زوم زوم!: 1,500 HP به شدت تغییر یافتهاست مدنی می کند 0 – 60 مایل در ساعت در 1.1 ثانیه

این فیلم به شدت تغییر یافته (از جمله تبدیل به all-wheel-drive) مدنی انجام 0 – 60 مایل در ساعت در یک تاول 1.1 ثانیه و در پایان یک چهارم مایل در 7.45 ثانیه است. برخی از اطلاعات بیشتر در حالی که من بالابر کاپوت ماشین من در جلوی خانه و درب موتور با یک آچار فریاد “من یک ماشین مرد!” در هر همسایگان که درایو توسط:

سازنده نوریس Prayoonto از P-مسابقه نشستم با آن مسابقه کانال در یوتیوب برای به اشتراک گذاشتن برخی از اطلاعات بر روی ماشین.

مدنی قدرت که وجود دارد این است که بسیاری می آید حسن نیت ارائه میدهد از یک سفارشی ساخته شده 2.2 لیتری خطی چهار است که شمش پیستون یک Supertech valvetrain و سفارشی کم. یک گارت GTX50 76 میلی توربو چرخد 60 پوند افزایش و Motech ECU اجرا می شود در کل خیلی. گرفتن تمام 1,500 اسب بخار به زمین یک چالش است به خصوص برای جلو درایو بنابراین مدنی تبدیل شد به درایو تمام چرخ ها و با استفاده از چهار سرعت dogbox در محل به طور منظم انتقال کتابچه راهنمای کاربر.

برای مرجع اکسپلورر شروع به لرزیدن خشونت در 55MPH و یک زمان و یک چرخ آمد و از من گذشت در بزرگراه. اما هی 0 – 60 در 1.1 ثانیه که سرد بیش از حد. شاید نه به اندازه کافی خنک به تمام سوالات من اکسپلورر می شود اما صبر کنید — که در آن تمام سوالات? “آنها سقوط کرد هنگامی که درب آمد لایه برداری از مک دونالد.” من کتلت!

نگه داشتن رفتن برای 15 دقیقه تصویری از وروم vrooms اما مدنی است که در 3:15 (که در آن تصویری باید شروع).

با تشکر از علامت گذاری به عنوان B که موافق *دهنی, انگشت کردن tearaway شلوار کردن* که بسیار سریع است.

ادامه مطلب: سریع تر از روغن رعد و برق هوندا مانند یک موشک هواداران همه چیز در حال حاضر شما می بینید من در حال حاضر شما نمی, مسابقه, که, سریع, فلش, تصویری, اوه!, شما یک ماشین سریع من می خواهم یک بلیط به هر نقطه شاید ما می تواند یک معامله شاید ما با هم می توانید در جایی زوم زوم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>