تصویر استخر پیش ساخته شما در Top. این را {بخوانید|بیاموزید و آن را چنین کنید

جدا از بحث هزینه، برای ایجاد یک استخر، شما نیاز به فضای کافی و مناسب دارید. ساخت استخر بزرگ، به روش بتنی بهتر

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

جدا از بحث هزینه، برای ایجاد یک استخر، شما نیاز به فضای کافی و مناسب دارید. ساخت استخر بزرگ، به روش بتنی بهترین پیشنهاد در ابعاد و مقیاس بزرگ است، اگر انتظار دارید استخر شما در این ابعاد با دوام باشد، سرمایه گذاری روی ساخت استخر بتنی، می تواند در طولانی مدت هزینه تعمیرات را کاهش دهد. این کار میتواند کمک شایانی به کاهش هزینه های نصب استخر و همچنین کاهش ریسک های پروژه نصب بنماید. انتخاب از میان طیف گسترده رنگ ها و همچنین انتخاب نوع سنگ و موزاییك شیشه ای و یا حتی كاشی از میان انواع مختلف آن بسیار خوشایند می باشد. رنگ این استخر ها با ثبات است. امکان ساخت این نوع استخرها در طرح، رنگ و اندازههای مختلف بر اساس نظر مشتری وجود دارد. آبی سازه هیچ نوع محدودیتی در ابعاد، طرح و یا جابجایی استخرهای پیش ساخته ندارد و محولات آن به تمام کشور امکان ارسال را دارند. اشاره نمود. تمام این مزیت ها برای استخر پیش ساخته به هیچ عنوان در استخر های بتنی مشاهده نشده به همین دلیل فروش بسیار بالایی تا کنون داشته اند. برای مبلمان و کفپوش کنار استخر می توان از چوب ترمووود و یا تایل بتنی و سنگی استفاده نمود. Th​is post h as been done  by GSA Con tent G᠎en᠎er᠎ator Demov᠎ersi​on​.

از انواع پر کاربرد استخر های پیش ساخته می توان به استخر آماده با پوشش پی وی سی، استخر پیش ساخته از جنس فایبرگلاس و استخر آماده پلاستیکی اشاره نمود. به طور کلی استخر پی وی سی مناسب افرادی است كه به دنبال هزینه های كمتر اعم از ساخت و نگهداری برای استخر خود می باشند. استخر پیش ساخته با پوشش پی وی سی در یك قطعه تولید شده و 100 درصد هم ضد آب می باشد. این استخر مناسب افرادی است كه ملک مناسب برای حمل استخر با كامیون و جرثقیل را دارند و حاضر هستند كه پول بیشتری برای شنای خود به نسبت استخر آماده پی وی سی پرداخت كنند. عمر استخر آماده از جنس پلی اتیلن بسته به آب و هوا و درجه گرما و سرما تفاوت دارد. حلقه دور استخر از باد پر می شود و بعد از آن فقط باید با شلنگ آب درون این استخر را پرکنید که با پر شدن استخر لبه بادی این محصول بالا می آید و استخر به راحتی آماده شنا می شود .این محصول intex دارای پمپ تصفیه به همراه خود می باشد که این پمپ توسط دو شلنگ به استخر متصل می شود . استخر های پیش ساخته آماده و استخر های متحرک در واقع قابلیت جمع شدن در حجم و اندازه های کوچکتری بوده تا به راحتی توسط انواع وسیله های نقلیه صندوق دار قابلیت جا به جایی و حمل داشته باشند.  Content has been g enerated  by G​SA Con te​nt Gen​erat​or DEMO!

با وجود انواع استخر شما می توانید استخر خود را در اندازه و شكل دلخواه خود سفارش دهید. استخر های پیش ساخته زینکالیوم در اندازه های مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند که با مشخصات ذیل به بازار عرضه می گردد. ویرانههای استخر در دره رودخانه پلوار (سیوند) در فاصله در فاصله ۵ کیلومتری تخت جمشید و به فاصله ۵۴ کیلومتری شیراز، بین کوه رحمت و کوه نقش رستم (حاجیآباد) در جایی که دره رودخانه به دشت مرودشت باز میشود، قرار دارد. مراکز عرضه کننده اینترنتی معتبر، محصولات خود را به صورت مستقیم از برترین برند های بین المللی به صورت مستقیم تامین کرده و شما می توانید نسبت به استفاده از خدمات آنها اقدام نمایید. در بین انواع استخر پیش ساخته ، استفاده از استخر آماده پی وی سی بسیار متداول می باشد. استخر های پیش ساخته پی وی سی به گونه ای ساخته شده اند كه درجات مختلف دمای آب و حمام نمكی نیز به آنها آسیبی وارد نمی كند.

استفاده از عایق حرارتی با کیفیت با ضخامت cm 10 آنها را بسیار مقرون به صرفه كرده است. استفاده از مواد مقاوم و بی خطر در فرآیند تولید این استخر ها به گونه ای است كه آنها به طور كامل عایق شده و به صورت یك تكه ساخته می شوند. استخر مستطیلی، استخر با اشکال منحنی، سیستم های روشنایی گوناگون و اتاق ماساژ از ویزگی های آنها می باشند. استخر مستطیلی، استخر با اشكال منحنی، سیستم های روشنایی گوناگون و اتاق ماساژ از ویزگی های آنها می باشند. همه ویژگی ها از جمله جریان جت و سیستم ماساژ و روشنایی و … استفاده از سیستم های مختلف و یكپارچه استیل كه بسته به نیاز كارخانه مونتاژ می شود. قطعات با كیفیت از جنس برنز و فولاد كه استفاده از آنها در استخر آن را منحصر به فرد می كند. یکی از مزیتهای این نوع استخرها نسبت به مدل بتنی و سیمانی وزن بسیار کم آنها است. استخرهای بتنی و فایبرگلاس هر دو نوعی از استخرهایی هستند که میتوانند در خانهها، هتلها، مراکز ورزشی و… برخی از استخر های پیش ساخته فایبرگلاس حتی مناسب باغ های کوچک هم می باشد، نمونه ای از این استخر ها دارای دو قسمت اصلی هستند که برای استراحت طراحی شده اند و برای ورزش و تمرین طراحی شده است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن