چگونه با استفاده از تقویت خودرو 1,000,000 دلار به دست آوریم

این مافیا با بهکارگیری نفوذ خود توانسته خودروهای خارجی بهویژه خودروهای چینی را با قیمتهایی دراندازهٔ سه تا چه

توسط مدیر سایت در 12 اردیبهشت 1402

این مافیا با بهکارگیری نفوذ خود توانسته خودروهای خارجی بهویژه خودروهای چینی را با قیمتهایی دراندازهٔ سه تا چهار برابر قیمتهای جهانی آنان در ایران بهفروش برساند. بهطور کلی این شهرها دارای یک پهنه یا منطقه هستهای مسکونی و یک پهنه پیرامونی مبتنی بر خدمات خواهند بود و شبکههای حملونقلی ویژه عابران پیاده و دوچرخهسواران نیز در آنان ساخته خواهد شد. پس از بسته شدن خیابانها و میدانها به روی تردد خودروهای شخصی، به تدریج شبکههای جدید مختص عابران پیاده و دوچرخهسواران پدید میآیند و این شبکهها به چندین نقطه در شهر به یکدیگر خواهند پیوست. چندین ایالت نیاز به آزمایش اضافی برای رانندگان مسن دارند. زیرا که برای یک احتراق خوب نیاز به اکسیژن و سوخت مناسب داریم . یکی از فواید تنظیم نقطه احتراق کاهش مصرف سوخت و بالا رفتن شتاب خودرو است که با استفاده از مکمل سوخت نانو پتروکتان اقتصادی پرو این مسئله برای موتور خودرو پراید محقق می شود.حذف ناخالصی ها ی بنزین، کاهش ناک و لرزش موتور، افزایش قدرت و شتاب موتور از دیگر مزایای استفاده از این مکمل قوی و با کیفیت می باشد. این قطعه برنامه نویسی شده میتواند دریچه ورود هوا و میزان پاشش سوخت را کنترل کند و به صورت چشم گیری بر قدرت و توان موتور تاثیرگذار میباشد که میتوان با تعویض و بهتر نمودن این قطعه و استفاده از چیپ ستهای حرفهای و اسپرت تر، قدرت و توان موتور را افزایش داد. این در حالی است که ماشینها باید مطابق با شرایط آب و هوایی، قوانین، محدودیتها و کیفیت سوخت برنامه ریزی شوند. با برنامه ریزی مجدد یا تعویض ECU خودرو، زمان بندی سوپاپ، مخلوط هوا و سوخت و ورودی های اسب بخار تغییر نوربرت پرفورمنس می کند. در چنین شهرهایی، پارکینگ خودروها از داخل شهر، به منطقههای پیرامونی منتقل میشوند و میتوان کاربری پارکینگهای داخل شهری و سایر فضاهای مربوط به خودروها را تغییر داد. تیبای هاچبک در مهر ماه سال ۱۳۹۱ توسط شرکت سایپا رونمایی شد.

