اولین نفری باشید که کارشناسان درباره بین بگ چه می گویند

این دستگیره به مصرف کنندگان کمک می کند تا تنها با یک دست اقدام به حمل و جا به جایی این محصول نمایند. برای آسو

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

این دستگیره به مصرف کنندگان کمک می کند تا تنها با یک دست اقدام به حمل و جا به جایی این محصول نمایند. برای آسودگی خاطر مصرف کنندگان محترم به همراه محصول یک ضمانت نامه معتبر دو ساله نیز ارائه خواهد شد . وجود محصول مورد نظر باعث امکان جایگزین کردن آن به جای سایر وسایل راحتی شده است که از قیمت زیادی برخوردار می باشند و برخی از افراد توانایی خرید آن را ندارند. سفارش و خرید مبل شنی استوانه ای مدل بین بگ با رنگ دلخواه تنها از فروشگاه محصولات اینتکس انجام می شود که تمامی محصولات را در نهایت کیفیت و مرغوبیت بدنه ساخته است و می تواند رضایت مخاطب را به خوبی جلب کند. با وجود تنوع مدل بالا در این محصول میتوان گفت که یک قانون کلی در تمام مدلها رعایت شده است و آن در نظر گرفتن راحتی افراد هنگام نشستن روی این مبل است. وزن آن کم و چیزی در حدود 3 الی 4 کیلوگرم است که یکی از خاصیت های مهم بین بگ ها به شمار می آید و به راحتی قابل حمل کردن و جابه جایی است. یکی از مهم ترین اصل خرید مبل شنی در نظر داشتن قیمت آن است .

صندلی های شنی یا بین بگ که با نام مبل هپی چیر نیز شناخته میشوند جز صندلی های راحتی 1 نفره، 2 نفره و 3 نفره ای هستند که داخل آنها با گرانول های دانه ای پر میشود و بسیار راحت و طبی هستند و که قابلیت حالتن پذیری با همه شکل های ایستاده، لم دادن و دراز کشیدن را دارند، از این مبلمان یونولیتی کیسه ای می توانید برای بزرگسالان، کودکان و نوجوانان با قیمت های ارزان تولیدی خرید کنید و در خانه یا محلهای کار مانند: شرکت ها، گیم نت ها، آرایشگاه ها، عکاسی ها و همه مکان ها استفاده کنید. مبل بین بگ راحتی بزرگ با پارچه مرقوب و لطیف مخمل تولید شده که بسیار شیک و در عین حال نرم و راحت است . باید به این نکته توجه داشت که پارچه های چرمی استحکام کمتری دارند، اما زیبایی آن ها از پارچه های نخی بیشتر است.

استفاده کرد. دارای نشمین گاه بسیار نرم و حالت پذیر است و میتوان برای ساخت آن از پارچه های فوم چرمی و یا پارچه های جیر(نخی) استفاده کرد. قفل های زیپ دار باید زیر پارچه پنهان شوند ، بنابراین از کف محافظت می شود. و دارای قفل برای کودکان میباشد تا برای ورود به داخل آن و کشیدن الایاف به بیرون جلوگیری به عمل آید. در داخل مبل نیز آستری از جنس پارچه قرار دارد که مواد یونولیتی در آن جای میگیرد . همچنین بدلیل استفاده از پارچه مرغوب و دوخت حرفهای، حتی مناسب پریدن نیز است. بدلیل استفاده از پارچه مرغوب، توسط ماشین لباسشویی هم قابل شستن است. برای ساخت آن 3 الی 4 متر پارچه نیاز است که بهتر است از پارچه های ضخیم و با کیفیت استفاده کرد و جنس آن میتواند از مخمل، جیر، فوم، کتان و یا لی باشد. بحث ظرفیت و ساختار کلی به کار رفته در تولید هر محصول میتواند به عنوان اولین تفاوت محسوب شود. بنابراین هر شخص با هر سلیقه ای به راحتی میتواند محصول مورد نظر خود را پیدا کند. Th is artic le was creat ed by G SA Con᠎tent᠎ Gen​erat᠎or​ Demov ersi on᠎!

مزایا مبل های بین بگ در راحتی بالا و نیز شکل پذیری مختلف و حالت طبی و نیز قیمت مناسب این مبل راحتی به شمار میرود . آستری: دو جداره بودن بین بگ قابلیت های کلیدی به آن اضافه می کند که شامل قابلیت شستشوی رویه، تغییر رنگ رویه، شکل پذیری بهتر هنگام نشستن، جریان بهتر هوا اشاره کرد. چرا که هر یک از بخش های تشکیل دهنده محصول قابلیت تعویض با مواد تازه و نو را دارد و می تواند محصولی با کاربرد اولیه را ایجاد سازد. به همین خاطر قیمت محصول نقش مهمی در ایجاد طرفداران زیاد مبل شنی داشته است که دارای بدنه ای استوانه ای شکل با قطر 110 می باشد و ارتفاع 80 سانتی متری ان را تشکیل داده است. معایب این مبل راحتی شامل نشست یا افت کردن مواد داخلی یونولیتی است که بر اثر فشار وزن افراد بر روی مبل ایجاد میشود و پس از مدتی ارتفاع مبل کوتاه تر میشود .

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن