راهنمای نهایی خود را به کنترل والدین

اینترنت می تواند یک مکان ترسناک و راه ما قادر به دسترسی به آن را بی پایان هستند. از گوشی های هوشمند به تلویزیون های هوشمند پدر و مادر در حال پیدا کردن آن بیشتر و سخت تر برای نظارت و محدود کردن کودک خود را به استفاده از اینترنت و فعالیت های. خبر خوب این است که بسیاری از امروز محبوب دستگاه متصل به اینترنت قابلیت کنترل والدین شما می توانید اعتماد برای انجام این کار شما نبود. همه شما نیاز به دانستن است که در آن تنظیمات قرار دارد و نحوه استفاده از آنها.

نگاهی به برخی از دستگاه های جریان اصلی کودک شما ممکن است با استفاده از و چگونه شما می توانید راه اندازی انواع کنترل از جمله بلوک های محتوا و صفحه نمایش زمان محدود.

راه اندازی کنترل والدین برای سیستم عامل

اپل (iPhone, iPad, iPod) کنترل والدین

iOS

حالا که iOS 13 است که در اینجا آن را آسان تر از همیشه برای پدر و مادر برای تنظیم و ویرایش والدین قفل و محدودیت. در اینجا سریعترین راه برای پیدا کردن خود را در منو:

برای دسترسی به جدید زمان روی صفحه نمایش تنظیمات:

 1. رفتن به گوشی خود را به طور کلی تنظیمات را انتخاب کنید و صفحه نمایش زمان
 2. انتخاب محتوا و حریم خصوصی محدودیت

در محتوا و حریم خصوصی محدودیت نمایش محتوای بلوک خاصی بلوغ امتیاز و یا از یک منطقه خاص و محدود کردن استفاده از برخی از برنامه های موسیقی, پادکست ها و یا اخبار. اپل جدیدترین به روز رسانی حتی اجازه می دهد تا شما را به سانسور زبان صریح و روشن از Siri دستیار مجازی اگر شما را انتخاب کنید. مشاهده جزئیات بیشتر در آخرین به روز رسانی, و چگونه شما می توانید راه اندازی خود را کنترل والدین بر روی آی فون یا آی پد.

macOS

قرار دادن کنترل والدین بر روی شخصی خود و یا کامپیوتر رومیزی ساخته شده است آسان هنگامی که شما فردی ایجاد حساب کاربری. محدودیت های تعیین شده در یک سیستم گسترده در سطح و یا فقط بر روی جوانترین کاربران خود macOS دستگاه.

برای روشن کردن و ویرایش کنترل والدین برای یک کاربر موجود حساب:

 1. انتخاب اپل , منو, را انتخاب کنید تنظیمات سیستم
 2. کلیک کنید کنترل والدین و باز کردن قفل آیکون با کلیک کردن بر روی آن. شما ممکن است وادار به خود را وارد کنید نام مدیر و رمز عبور و یا Touch ID

را انتخاب کنید یک کاربر به ویرایش قبلی والدین قفل غیر فعال کردن اینترنت و نرم افزار دسترسی و یا محدودیت زمانی قبل از خواب. شما همچنین باید این گزینه برای جلوگیری از برنامه های و خدمات از دسترسی و جمع آوری داده ها از کودک خود را.

اندروید کنترل والدین

سیستم عامل آندروید اجرا در سراسر دستگاه های متعدد. اما شما هنوز هم می توانید مجموعه ای از والدین محدودیت در تقریبا هر دستگاه پس از چند جهانی گام.

برای راه اندازی کنترل والدین بر روی گوشی های هوشمند آندروید:

 1. باز کردن تنظیمات و انتخاب کاربران. وجود دارد در حال حاضر باید یک حساب کاربری برای صاحب تلفن و یکی برای مهمان
 2. با کلیک بر روی اضافه کردن کاربر را به ایجاد یک پروفایل برای یک کودک
 3. از طریق کلیک کنید مجموعه جدید کاربر سلب مسئولیت و اتصال به یک شبکه Wi-Fi
 4. نام و نام خانوادگی مشخصات چیزی بالغ اعضای خانواده می تواند به یاد داشته باشید

از اینجا نصب کنید سن مناسب برنامه های جدید آندروید صفحه نمایش و عقب و جلو سوئیچ بین پروفایل های کاربر.

برای ویرایش کنترل والدین بر روی Play Store:

 1. باز کردن برنامه و انتخاب منوی اصلی
 2. کلیک کنید تنظیمات و رفتن به کنترل والدین

هنگامی که والدین کنترل سوئیچ فعال است, شما قادر خواهید بود به مجموعه ای از محتوای محدودیت در همه چیز از برنامه های موسیقی است. بلوک محتوای کلی سن امتیاز و یا به سادگی فیلتر کردن موسیقی مشخص “صریح” توسط ارائه دهندگان محتوا. تنظیم یک PIN شخصی برای خود تنظیمات جدید است که فقط شما می دانید به خاطر تغییرات خود را در محل.

