دستگاه ems در میکرو استودیومیکرو استودیو

دستگاه ems در میکرو استودیومیکرو استودیو یا همان استودیوی کوچک در باشگاه بدنسازی خود یا در مکانی خصوصی(MICROST

توسط مدیر سایت در 25 تیر 1402

دستگاه ems در میکرو استودیومیکرو استودیو یا همان استودیوی کوچک در باشگاه بدنسازی خود یا در مکانی خصوصی(MICROSTUDIO) همیشه می میخواستید یک کسب و کار را شروع کنید که نیاز به سرمایه گذاری کم مالی داشته باشد

جهت خرید دستگاه ems تماس بگیرید.

و در نگهداری مقرون به صرفه باشد؟ پیوستن به تعداد روزافزون میزبانان استودیو های دستگاه ems در سراسر جهان وصف تمرینات EMS در همه جای شهر شنیده می شود، نه تنها فروشنگان دستگاه ems بیست اند بیوتی EMS Beast&beauty ، بلکه کاربران نهایی نیز به طور فزاینده ای علاقه مند به این روش تمرین ای ام اس شدند. علاوه بر چربیسوزی، سفت شدن باسن، سفت شدن بازو و تخت شدن شکم نیز از جمله مواردی هستند که باعث میشود استقبال از دستگاه ای ام اس هر روز بیشتر از روز قبل باشد. در طول مدت زمانی که در باشگاههای ورزشی میگذرانیم تمرینهای جداگانهای را برای تحرک گروههای مختلف عضلات انجام میدهیم که به معنای ۱۵-۲۰ دقیقه زمان تمرین برای هر قسمت بدن و ۳-۴ ست از هر تمرین است که باعث ۳۰-۴۰ انقباض عضلانی میشود. در حالیکه، با دستگاه ems تمامی عضلات بدن به صورت همزمان تمرین داده میشوند و به لطف پالسهای الکتریکی، در هر ثانیه ۳۰-۴۰ انقباض میکرونی در تمامی عضلات اتفاق میافتد.
بعد از تعداد معینی ضربه متوالی که در مدت کوتاه و با شدت مشخصی انجام میگیرد، تمامی عضلهها دچار انقباض میشوند، دقیقا به مانند تمرینات سنتی ورزشی. هنگام انجام تمرینات EMS فشار کمتری بر قلب و دستگاه گردش خون وارد می شودف در حالیکه در تمرینات سنتی، بالا و پایین رفتن مداوم منحنی ضربان قلب و فشار خون را شاهد هستیم. برخلاف تمرینات سنتی، این تفاوت به هیچ وجه منجر به بالا رفتن وزن نمیشود، بلکه منجر به ساخت حجم عضلانی میشود. دستگاه تحریک الکتریکی عضلات تمام بدن و همهی گروههای عضلانی بزرگ بدن را درگیر میکند و بافتهای عضلانی عمیقتر را که معمولاً دسترسی به آنها با روشهای تمرین سنتی، بهویژه برای مبتدیان، دشوار است، به تحرک وامیدارد. باعث افزایش توان هوازی، اکسیژنرسانی و در نتیجه افزایش سوخت و ساز بدن میشود. کسب و کار Microstudio را می توان حتی با یک فضای کوچک (حدود ۴۵ متر مربع) با یک دستگاه در ابتدا شروع کرد، جهت ارائه آموزش ۱ نفر در ۱ نفر استفاده می شود. شیوه کار ایاماس به این صورت است که یک سری الکترود به دستگاه وصل شده و سر دیگر آنها به عضلاتی که نیاز به چربیسوزی دارند، وصل میشود. هنگامی که تمام عضلات همزمان در حال کار هستند، زمان متوسط تمرین به یک ششم کاهش مییابد.

 

طریقه کسب و کار با استودیوی کوچک ای ام اس یا هما میکرو استودیو ای ام اس EMS microstudio میکرو استودیو ای ام اس بیست اند بیوتی یک مفهوم ثابت و بسیار محبوب در سراسر جهان شناخته شده است، سرمایه گذاری کم و پتانسیلی عظیم برای بازگشت سریع سرمایه با ضریبی کم خطر.اکنون می توانید با سرمایه گذاری پایین تر مالی شروع کنید و منابع خود را به سرعت با سرعت بیشتری به کسب و کارتان اضافه کنید. همچنین ای ام اس باعث می شود قدرت عضلانی تا ۴۰٪ افزایش یابد. به همین خاطر لازم است تا فرد زیر نظر مربی و یا متخصصی که در جریان شرایط جسمانی و وضعیت سلامتی وی باشد حرکات را دنبال کند. حضور متخصص در حین استفاده از این دستگاه الزامی است و فرد باید در کلینیک تخصصی از این دستگاه استفاده نماید . استفاده از این متد هیچ عوارضی را در پی ندارد البته چنانچه یک ورزشکار حرفهای تحت نظر فرد متخصص و در کلینیک انجام دهد میتوان نتایج خوبی را انتظار داشت. اما متناسب با هدف فرد و ویژگیهای شخصی هر فرد تعداد جلسات مورد نیاز متفاوت است. تمرینات ورزش الکتریکی EMS باعث عضلهسازی میشود، اما در حدی که نیازهای اصلی یک ورزشکار را رفع کند و قطعا باید در کنار سایر روشهای نوین تمریندهی استفاده شود.

اگرچه آموزش EMS به شما آسیبی نمی رساند، اما احساس سوزن سوزن شدن از دستگاهی که پوشیده اید را احساس خواهید کرد. ولی در حین تمرینات EMS بدلیل عدم وجود بار اضافی فشاری به آن ها وارد نمیشود. ورزش الکتریکی با ۳۶۰۰۰ بار انقباض عضلانی در ۲۰ دقیقه با تحریک بیش از ۳۰۰ ماهیچه به صورت همزمان باعث تقویت ماهیچهها و تودههای عضلانی میشود. میدان مغناطیسی و تغییر جریان بر روی عملکرد دستگاه ضربان ساز تاثیر می گذارند و منجر به تداخل در جریان الکتریکی و انقباض قلب می شوند و ممکن است باعث تحریک قلب شوند. از آنجایی که در ماهیت عضلانی، مانند چگالی، مویرگزایی عضله تاثیر دارد، ریزسازههای متابولیکی را تحت تاثیر قرار میدهد و در نتیجه بر روی متابولیسم عضلانی و متابولیسم پایه تاثیر به سزایی میگذارد. ۳- چگونگی تاثیر ورزش الکتریکی EMS بر عضلات چیست؟ دستگاه EMS (تحریک الکتریکی عضلات). یکی از مزیتهای این دستگاه استفاده از آن برای بازتوانی و تقویت عضلات است. هزینه ورزش الکتریکی برای افراد مختلف متفاوت است و با توجه به ناحیه تحت درمان، مشکلات ناحیه تحت درمان، تعداد جلسات مورد نیاز، هزینه پزشک تعیین میشود .به هر حال هزینه و قیمت روش EMS از سایر روشهای مورد استفاده برای لاغری گرانتر است..منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن