زوم برای حیوانات خانگی ؟ چگونه دامپزشکان با استفاده از پزشکی از راه دور برای ایمن ماندن در طول COVID-19 همه گیر

در شهری حیوانات تخصصی بیمارستان (مش) در لس آنجلس اتومبیل بکشید تا دایره در جلوی خانه و تماس دریافت. یک تکنسین و سپس بیرون می آید در یک شب, دستکش و ماسک و می پرسد صاحب حیوان خانگی چند سوال سریع.

سگ در آورده و داخل در یکی از خمیر را با قلاده استفاده می شود که پس از هر حیوان و سپس شسته شده در سفید. گربه ها را وارد کنید از طریق خود اختصاص داده که در آن آنها ارز خود پلاستیکی حامل یک بار مصرف مقوایی یکی. پس از امتحانات خود را به دامپزشک تماس حیوان خانگی پدر و مادر انتظار در ماشین می فرستد و بیش از یک لایحه از طریق wendy chambers است که امضا الکترونیکی.

اما قبل از همه است که اتفاق می افتد, گام اول است که معمولا یک تماس تلفنی و یا چت تصویری.

پزشکی از راه دور برای حیوانات خانگی حدود برای سال بوده است اما استفاده از آن منفجر شده با COVID-19 بیماری همه گیر. با توجه به Wirecutter, telehealth خدمات مانند TeleVet ادعا علامت یو پی اس از دامپزشکان افزایش sevenfold در حالی که Banfield پت بیمارستان دامپزشک چت ابزار دیدم 60% افزایش اخیر بیش از یک دوره دو هفته ای. دیگر حیوانات کلینیک مانند مشهد به سادگی با استفاده از رایج تصویری چت ابزار مانند زوم و FaceTime به جای رفتن را از طریق یک شخص ثالث ارائه دهنده.

در گذشته هر چند مجازی بازدیدکننده داشته است تا حد زیادی دیده شده است که کمتر از گزینه ایده آل توسط دامپزشکان. در سیاست خود را در پزشکی از راه دور, the American Veterinary Medical Association (AVMA) به صراحت مخالف telehealth هنگامی که آن را به دامپزشک اولین بار با دیدن یک حیوان خانگی خواستار آن یک ابزار است که فقط باید به “تقویت” در شخص بازدیدکننده داشته است و تنها با تاسیس بیماران. دولت فدرال و دستورالعمل ها به طور معمول به دنبال AVMA سرب در این مسئله است.

در مارس 24, U. s. غذا و داروی آمریکا را به مرکز دامپزشکی به طور موقت متوقف این محدودیت و گفت که آن را “به طور کلی در نظر دارد برای به اجرا درآوردن حیوانات معاینه و محل بازدید VCPR (دامپزشک-مشتری-بيمار) مورد نیاز است.”

هنوز متحده در حال رایگان برای به اجرا درآوردن سیاست های خود را. در کالیفرنیا به عنوان مثال, آن را هنوز هم غیر قانونی برای دامپزشکان برای دیدن حیوانات خانگی تقریبا برای اولین بازدید خود را — چیزی که آنها یادآوری درمانگاه مورد در ماه گذشته است.

“ما دامپزشکی هیئت پزشکی بسیار روشن است. آنها را دو چیز هفته گذشته گفت: هر دامپزشک کشف درمان بیماران است که آنها لازم نیست که قبلا تاسیس شده در رابطه با پیگرد قانونی خواهد داشت,” دکتر گفت: آدم Strom, یک جراح دامپزشک در مشهد.

“ما احساس می کنیم کمی مثل ما دست بسته است چرا که قطعا وجود دارد چیزهایی که ما می تواند به تعیین از طریق تلفن. من فکر می کنم خود را نگرانی اصلی این است که شما نمی توانید انجام یک معاینه فیزیکی بیش از تلفن در حالی که برای مردم با پزشکی از راه دور کسی می تواند به شما بگویم که در آن لطمه می زند, چه لطمه می زند چه می گذرد. همه ما از حیوانات چیزی است که صاحبان می گویند.”

حیوانات درمانگاه با تکیه بر ویدئو کنفرانس بیشتر و بیشتر

بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند دامپزشک خود را به احتمال زیاد به ثبت تصویری چت به عمل خود را در برخی از راه. با توجه به یک نظرسنجی از منطقه لس آنجلس دامپزشکان بیش از 34 درصد را آغاز کرده اند که با استفاده از پزشکی از راه دور ابزار در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما خریداری بیمارستان های همراه در حال حاضر به طوری که ما می توانید استفاده کنید که ویدئو کنفرانس با سهولت بیشتری,” دکتر گفت: Strom. “پس ما نمی اجازه می دهد مشتریان به بیمارستان ما سعی کنید به راه اندازی FaceTime به طوری که با هر بستری حیوانات خانگی و صاحبان آنها می توانید آنها را به نوبه خود سر خود را و یا تکان دادن دم خود را به طوری که آنها می دانند که آنها انجام می دهند درست است.”

البته — همانطور که به تازگی کارگران از راه دور در حال یادگیری در سراسر کشور — با تکیه بر ویدئو کنفرانس ارائه چالش های خاص خود را.

دکتر Gary ریشتر با استفاده از ویدئو کنفرانس برای نگه داشتن صاحبان حیوان خانگی در حلقه از یک فاصله امن.

“برخی از قطعات سخت در حال تلاش برای توضیح برخی از چیزهایی که به صاحبان” گفت: دکتر سارا اوچوا دامپزشک در تگزاس و مشاور doglab.com. “در بسیاری از موارد ما نشان می دهد مشتریان اشعه ایکس یا سونوگرافی از سگ خود را. در حالی که من می توانید آنها را ارسال تصاویر برخی از چیزهایی که بهتر توضیح داده شده در فرد است.”

