Xfinity دیجیتال داشبورد به شما می دهد کنترل از Wi-Fi

به نظر می رسد ما نمی توانیم در خانه بدون از Wi-Fi و در عین حال ما پرداخت توجه کمی پشت صحنه وقتی که می آید به ما خدمات اینترنت بی سیم. چه کسی آنلاین است در خانه ما شد ؟ چگونه می توانم بچه ها من برای خاموش کردن دستگاه های خود را در مشق شب یا شام ؟

با Xfinity xFi دیجیتال داشبورد تنظیم برای کمک به Xfinity مشتریان مدیریت خانه خود را از Wi-Fi وای فای ارائه می دهد راه برای به دست آوردن کنترل بیشتر و دید بیش از شبکه خانگی خود را.

xFi دروازه

این اینترنت مودم و روتر Wi-Fi را در یک طراحی شده است برای ارائه افزایش پوشش با مزایای xFi. جدیدترین نسخه xFi پیشرفته دروازه پشتیبانی از Wi-Fi 6 است که بهینه سازی شده برای سرعت سریع تر و تعداد فزاینده ای از دستگاه های شبکه ای ما در ارتباط اند در خانه های ما.

در علاوه بر این به Wi-Fi 6, Xfinity می گوید این روتر دارای چهار دو باند آنتن حمایت از هر دو فرکانس 2.4 GHz و 5 GHz باند به علاوه 2.5 Gbps پورت اترنت سه 1 Gbps پورت اترنت و بلوتوث LE و Zigbee رادیو. این نسخه به عنوان مخالف اصلی تنها موجود در سیاه و سفید نیز موجود است در رنگ سفید.

همه از این به شما هزینه خواهد شد. در علاوه بر این به اینترنت خود را هزینه که شروع می شود در $39.99/ماه xFi دروازه هزینه های 14 دلار در هر ماه. اما شما باید گزینه های دیگر.

رفتن راه خود را

شما می توانید کاهش ماهانه اینترنت هزینه ها و سرمایه گذاری در خود مودم و روتر, اما شما فقط نیاز به مطمئن شوید که شما انجام تحقیقات خود را در پیشبرد و خرید یک محصول سازگار است. (بررسی توصیه های ما برای بالا Xfinity روتر و مودم با توجه به سرعت خود را اگر شما با توجه به خرید تجهیزات خود را از یک شخص ثالث است.) البته رفتن این مسیر شما نمی خواهد که کنترل گزینه های ارائه شده توسط xFi دروازه.

توجه داشته باشید که اگر شما نمی رفتن با Xfinity تجهیزات شما از دست دادن در 24/7 پشتیبانی فنی. بنابراین اگر شما خودتان را خواستار کمک اغلب رفتن با تجهیزات خود را ممکن است ارزش آن را به شما.

xFi قدرت پردازش

برخی از قدرت پردازش از xFi هستند, شخصی, خانواده, کنترل و مدیریت و هشدارهای امنیتی. بر خلاف برخی از ارائه دهندگان xFi اجازه می دهد تا شما را به فرد شبکه های خود را عنوان و رمز عبور – چیزی است که تمام خانواده می توانید به یاد داشته باشید – نام هر یک از دستگاه های متصل شده و ایجاد پروفایل کاربر.

در xFi برنامه, شما می توانید دستگاه های متصل مکث Wi-Fi برای دسترسی به برخی از کاربران دستگاه های مهم در طول زمان (فکر می کنم: مشق شب وقت شام یا قبل از خواب). شما همچنین می توانید دریافت اطلاعیه زمان واقعی در مورد که ورود به سیستم بر روی شبکه خانگی و هنگامی که.

شخصی

هیچ تصادفی اعداد و حروف برای نوشتن. خود را به فرد شبکه عنوان رمز عبور و نام دستگاه های متصل ایجاد پروفایل کاربر.

مدیریت

کنترل چه کسی آنلاین است و حتی فردی Wi-Fi حکومت و روال – یا مکث پوشش در دسترس نباشد که آن هم خانواده است.

امنیت و حفاظت

کنترل والدین برای خانواده ها به مجموعه بچه دوستانه مرور اینترنت حالت است.

همچنین, اگر شما انتخاب کردن در به xFi دروازه این سرویس محافظت از خانه خود را به دستگاه های متصل از تهدیدات آنلاین. (توجه داشته باشید که پیشرفته امنیت سایبر برای حمایت از شبکه شما آمده است در هیچ هزینه اضافی اگر شما اجاره یک xFi دروازه.)

مهم: اگر شما یک Xfinity اینترنت مشترک اما انتخاب خود را ارائه مودم یا روتر شما نمی قادر خواهد بود برای دریافت xFi پیشرفته امنیت سایبر در همه آن سود ارائه شده تنها برای Xfinity مشترکین که همچنین اجاره یک Xfinity دروازه.

دیگر افزودنیها

xFi غلاف

این plug-in Wi-Fi توسعه دهنده ی زوج می تواند با یک سازگار xFi دروازه برای کمک به از بین بردن فضاهای که در آن پوشش قطره یا ضعیف است و یا “لکه های مرده” در خانه خود را. به طور خاص توصیه می شود برای خانه با مسائل مربوط به اتصال با توجه به داستان های متعدد و یا فوق العاده بزرگ فیلم مربع xFi غلاف ارائه بیشتر سازگار پوشش در سراسر خانه خود را. 3-غلاف بسته برای $119 با حساب کاربری خود شوید.

دوربین های امنیتی

زنده داخل سالن/فضای باز دوربین های ویدئویی HD خوراک و دوربین های امنیتی است که رکورد 24/7 و تشخیص مردم و وسایل نقلیه و حیوانات خانگی نیز در دسترس هستند.

چگونه برای بازگشت به تجهیزات

این یک ظاهر خیلی ساده روند. خود را به بازگشت به Xfinity تجهیزات شما ورود به دیجیتال بازگشت مرکز چاپ اعتباری برچسب بازگشت و رها کردن تجهیزات خود را در هر فروشگاه یو پی اس.

اگر شما در حال حرکت و می خواهم به نگه داشتن خود را, زمان, سرویس, شما ممکن است قادر به انتقال تجهیزات خود را به خانه جدید خود را. این فقط بستگی به جایی که شما در حال حرکت و چه Xfinity خدمات در دسترس هستند.

به بازگشت xFi غلاف به طور خاص, شما باید به این لینک مراجعه کنید و با پر کردن فرم بازگشت. پس از تکمیل, شما یک ایمیل تایید و گام های بعدی برای خود بازگشت.

بررسی مرکز منابع برای کسب اطلاعات بیشتر در Xfinity گزینه ها و طرح و پیگیری کارشناسان ما در Facebook و Twitter.

فروشگاه اینترنتی طرح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>