کتراک و قیمت آن

ماده تخریب کننده بتن بدون انفجار بر اساس انبساط آرام و بدون صدا و ایجاد ارتعاش جهت تخریب انواع سازه های بتنی م

توسط GISOOYEKHABAR در 12 شهریور 1401

ماده تخریب کننده بتن بدون انفجار بر اساس انبساط آرام و بدون صدا و ایجاد ارتعاش جهت تخریب انواع سازه های بتنی مسلح و غیر مسلح و همچنین در استخراج از معادن و حفر کانال کاربرد دارد. این محصول با ترکیبات آهکی و سایر افزودنی های شیمیایی ساخته شده است.

مقدار مصرف

با توجه به قیمت کتراک و میزان مصرف به قطر و عمق چال های حفر شده بستگی دارد. بطورکلی برای سنگ و معدن ، بتن بدون آرماتور در صورتی که دور آن باز باشد در هر متر مکعب ۶ تا ۱۵ کیلو مصرف می شود و درصورتی که دور آن بسته باشد یا در خاک مدفون و زیر  باشد و یا برای هر متر مکعب بین ۲۰ تا ۵۰ کیلو بسته به لوازم حفاری و فضای کار کتراک مصرف می شود.

مدل  مصرف

برای انجام عملیات می بایست  ابتدا قیمت کتراک را اخذ و سپس برروی بتن مورد نظر سوراخ ایجاد نمائید. برای این کار بهترین سایز مته قطر های ۴۰ ، ۵۰ و ۶۵ میلیمتر می باشد. فاصله سوراخ ها با قطر مته و حجم حفره تخریب کننده و منهدم کننده می بایست به ترتیب ۲۵، ۳۰ و ۸۰ سانتی متر از یکدیگر باشند.

فاصله اولین و ابتدایی سوراخ تا لبه بتن یا سنگ باید حدود ۱۵ سانتی متر باشد. سوراخها را با توجه به مقطع تحت تخریب در جهت های موازی، عمودی و یا افقی می توانید حفر نمائید. درصورت تخریب سطح بتن مسلح بهتر است با توجه به پیوستگی آرماتورها، محل سوراخها را نزدیکتر در نظر گرفت. در تمام موارد دقت نمائید سوراخها به یکدیگر متصل نگردند. عمق سوراخها بهتر است بین ۸۰% الی ۹۰% ارتفاع مقطع تحت تخریب در نظر گرفته شود. پودر تخریب کننده بتن را به نسبت سه کیلو با یک لیتر آب در ظرف پلاستیکی مخلوط کرده و کاملاً هم بزنید تا مخلوطی یکدست و یکنواخت بدست آید و بلافاصله دوغاب را تا ۹۵% ارتفاع سوراخ پر کنید سپس سر سوراخها را با گوه چوبی ببندید و خوب بکوبید.برای اطلاع از قیمت کتراک با ما درتماس باشید.

نحوه نگهداری

در دمای ۵+ الی ۳۵+ درجه سانتی گراد، در محیط سرپوشیده و تاریک و دور از تابش مستقیم نور خورشید نگهداری شود.

مدت زمان نگهداری

در بسته بندی اولیه و باز نشده به مدت ۹ الی 10  ماه قابل نگهداری است.

نوع و مقدار بسته بندی

کیسه ۲۰ و ۲۵ کیلوگرمی

شرایط بهداشت و ایمنی

در صورت تماس با چشم و نواحی حساس فوراً چشم  و ان نواحی را را با آب تمیز و خنک بشوئید و سریعاً به دکتر مراجعه کنید و در تمام مراحل کار از عینک و دستکش استفاده نمائید.

نوع کاربرد :

جهت عملیات حفاری

عملیات ساخت بزرگراه ها

قیمت کتراک مناسب و  ارزانتر نسبت به برند های خارجی

برداشت خاک از فونداسیون و پی

پل ها و نواحی بلند ساخته شده به هنگام تعویض

 زیرگذرها و تعمیر و تحکیم و بازسازی سازه های نگهبان فرسوده

مزیت:

قیمت کتراک مناسب

پایدار سازی و استحکام  شیب ها

افزایش ظرفیت وزن باربری و کاهش تغییر شکل سطح

 قابلیت حمل تجهیزات در فضای کم

 همزمانی عملیات خاکبرداری و گود برداری و پایدار سازی

 ایجاد حداقل دست خوردگی در خاک و سطح آن

 مقرون به صرفه در مقایسه با سایر روش ها و برند های  خارجی

 

https://digishimi.com/index.aspx?Product=%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D8%A7%DA%A9

 

آخرین مطالب