Zam برت گفت و گو/ Zfactorie – رسمی وابسته به موضوع است.

سلام به همه Styleforum اعضای
سال نو مبارک به همه

ما خوشحالیم که اعلام کند که از طریق بحث های زیادی و در نظر گرفتن Zam برت گفت و گو است که در حال حاضر یک مقام وابسته Styleforum.
ما تا به حال بسیاری از مشتریان ما محصولات با نام تجاری است که اعضای Styleforum . از طریق این کانال ما ارائه شد و فرصت بسیار خوبی برای تبدیل شدن به یک وابسته فروشنده و ما تصمیم به استفاده از این پیشنهاد تمدید به ما. ما با تشکر از همه اعضای اینجا که پرشور هواداران کار ما در طول سال و به ما نگاه امید به ادامه به ارائه آنها را با برخی از بهترین artisanal محصولات در دسترس است.

ما امیدواریم که برای استفاده از این موضوع به عنوان ابزاری برای ایجاد درک بیشتر از کسانی که ما به عنوان یک نام تجاری, آنچه ما برای ایستادن به عنوان یک شرکت و نوع محصولات ما را همراه با بیشتر مخاطبان ما امیدواریم که به ارائه Styleforum اعضای برخی از بهترین معاملات در بزرگ artisanal محصولات.

در زیر به بررسی مختصر که ما چه می کنیم و برخی از خدمات ما ارائه می دهیم به عنوان یک شرکت است.

ما که هستیم:
ما در درجه اول یک Avant Garde artisanal نام تجاری است که باعث می شود طیف گسترده ای از محصولات برای مردان و زنان (عمدتا مردان) از طراحی کالا به شلوار جین و تاپ و لوازم جانبی. ما در کسب و کار از سال 2010 فروش به فروشگاه ها در, ژاپن, چین, روسیه, انگلستان, فرانسه, آلمان, ایالات متحده, کره جنوبی ، ما همچنین عمل ZFACTORIE ما فروشگاه آنلاین است که ارائه خدمت به محصولات ما برای مشتریان که در کشور و یا محل وجود دارد stockist یا که اندازه اکثر فروشگاه ها فراموش نمی کنند و یا کسانی که می خواهند برخی از محصولات که از ما که نمی نگردند توسط فروشگاه که حمل نام تجاری ما است. پس ما نیز در نیویورک بر اساس نام تجاری و لازم نیست مقدار خرده فروشی نمایندگی من ما Zfactorie نیز در خدمت به ارائه یک محل برای ایالات متحده بر اساس مشتریان برای دسترسی به محصولات ما بدون نیاز به مقابله با واردات و مالیات و مسائل دیگر است که همراه با خرید از خارج از کشور.
ما در طبیعت و فلسفه قطعا متعهد ARTISANAL شرکت و افتخار در یکی از معدود موجود در ایالات متحده است. توسط artisanal منظور ما تمام محصولات ما در خانه خود ما امکانات تولید, توسط یک تیم از افرادی که آموزش دیده اند به طور مستقیم توسط خودم ماهر خیاطی الگو ساز و طراح. همه محصولات ساخته شده از مواد طبیعی مانند چرم و منسوجات پشم, ابریشم, woolens با تنها استثنا بودن یا دوام یا اندکی زیبایی انداخته است.

آنچه ما انجام می دهیم:
ما در طبیعت و فلسفه قطعا متعهد ARTISANAL شرکت. ما افتخار در یکی از معدود موجود در ایالات متحده حمل در یک صنعت در یک روش که در حال تبدیل شدن نادر و نادر در جهان امروز است.
توسط artisanal منظور ما تمام محصولات ما در خانه خود ما امکانات تولید, توسط یک تیم از افرادی که آموزش دیده اند به طور مستقیم توسط خودم ماهر خیاطی الگو ساز و طراح متعهد به گسترش و تکمیل روش من برای بیش از 25 سال است.
همه محصولات ساخته شده از مواد طبیعی مانند چرم و منسوجات پشم, ابریشم, woolens با تنها استثنا بودن یا دوام یا اندکی زیبایی انداخته است. ما شهرت ارائه احتمالا بهترین طیف وسیعی از شلوار در Artisanal بازار از نظر دوام و کاهش ساخت و قیمت گذاری. ما همچنین در حال رشد زیر برای گسترش outerwear ارائه شده است که به من اجازه بازگشت به من خیاطی, ریشه های ما به عنوان تهیه کردن به یک مشتری فهیم که به دنبال یک جایگزین برای سنتی مردانه.

ما همچنین ارائه اولیه در خانه تغییرات برای تمام محصولات ما همراه با امکان سفارشی سفارش هر دو مورد از یک گذشته مجموعه فعلی مجموعه آیتم اگر شما نیاز به اندازه های خاص که ممکن است در دسترس نباشد و یا به طور معمول تولید شده در تولید ما اجرا می شود..

ما می خواهیم برای تشکر از Styleforum جامعه دوباره برای حمایت خود را به عنوان ما به جلو نگاه به آینده ما همکاری اینجا.

برای راه اندازی برنامه همکاری ما, ما در حال ارائه 15 درصد کد تخفیف برای تمامی Styleforum اعضا برای کل ماه ژانویه در حال حاضر مشخص شده کالا در انبار وب ما: www.shop.zambarrett.com.

کد: STYLEF15 و خوب است برای همه دسته بندی محصولات نهایی از جمله فروش و لوازم جانبی

ما همچنین از آنها بخواهید که زمانی که شما بازدید از سایت لطفا عضو شوید به لیست پستی ما به عنوان وجود دارد اغلب معاملات و منحصر به فرد است که ساخته شده اما گفته از طریق خبرنامه ما.

به ما می گویند با تشکر دوباره به همه مشتریان ما در اینجا و به کل Styleforum جامعه بزرگ. ما نگاه رو به جلو به گرفتن بهترین مراقبت از شما برای سال 2017 و فراتر از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>