راهنمای خرید بهترین بین بگ با معرفی مدل های شیک و ارزان

جنس بین بگ و مواد داخل آن از آن دسته مواردی هستند که آنها را از سایر مبلهای دیگر متمایز میکنند. طراحان اظهار

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

جنس بین بگ و مواد داخل آن از آن دسته مواردی هستند که آنها را از سایر مبلهای دیگر متمایز میکنند. طراحان اظهار می کنند که ترکیب یک بین بگ با سایر مبلمان و عناصر دکور در فضای داخلی به دلیل طراحی منحصر به فرد ، اصلاً ضروری نیست. مبلهای شنی از سهلایه مختلف از جمله رویه، آستر و محتوای داخلی آن تولید میشوند. انتخاب اندازه و شکل مبل شنی اغلب بیشترین بحث ها را به دنبال دارد. بین بگ یا مبل شنی یکی از جدیدترین مبلهایی است که وارد بازار شده و توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. بین بگ یا مبل شنی چیست و چه کاربردی دارد؟ بین بگ که به آن مبل ساعت شنی، هپی چیر هم گفته می شود، نوع جدیدی از مبل است. مبل شنی، هپی چیر یا همان بین بگ نام های مختلفی هستند که بر روی این مدل از مبلمان های نشیمنی گذاشته شده است. سر تشمال عالیجاه میر فرامرز ارکوازی و پسر و نوه ایشان عالیجاهان تشمال میر مظفر و میر اصغر روسای کل ایل ارکوازی از زمان افشاریه تا قاجار از این طایفه میباشند. ۸-طایفه عبد رحمانی:متشکل از ۲تیره و ۳ بنه کو هستند و از اهالی شهر چوار و یکی طوایف ایل ارکوازی میباشند و قسمتی از این طایفه با نام تیره بان داری در روستای فاطمیه(خانواده های:راه سفیدی،پور رضایی و رضایی ،خدا کرمیان و موسوی) و خاندان یوسفی نژاد در ایل پنجستون است که اصالت ارکوازی دارند.

از بزرگان و تشمالان این ارکوازی میتوان به تشمال حجی حاجی از طایفه چم شاطر هم پیمان طایفه میر اشاره کرد و هم اکنون تشمال ابراهیم مظفری بزرگ ایل ارکوازی است. هپی چیرها امروزه به دلیل استقبال زیادی که از آنان در بازار بعمل آورده شده است در رنگ ها و طرح های مختلفی تولید شده اند که همین موضوع قدری پروسه انتخاب آنان را سخت و پیچیده کرده است. امروزه یکی از دلایل آسیب به ستون فقرات بدن نشستن به صورت ناصحیح میباشد، نشستن روی زمین سفت و سخت یکی از عواملی است که مشکلات ارتوپدی ایجاد می کند، به همین دلیل پزشکان همیشه پیشنهاد می کنند که از یک مبل راحت استفاده کنید. تنوع مبلها باعث شده که انتخاب بهترین و باکیفیتترین آنها مقداری سخت شود. تنوع رنگ و طرح این کالای راحتی در بازار ایران بالاست، طبق معمول انتخاب رنگ و طرح هپیچیر مثل سایر محصولات، یک امر کاملاً شخصی، خصوصی و سلیقهای است که در افراد مختلف با هم فرق میکند. این پارچه در زیر رویه قرار میگیرد تا محتوای داخل بین بگ را از رویه جدا کند.

مقدار پارچه فاکتور نهایی است که برای هر مدل از صندلی های بین بگ میزان متفاوتی است. ویژگی هپی چیر حالتپذیری بالای آن است، معمولا پارچههای استفاده شده در این مبل جیر یا فوم و یا چرم هستند، از نظر کارایی جنس پارچه روکش تاثیری در میزان راحتی آن ندارد اما پارچههای چرمی دارای استحکام بیشتر و ماندگاری بالاتری هستند. این مبل به دلیل اینکه مواد داخل آن مانند شن است؛ در ایران بهعنوان مبل شنی شناخته می شود. به همین دلیل از آن بهعنوان مبل شنی نام میبرند. • تعویض مواد داخلی آن بهراحتی امکانپذیر است. در ایران بیشتر افراد این مدل از مبلمان ها را با عنوان شنی آن ها می شناسند که دلیل آن به کار برده شدن شن در ساختار داخلی مبلمان است. ۱۹-طایفه باوه:این طایفه یکی از طوایف بخش ارکوازی بالا بوده و از دوتیره عزیز و ناصر تشکیل شده است و به بابا های حاج بختیار معروف هستند در مورد اصالت این طایفه دو شبهه وجود دارد برخی آنها از کلهر ها مهاجر میدانند و برخی دیگر آنها را میر دانسته اند و زمین های آنها نیز در جوار حاج بختیار است و اراضی انها توسط تشمالان میر به آنها اهدا شده است. • دارای مقاومت بسیار زیادی است و هر وزنی را تحمل میکند.

این محصول مشتریهای خاص خود را دارد و در مقایسه با سری های قبل طرفداران کمتری دارد. از جمله مهمترین این فاکتورها میتوان به قیمت بین بگ، نوع بین بگ (بین بگ دونفره یا تک نفره)، جنس بین بگ، طرح و رنگ، کیفیت دوخت و اندازه بین بگ اشاره کرد. پس بهتر است بیش از توجه نمودن به قیمت آنها، ویژگیهای دیگری همچون: ظرفیت، رنگ، کیفیت جنس و دوخت رویه را مد نظر خود قرار دهید. پس بهتر است از دوختی قابل اطمینان برخوردار باشند تا شما بتوانید با خیالی آسوده بر روی آن بنشینید. مبلمان منزل یا محیط کار از آن دسته مواردی هستند که افراد برای طراحی دکوراسیون اهمیت زیادی به آنها میدهند. در خصوص نوع رویه به کار رفته در تولید این مدل از مبلمان های راحتی نیز باید بگوییم که رویه محصول شما یا می تواند از قابلیت جدا شدن از صندلی برخوردار باشد که در این صورت می توان آن را به سادگی مورد شستشوی قرار داد. در حالی که این مبل های شنی به سبک اتاق نشیمن هنوز هم یک انتخاب عالی برای نوجوانان و جوانان است، بین بگ از نظر زیبایی، به ویژه راحت و مناسب برای افراد در هر سنی است. This  po​st w as done  wi​th the help of GSA Conten t Ge​nera tor ​DE MO .

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن