Yanko – ساخته شده در اسپانیا کفش

مطلقا هیچ ارتباط و یا اتصال به Carmina در همه. به جز این که این کارخانه در مایورکا. CSC در واقع شروع به پریدن کرد در اوایل اما من را خط به بازار این سقوط. سال گذشته من و همسرم شد و بازدید از Tarrago کارخانه در بارسلونا کار و مالک گفت: ما نیاز به نگاهی به پرواز به Mallorca (ما عرضه هر کس در اسپانیا با اتمام محصولات در کارخانه ها) به عنوان او می خواست برای معرفی من به Toni جدید جوان صاحب و به من نشان می دهد در اطراف. تنها چیزی که من به یاد برخی از دست و پا چلفتی کفش از کیفیت متوسط بودند که در اطراف متحده زمانی که من خرید در فرانسه است اما سفر به مایورکا صدا خوب بنابراین ما رفت و روز بعد. من واقعا تحت تاثیر قرار. وجود سابقه طولانی که من نمی خواهد به نه من لزوما درک بین سازندگان وجود دارد اما این پرسپولیس بود بسیار صمیمی و جدی و نمونه ها و کفش در تولید شد واقعا واقعا خوب است. معلوم است که تجارت در بارسلونا مغازه ها هنگام بازگشت و صرف چند روز خرید تبدیل شده بود خود را در جهت. من خوشحال بود که آنها از ما خواست به معرفی مجدد آنها به بازار در اینجا ما در حال شروع به زودی (ما شروع به نشان دادن خرده فروشان در نمایش بعدی 2 ماه).

به هر حال محدوده استوار کلاسیک 3 اصلی طول می کشد (یکی انگلیس یکی به روز شده ‘قلم پا’ و ‘مد’, که من نمی بنابراین احتمالا نمی خواهد در اینجا) فوقانی پوست همه انس و du Puy…مداوم در حال رشد از جا به اعتقاد من و کار است همه چیز در اوندیل ولت. اتمام همه انجام شد و در چرخ بدون پاشش و outsoles برخی از بهترین من دیده ام. قیمت می آید بر روی خط در حدود $550 و نظر خود من در اینجا آنها در حال قرار دادن یک محصول است که نسبت به بسیاری از انگلستان کفش با قیمت بالاتر…..Yanko است که به عنوان boardy و در پایان بهتر است.

خواهیم دید چه اتفاقی می افتد – آن طول می کشد یک سال و معمولا برای توسعه برخی از توزیع برای یک نام تجاری و بهار نیست دقیقا زمان ایده آل برای راه اندازی گودیر کفش رنت پس از آن ممکن است در پاییز سال آینده قبل از وجود دارد یک انتخاب گسترده ای در اینجا, اما من در قرار دادن نام من و درب ضربه زدن به تلاش های پشت آنها را به عنوان به خوبی به عنوان زیر مجموعه ای از کفش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>