تولید این خودرو در ایران از سال ۱۳۷۲ توسط شرکت سایپا در دو مدل سدان و هاچبک تحت عنوان «صبا» و «نسیم» آغاز شد. عصر ایران. دریافتشده در ۲۰۲۰-۱۱-۱۶. دهقانی با اشاره به نظر هیات عالی نظارت مجمع تشخیص در خصوص واردات خودروهای کارکرده در بودجه ۱۴۰۲، گفت: شاید بار دیگر هیات عالی نظارت مجمع با واردات خودروی کارکرده مخالفت کند، اما مجلس و دولت این موضوع را ضروری میدانند و بر نظر خود ایستادهاند. اما فیلتر هوایی که در خودروهای اسپرت با سیستم خنک کنندگی نصب می شود این امکان را برای موتور فراهم میآورد تا تمام نیاز موتور به اکسیژن و هوا توسط این وسیله رفع شود و هوای خنک به خودرو به وسیله ی این فیلتر خواهد رسید و در نتیجه قدرت موتور بیشتر خواهد شد. دستگاه فوق درحوزه خودروهای سنگین حرف اول و آخر را میزند و پشتیبانی دستگاه فوق از ایسیوهای متخلف بسیار درخور توجه هست و حتی ایسیو خودروهای قدیمی با کمک پشتیبانی این شرکت به خوبی اضافه می شوند.از نقاط قوت این پروگرامر امکان خواندن اطلاعات خودرو از راه Pin-Out و بدون باز کردن بدنه ایسیو است در حالی که پروگرمرهای مشابه برای این عمل نیازمند باز کردن بدنه ایسیو هستند.پشتیبانی کامل از شبکه های CAN و K-Line نیز از دیگر نکات مثبت است. ولی برخی از علاقه مندان، تمایل دارند که خودروی خود را از آن چیزی که هست ارتقا بدهند. دانستیم که تمام حرکات و کار در قسمتهای اتومبیل، امروزه به وسیله ی کامپیوتر یا همان ECU کنترل می شود و به کمک آن خودرو همواره در شرایط پایدار و درست خود نگه داشته میشود. همچنین میتوان به وسیله این سامانه صدای ساختگی موتور را ایجاد کرد، بهویژه برای خودروهای برقی و بدون صدا که با این صدا راننده حس میکند در یک خودروی سریع نشستهاست. نوسازی ناوگان خودروهای سواری در عرض ۲ یا ۳ سال با خودروهای داخلی امکانپذیر نیست و پروسه زمانبری است و تا جایگزین کردن این تعداد، خودروهای دیگری فرسوده میشوند. منبع کاهنده معمولاً نوع خاصی از اوره با استانداردهای خودرویی است و در صورتی که با مواد دیگری ترکیب شده باشد به عنوان مایع اگزوز دیزل (DEF) شناخته می شود.

شهر بزرگ چین، نمونه دیگری از یک شهر تازه توسعه یافتهاست که با اصول شهری بدون خودرو طراحی شدهاست. آغاز شدهاست و اکنون کل قلب و مرکز شهر (۳۵ هکتار) تا حدی بدون خودرو است. این اکسیژن قبل از ورود به محفظه ی احتراق و کمک به آن، از فیلتر می گذرد تا بدون گرد و غبار و آلودگی وارد موتور شود. سوخت رسانی به محفظه احتراق با دو روش کاربراتوری و انژکتوری انجام می گیرد. برای کار کردن کاربراتور نیاز به خلا در مجرای خروجی سوخت وجود دارد، این کار توسط قسمتی از بدنه کاربراتور به نام ونتوری انجام میشود. فیلتر های معمولی در خودروها، خاصیت خنک کنندگی ندارند و ارائه ی هوای زیادی به موتور را در زمان نیاز موتور نیز نخواهد داشت. در سال ۱۳۹۹، ایران خودرو به بسیاری از نمایندگان مجلس خودروی دناپلاس اتومات با قیمت کارخانه و بصورت قسطی تحویل داد که بازتاب رسانهای گسترده ای داشت. بسیاری از کارشناسان مقایسههایی میان ایران خودرو و رقبای آسیایی این شرکت انجام داده و باور دارند که در سالهای گذشته، در صورت تمرکز بر پژوهش و طراحی، این شرکت میتوانست بخش مناسبی از بازارهای جهانی را نیز در اختیار بگیرد. ولی این کار را باید توسط یک متخصص ماهر و کاربلد انجام داده تا در صورتی که نیاز به سرعت و قدرت بیشتری دارید، ECU بتواند با افزایش میزان پاشش سوخت در انژکتور و همینطور با باز کردن دریچه ی هوا و… تغییرات در توان خودرو و افزایش آن بود که به دست افراد ماهر انجام می شد. تقویت موتور خودرو با عوض کردن سرسیلندر را می توان به این صورت انجام داد که، از سرسیلندرهایی استفاده شود که به ازای هر سیلندر، دارای 8 سوپاپ و ی بیشتر هم هستند. می توان شمع های معمولی را با شمعهای سوزنی و ایردیوم عوض کرد تا احتراق درون سیلندر بهتر صورت گیرد. برای تقویت سیستم مکش، توربو شارژرها و سوپر شارژرها ( سيستمهاي پر خوران ) با متراكم كردن هواي ورودي باعث می شوند حجم بيشتري از هوا وارد سیلندر شود، که وقتی سوخت اضافه می شود، در ان صورت مي توان انفجار با قدرت بیشتری را درون سيلندر صورت داد . همانطور که در بالا اشاره کردیم، سیستم اگزوز برای خارج کردن دود ناشی از احتراق درون سیلندر باید به­ خوبی وظیفه ­اش را انجام دهد. مرکز اینترنت و جامعه در دانشکده حقوق استنفورد ادعا میکند که "حدود نود درصد تصادفات وسایل نقلیه موتوری حداقل تا حدی ناشی از خطای انسانی است ". با این حال، در دهه ۱۹۷۰ میلادی، رکود اقتصادی نسبی که در آن زمان تجربه شد، با خود انعکاس اجتماعی در مورد تغییراتی که خودروهای موتوری به ارمغان آورده بودند را همراه داشت. اما اگر می خواهید با تیونینگ اتومبیل، این قسمت را ارتقا دهید و به قدرت و شتاب خودرو بیفزایید، حتما آن را با نمونه ی اسپرت خود تعویض نمایید.

در واقع برای ارتقاء دادن قسمت فنی خودرو، موتور را تقویت می کنند. برنامهریزیش برای تمام نمونههای تولیدشده از یک ماشین، یکسان است و در آن توجهی به شرایط خودرو در کشورهای مختلف نشده است. کاربراتور مهمترین قطعه در سیستم سوخت رسانی کاربراتوری محسوب میشود که وظیفه اصلی آن تهیه مخلوط مناسبی از سوخت و هوا برای شرایط مختلف کاری است. ECU نقش مهمی را در موتورهای انژکتوری برعهده دارد.در موتورهای انژکتوری شاهد حضور دو نوع سیستم تزریق سوخت هستیم. حداقل از اوایل دهه ۱۹۷۰ میلادی، توجه ای به طراحی وسیله نقلیه در رابطه با ایمنی عابران پیاده در تصادفات اتومبیل و عابر پیاده شدهاست. در نیوجرسی ایالات متحده قانون «Kyleigh» بیان میکند که رانندگان نوجوان باید یک برچسب بر روی وسیله نقلیه خود داشته باشند. با شروع دهه ۱۹۴۰ میلادی، بیشتر محیطهای شهری در ایالات متحده، تراموا، تلهکابین و سایر اشکال راهآهن سبک خود را از دست دادند تا با اتوبوسها یا اتوبوسهای دیزلی جایگزین شوند. این فیلترها با توجه به تنوع در جنس و نوع، کارایی های متفاوتی هم از خود نشان می دهند. در سال ۱۳۸۵، نخستین کارخانه برونمرزی خودروسازی ایران در جمهوری آذربایجان گشایش یافت که به تولید خودروی سواری سمند با نام آذ-سمند میپرداخت. اما در این میان برخی نام های بزرگ نیز به صورت انحصاری برای کمپانی ها و شرکت های خودروسازی خاص تیونینگ انجام می دهند که در ادامه این مقاله از نامداران و برترین شرکت های تیونینگ خودرو در هر دو گروه اسم خواهیم برد. اما همانگونه کـه پیش تر نیز بـه آن اشاره کردیم، ارتفاع زدن ماشین بـه چند روش انجام می شود. بـه این ترتیب توسط انجام دادن عمل تیونینگ، نوع راندن خودروها یا توان فنی آنها افزایش مییافت و به سطح دلخواه دارندگان یا رانندگان آن خودرو می رسید. در مادرید، محدود کردن دسترسی خودروها به مرکز شهر منجر به افزایش ۹٫۵ درصدی هزینه مصرفکننده در خیابان اصلی خرید و ۳٫۳ درصد در norbert performance کل مادرید شد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن
avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 12 اردیبهشت 1402