بسیاری از دامپزشکان ما صحبت می کرد با تکرار این تمایلات و گفت که برخی از صاحبان حیوان خانگی باید با تلاش تصویری, نرم افزار چت. که گفت: بیشتر گزارش شده است که مشتریان شده اند سازگار و telehealth ابزار کار کرده اند و فقط به عنوان آنها قرار است به.

“تکنولوژی کامل نیست” دکتر استروم به ما گفت. “ما قطع در زوم و FaceTime در همه زمان ها. اما من می گویم 95 درصد از زمان آن را به زیبایی کار می کند.”

چه چیزی شما نیاز به استفاده از زوم?

بی وقفه ویدئو کنفرانس شما نیاز به یک اتصال اینترنت مناسب و معقول. زوم توصیه 1.2 مگابیت در ثانیه سرعت دانلود به صورت 720p HD و 1.8 مگابیت در ثانیه به صورت 1080p. هنوز مطمئن شوید که چه شما در حال گرفتن ؟ استفاده از ما تست سرعت زیر برای پیدا کردن.

“تنها مسائل فنی ما تا به حال برخی از مشتریان تا به حال مشکل گرفتن بر روی زوم چت از پایان خود را,” دکتر گفت: Gary ریشتر دامپزشکی کارشناس بهداشت با Rover.com. “لینک خوب کار می کند اما آن را بیشتر از یک موضوع از مردم توانایی های فنی.”

برای خرید کامل در با استفاده از زوم قبل از راه اندازی یک قرار ملاقات با دامپزشک خود را, شما می توانید پیدا کردن همه چیز شما نیاز به دانستن در ما زوم راهنمای.

هنگامی که شما باید چت تصویری با دامپزشک خود را?

دامپزشک شما می تواند به شما راهنمایی های خاص در مورد آنچه به انجام, اما در بسیاری از مواقع ویدئو کنفرانس با ارزش است در گام اول ارائه آنها را با اطلاعات کافی برای تصمیم گیری چه باید بکنید بعد.

“اگر من نیاز به مراجعه بیمار به خصوص در مورد راه رفتن یا” هی برش به نظر می رسد کمی قرمز, شما چه فکر می کنید؟’ — چیزهایی مانند که برای مطمئن شوید که ما شده ایم با استفاده از انواع فن آوری” دکتر استروم به ما گفت.

“من می تواند در مقابله با مشکلات پوستی بسیاری از مشکلات چشم و گوش عفونت از طریق تماس های ویدئویی. من همچنین می توانید مسئولیت رسیدگی به موارد خفیف از استفراغ یا اسهال که لازم نیست هر کار ، چیزهایی مانند سرفه, مشکلات قلبی, تنفس مشکل و حیوانات که فقط اقدام به طور معمول نیاز به در فرد دیده می شود.”

آنچه شما باید انجام دهید اگر حیوان خانگی خود را بیمار می کند ؟

اگر شما فکر می کنم حیوان خانگی خود را نیاز فوری به مراقبت های محلی خود تماس بگیرید 24/7 اضطراری بیمارستان حیوانات و یا فقط گرفتن در ماشین و سر راست وجود دارد. بسیاری از آنها احتمالا COVID-19 پروتکل در محل بنابراین آماده می شود برای تماس دریافت زمانی که شما می رسند به جای در نظر گرفتن حیوان خانگی خود را در خود.

اگر شما فکر می کنم حیوان خانگی خود را بلعیده شده است نیش زده و یا پخش با چیزی مضر, شما همچنین می توانید تماس پرنده حیوانات مرکز کنترل مسمومیت در 888.426.4435 و یا چت با آنها را آنلاین. علاوه بر این شما می توانید تماس با حیوان خانگی سم, خط تلفن در 855.764.7661 است $59-هر-حادثه پرداخت.

در غیر مواقع اضطراری شروع به تماس با دامپزشک خود را.

“آنها می تواند به شما کمک کند کشف کردن اگر به آن نیاز دارد دیده می شود,” دکتر گفت: اوچوا. “بسیاری از زمان, اگر این نگرانی را برای صاحب آن است که بهترین آنها دیده می شود. این ممکن است فقط یک تماس ویدیویی و یا آنها ممکن است در واقع نیاز به رفتن به درمانگاه.”

دکتر استروم به ما مشاوره همان. “اگر حیوان خانگی خود را بیمار باید آن را احتمالا هنوز هم حداقل نگاه کرد. شما همیشه می توانید شروع به تماس با دامپزشک خود و گفت: “هی این است که چه خبر است. این چیزی است که من نیاز به نگرانی در مورد؟'”

“هنگامی که آنها می گویند آن را نمی بنابراین ما می تواند تولید پول است. آن را قطعا بنابراین ما لازم نیست که کسی گرفتن بیش از حد بیمار است که ما پس از رسیدن به یک وضعیت که در آن ما نمی تواند کمک کند.”

“فقط به دنبال پروتکل های که دامپزشک خود را راه اندازی کرده است,” او گفت:. “ما قطعا تلاش به آن را سخت برای مشتریان. ما در حال تلاش برای آن را به عنوان آسان به عنوان ما می توانیم در حالی که هنوز هم به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی کسب و کار با استفاده از فن آوری برای انطباق با COVID-19 گیر شما می توانید پیدا کردن آخرین داستان در منابع ما ،

فروشگاه اینترنتی طرح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>