آماده کردن والدین برای کنترل جریان

Netflix کنترل والدین

شما می توانید محدود کردن محتوا در Netflix بکشد حساب به طوری که کودکان و بزرگسالان می تواند لذت بردن از محتوای جداگانه. انتخاب فرزند خود حساب و تنظیم یک PIN چهار رقمی به قفل در را نشان می دهد تلویزیون و فیلم مناسب در سطح بلوغ (سخت کنترل). همچنین شما می توانید یک PIN منحصر به فرد به صورت خاص محدود محتوا (نرم و کنترل).

برای راه اندازی کنترل والدین پین :

 1. ورود به حساب Netflix بکشد خود را از طریق یک مرورگر وب و دسترسی به حساب کاربری صفحه:
 2. را انتخاب کنید و تنظیمات را انتخاب کنید و کنترل والدین
 3. هنگامی که درخواست خود را وارد کنید Netflix بکشد حساب رمز عبور و کلیک کنید ادامه
 4. وارد یک PIN چهار رقمی کد است که در خدمت به عنوان رمز عبور خود را به این تنظیمات

اگر شما در حال حاضر شناسایی محتوای شما به دنبال محدود کردن شما به راحتی می توانید راه اندازی نرم کنترل محدودیت در سفارش به بلوک خاص نشان می دهد تلویزیون و یا فیلم. سخت کنترل را تنظیم محدودیت در سراسر پروفایل کاربری بر اساس Netflix بکشد اختصاص داده بلوغ رتبه بندی.

برای تعیین سطح بلوغ در یک فرد با مشخصات:

 1. ورود به حساب Netflix بکشد خود را از طریق یک مرورگر وب و دسترسی به حساب کاربری صفحه:
 2. را انتخاب کنید مدیریت پروفایل و انتخاب مشخصات که در آن شما می خواهم به مجموعه ای از محدودیت های

را انتخاب کنید اجازه را نشان می دهد تلویزیون و فیلم و انتخاب سطح بلوغ شما می خواهم برای محدود کردن از حساب کاربر. اولیه دارنده حساب در فایل تنها کاربر است که می تواند مجموعه ای به تمام سطح بلوغ و یا برای نوجوانان و زیر, بنابراین مطمئن شوید که برای ایجاد یک حساب کاربری جداگانه از فرزند خود.

Hulu, کنترل والدین

ساده ترین راه برای محدود کردن محتوا به عنوان یک Hulu مشترک است که برای ایجاد یک به طور خاص برای کودکان و نوجوانان مشخصات جوانترین بینندگان در خانه خود را. این مشخصات تنها قادر خواهد بود برای مشاهده محتوا از کودکان و نوجوانان hub دسته از Hulu.

برای ایجاد یک kids-تنها مشخصات:

 1. باز کردن برنامه و انتخاب + جدید با مشخصات زیر فوری به انتخاب مشخصات
 2. نام بچه های خود را-فقط مشخصات و ضامن کودکان و نوجوانان حالت به در

مطمئن باشید که برای ایجاد یک مشاهده حساب جداگانه از فرزند خود را به عنوان غیر-کودکان و نوجوانان hub پروفایل دسترسی به همه بلوغ رتبه بندی.

آمازون نخست کنترل والدین

شبیه به Netflix و آمازون را کنترل والدین نیاز به یک پین برای فعال کردن و غیر فعال کردن محتوا محدودیت. شما همچنین قادر خواهید بود برای تنظیم و ویرایش خرید محدودیت های شخصی خود را پین.

به مجموعه ای از آمازون خود را محدودیت ها:

 1. باز کردن برنامه و رفتن به نخست تصویری تنظیمات
 2. انتخاب کنترل والدین

هنگامی که یک پین در محل شما می توانید نیاز به ورودی برای هر خرید و یا اجاره و محل والدین بلوک در دسته انتخاب شده مانند, وحشت, به عنوان مثال. شما همچنین قادر خواهید بود برای گسترش آن بلوک به دستگاه های اضافی متصل به حساب خود را. هنگامی که والدین خود را بلوک ها در محل دیگر کاربران باید یک قفل در کنار هر چیزی شما محدود شده است. آنها را وادار به ورودی خود را شخصی PIN اگر تلاش آنها برای تماشای محتوای محدود.

کنار هم قرار دادن کنترل والدین برای رسانه های اجتماعی

توییتر کنترل والدین

توییتر یکی از بسیاری از سایت های رسانه های اجتماعی است که به کاربران اجازه می دهد گزینه ای را برای محافظت از حساب خود را در بالاترین سطح. اگر فرزند شما فعال در توییتر آن را یک ایده خوب برای استفاده از این تنظیمات و امن به حساب خود را قبل از آن ساخته شده است.

برای تنظیم تنظیمات حریم خصوصی فرزند خود حساب توییتر:

 1. ورود به برنامه توییتر و یا وب سایت خود را انتخاب کنید و تنظیمات حریم خصوصی گزینه در منوی اصلی
 2. انتخاب حریم خصوصی و ایمنی

در این منو شما می توانید “محافظت” توییت از حساب است که تنها اجازه خواهد داد که زمان به شرح زیر هستند و کسانی که تایید شده توسط فرزند خود را در آینده است. شما همچنین می توانید محدود کردن عکس و پرینت برچسب زدن نیز هست. این پیام های مستقیم در منوی امکانات گزینه ای برای فعال کردن و غیر فعال کردن کاربران از تماس با کودک خود به طور مستقیم.

تحت کشف و تماس با مامطمئن شوید که همه گزینه ها خاموش برای غیر فعال کردن کاربران از محل فرزند خود را به حساب از طریق شماره تلفن یا ایمیل. توییتر نیز طبقه بندی برخی از رسانه ها به عنوان “حساس به محتوا.” تحت ایمنیاز انتخاب این گزینه برای نمایش این محتوا قبل از اینکه فرزند شما این شانس را به آن را مشاهده.

Snapchat کنترل والدین

آن ممکن است مشکل به فرزند خود نظارت اسنپ چت از نرم افزار است که در واقع بر روی تلفن خود را, اما آن را غیر ممکن نیست. اگر شما قادر به نگه داشتن خود را از والدین محدودیت در محل این نرم افزار ویژگی های تنظیمات که اجازه خواهد داد که شما را به کنترل که نمایش ها فرزند خود را “داستان” است و دسترسی به زمان جغرافیایی محل.

برای ویرایش این تنظیمات:

 1. باز کردن اسنپ چت نرم افزار بر روی گوشی فرزند شما
 2. باز کردن صفحه نمایش را انتخاب کنید و روی آیکون چرخ دنده در بالا گوشه سمت چپ مشاهده

منوی امکانات گزینه برای پدر و مادر و کاربران به محدود که می توانید با حساب کاربری خود را مشاهده و داستان و نمایش آنها را در سریع اضافه کردن عملکرد خود را در ارتباط با شماره تلفن همراه. شما همچنین می توانید غیر فعال کردن اسنپ چت را به روز رسانی محل در مشخصات و یا فقط انتخاب کنید و را انتخاب کنید که کاربران می توانند آنها را مشاهده کنید.

Facebook کنترل والدین

Facebook است نه به عنوان محبوب با جمعیتی جوان به عنوان آن استفاده می شود. اما تغییر در محبوبیت با نسل های قدیمی تر ممکن است به پدر و مادر باعث به قفل کردن فرزند خود را حساب. شروع شده توسط سوئیچینگ کودک حساب از عمومی به خصوصی مشاهده.

برای ویرایش تنظیمات حریم خصوصی:

 1. باز فرزندتان Facebook profile را انتخاب کنید و سه نقطه در کنار فعالیت ورود به سیستم در بالای righthand گوشه را انتخاب کنید و سپس تنظیمات Timeline
 2. را انتخاب کنید حریم خصوصی در منوی اصلی در سمت چپ

کنترل که نمایش ها فرزند خود را, پست, است که می تواند ارسال درخواست دوستان و نظر خود را از لیست دوستان در تنظیمات حریم خصوصی و ابزار منو. شما همچنین می توانید بررسی نوشته های آنها در حال حاضر شده و جلوگیری از آنها را از برچسب در عکس ها و پست ها در آینده است.

اگر شما با داشتن مشکل با یک حساب خاص, بازدید از , جدول زمانی و برچسب زدن و یا مسدود کردن منوها. در اینجا شما قادر خواهید بود برای جلوگیری از کاربران به طور کامل و محدود کردن جدول زمانی توابع اجازه می دهد که دادن یا چرخش.

یوتیوب کنترل والدین

یوتیوب را می توان یک جعبه پاندورا برای فرزند شما اگر محبوب به اشتراک گذاری ویدیو سایت درستی نیست vetted قبل از استفاده از. وجود دارد چند اقدامات احتیاطی و ابزار شما می توانید استفاده برای کمک به فیلتر کردن محتوای غیراخلاقی یا حتی سایبری از همکار حساب.

برای فعال کردن یوتیوب محدود حالت:

 1. ورود به فرزند خود یوتیوب پروفایل کلیک کنید و مشخصات خود را عکس در گوشه سمت راست بالای صفحه اصلی
 2. انتخاب محدود حالت در پایین منو و ضامن به در
 3. انتخاب قفل محدود حالت در این مرورگر زیر ضامن برای جلوگیری از کودک خود را از خاموش کردن حالت ایمنی

در حالت محدودهمه مطالب تلقی یوتیوب به عنوان نامناسب برای کودکان فیلتر خواهد شد از نتایج خود را. اگر شما مشکوک به فعالیت های مخرب بر روی پلت فرم بازدید از گزارش و اجرای مرکز به گزارش حساب کاربر یا اگر شما احساس می کنید کودک شما یک قربانی از مزاحمت سایبری.

ایجاد کنترل های والدین برای کنسول های بازی

ایکس باکس کنترل والدین

خانواده ویژگی های بر روی هر دستگاه ایکس باکس به شما کمک می کند که کنترل بازی ها کودکان خود را می توانید بازی و حتی نوع محتوای آنها را می توانید مشاهده کنید.

برای دسترسی به ایکس باکس خود را کنترل والدین:

 1. مطبوعات ایکس باکس دکمه بر روی کنترل را برای باز کردن منو
 2. را انتخاب کنید و تنظیمات را انتخاب کنید و سپس تمام تنظیمات
 3. انتخاب حساب و باز خانواده

در خانواده منو شما باید گزینه ای برای محدود کردن محتوا و وب سایت های با سن. شما همچنین ممکن است محدود کردن در برنامه خریدهای و محبوبیت.

پلی استیشن کنترل والدین

مجموعه قفل والدین برای فرزند خود پلی استیشن در سطح کاربر و یا در یک سیستم گسترده سطح برای حداکثر امنیت.

برای دسترسی به پلی استیشن را کنترل والدین:

 1. را انتخاب کنید و تنظیمات را انتخاب کنید و سپس کنترل والدین/مدیریت خانواده
 2. را انتخاب کنید مدیریت خانواده و سپس هر دو را وارد کنید و انتخاب کنید یک کاربر برای تنظیم محدودیت در

در خانواده مدیریت منو شما قادر خواهید بود به مجموعه ای از هزینه های ماهانه محدودیت در حساب کاربری و انتخاب کنید که آیا یا نه کاربران می توانند در برقراری ارتباط با بازیکنان خارجی. شما همچنین قادر خواهید بود به مجموعه ای از محدودیت سنی در بازی بلوغ رتبه بندی. را انتخاب کنید و محدودیت های خود را و پس از آن مجموعه یک عدد چهار رقمی رمز عبور که فقط شما می دانید برای جلوگیری از تنظیمات از تغییر.

در حال کنترل والدین موثر است ؟

بسیاری از والدین از نگاه به این کنترل به چشم و گوش خود را زمانی که آنها قادر به نظارت نزدیک از یک کودک فعالیت های آنلاین. کارشناسان سوال بهره وری از این ابزار و یا نه منافع کوتاه مدت بیشتر از اثرات طولانی مدت بر روی کودک است.

در یک مطالعه انجام شده توسط Bieke زمان و Marije Nouwen پژوهش نشان داد که اکثر ابزار کنترل والدین تمرکز بر پیشگیری و محدود کردن رفتار. دقیق کنترل والدین می تواند باعث شود کودک به دست در فرصت های آنلاین مانع در کودک حقوق و حتی آسیب تندرستی خود را.

“ما نمی دانیم که آیا والدین واقعا کار! تحقیقات قبلی در استفاده از کنترل والدین هنوز به یک جواب قطعی در اثر خود را در کاهش آنلاین کودکان خطرات” علی و Nouwen به این نتیجه رسیدند.

اگر شما را انتخاب کنید برای فعال کردن کنترل والدین بر روی کودک, دستگاه, چند راه وجود دارد شما می توانید مطمئن شوید که تغییرات مثبت هستند:

 1. نمی overprotect یا کنترل
 2. آیا بحث در مورد تنظیمات کنترل والدین با کودک خود را
 3. آیا توسل به مجازات اگر فرزند شما دسترسی محدود محتوا
 4. انجام نیات خود را برای کنترل والدین برای کودک خود را

سنگین محدودیت ها و مجازات ها می تواند کودک خود را به انجام فعالیت های آنلاین ، ترویج باز و درک محیط را برای شما و کودک شما به بحث در مورد آنچه والدین کنترل در محل هستند و به همین دلیل است. در ادامه به منظور تسهیل بحث در اطراف خطرات ناشی از این وب سایت و چگونه شما در حال کمک به نگه داشتن خانواده و فرزند خود را امن است.

دنبال کارشناسان ما در Facebook یا Twitter برای کنترل والدین و راهنمایی های بیشتر در مورد چگونه به کمک به کودک خود را حرکت به وب سایت با خیال راحت.

فروشگاه اینترنتی طرح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>