کار از خانه ؟ چرا شما نیاز به یک VPN و نحوه تنظیم کردن

هر هوشمند کاربر اینترنت می داند که هنگامی که می آید به حریم خصوصی و حفاظت از بسیاری از چشمان کنجکاو در اینترنت یک شبکه خصوصی مجازی یا VPN, بهترین شرط بندی شما است به خصوص در هنگام کار و یا یادگیری از خانه.

از سارقان هویت به دنبال دسترسی به اطلاعات حساس خود را به تبلیغ کنندگان است که مطالعه خود را از رفتارهای آنلاین VPN اغلب می تواند خود را در اولین خط دفاعی در برابر تهدیدات آنلاین است که در خفا انجام دادن در صفحه دسکتاپ و استارباکس محلی خود مهمان شبکه.

چیست VPN و چگونه کار می کند ؟

به سادگی قرار دادن یک وی پی ان یک روش اتصال با ساخته شده است در حفاظت و امنیتی ، Vpn ها به طور معمول توسط شرکت های بزرگ به منظور محافظت از اطلاعات حساس از اشخاص ثالث. Vpn ها شخصی و نیز تبدیل شدن به محبوب به عنوان بیشتر و بیشتر کاربران از صفحه اصلی کار و فروشگاه آنلاین.

قبل از اینکه شما خود را راه اندازی VPN, آن مهم است به درک مزایای این ابزار برای به حداکثر رساندن تجربه خود را. بسته به VPN شما را انتخاب کنید هنگامی که شما آن را فعال کنید خود VPN را:

پنهان سازی آدرس IP خود را

ترافیک وب سایت شما خواهد بود روت از طریق VPN را “تونل رمز شده” و به نظر می رسد آمده از VPN سرور. این پنهان کردن آدرس IP واقعی خود را و اساسا خود را در محل آدرس IP در حال توزیع جغرافیایی.

خنثی کردن throttling

“گرفتن گلوگاه” روند ارائه دهنده سرویس اینترنت شما کاهش سرعت و یا محدود کردن پهنای باند در طول خاص با سرعت بالا, فعالیت, مانند جریان HD یا بازی. خوشبختانه VPN خود را ماسک آدرس IP خود را از تهدیدات آنلاین و ISP خود را که می تواند کمک به نگه داشتن سرعت خود را سازگار بدون توجه به آنچه شما انجام می دهند با اتصال به اینترنت خود را.

رمزگذاری داده ها نقل و انتقالات

یک VPN خوب خواهد شد “رمز” یا قفل اطلاعات خود را به طوری که تنها مجاز رایانه در انتهای تونل قادر خواهد بود به “رمزگشایی” و یا اطلاعات خود را باز کند.

دور زدن محدودیت های وب

از آنجا که شما به مرور ناشناس شما می توانید دسترسی به وب سایت ها و برنامه های کاربردی با محدودیت جغرافیایی و یا بلوک. این منافع را تونن به خصوص انتخاب محبوب در کشورهایی که سانسور اینترنت شايع است.

چگونه به انتخاب یک VPN

وجود دارد مقدار زیادی از اشتراک VPN و خدمات در خارج وجود دارد متفاوت در قیمت و شرایط استفاده از خدمات و حتی محل. مقایسه و کنتراست چند جزئیات مهم قبل از انتخاب سرویس مناسب برای شما.

 • پرداخت می شود می پردازد: یک سرویس رایگان است پول خود را به برخی از راه و اگر آنها نیاز به پرداخت از شما آنها فقط ممکن است فروش اطلاعات خود را به بالاترین پیشنهاد به جای. متوسط VPN می تواند هزینه $3 در هر ماه تا به دنبال خدمات در این محدوده قیمت بد نیست مکان برای شروع جستجوی خود را.
 • بررسی موضوع: نگاهی به یک منبع معتبر برای نقد و بررسی در یک پتانسیل VPN برای جلوگیری از بومی تبلیغات. در برخی از موارد درخشان, نقد و نگاه شما به عنوان یک هدایت نور می تواند نوشته شده توسط خدمات خود را.
 • جزئیات مجوز: که “اجازه توافق” میآید که در طول راه اندازی بیش از فقط یک گام در این فرآیند است. نگاهی به خوبی در انواع اطلاعات خدمات درخواست برای دسترسی به. همچنین نگاه کنید شرایط استفاده از خدمات است که برای دیدن اطلاعات VPN جمع آوری و آنچه در آن است برنامه ریزی برای انجام با آن. خوب از نظر خدمات اظهارات را به سادگی در دولت چه شما می توانید انتظار از این خدمات در حالی که مشکوک VPN را ترک هوا از رمز و راز در اطراف آن قصد.
 • رمزنگاری ارائه شده است: رمزنگاری با این نسخهها کار به تقلا اطلاعات خود را به طوری که آن را تنها خوانا به مجاز ، استفاده از خدمات است که شناخته شده برای ارائه حداکثر امنیت مانند OpenVPN.
 • یک “سوئیچ کشتن”: را انتخاب کنید یک VPN است که ساخته شده است در “سوئیچ کشتن” یا خودکار سیستم خاموش شدن اگر اتصال رمزگذاری شده نتواند. این ویژگی را متوقف خواهد کرد تمام ترافیک شبکه در داخل و خارج از کامپیوتر خود را اگر شما VPN برگ شما را در معرض تهدید.

مطمئن شوید که وی پی ان شما با این الزامات اساسی می تواند اطمینان حاصل شود اطلاعات شما در دست یک منبع قابل اعتماد و نه کسی که به دنبال به فروش آن.

بهترین Vpn 2020

چگونه به راه اندازی VPN

شما به انجام تحقیقات و شما تصمیم گرفته اید در این VPN که بهترین نیازهای خود. در حال حاضر نصب VPN از انتخاب خود را از طریق یک نرم افزار بر روی هر یک از دستگاه های خود را که نیاز به حفاظت از جمله دستگاه های تلفن همراه, لپ تاپ و کامپیوترهای رومیزی است. شما به طور کلی پرداخت یک هزینه ماهانه برای امنیت در تعداد محدودی از دستگاه ها پس از انتخاب شما و آنها را به حساب.

هنگامی که شما در ورود به این برنامه شما متصل به نزدیک ترین سرور VPN در منطقه خود را به حداکثر رساندن سرعت و کاهش زمان تاخیر. اگر شما به دنبال برای دریافت خدمات VPN نرم افزار رایگان و یا در رابطه با برنامه های امنیتی پیکربندی دستگاه خود را به طور مستقیم به خدمات.

راه اندازی VPN در MacOS

به صورت دستی اضافه کردن یک VPN به یک MacOS دستگاه:

 • انتخاب اپل نماد در گوشه بالا سمت چپ را انتخاب کنید و تنظیمات سیستم.
 • انتخاب شبکه و سپس با کلیک بر روی + نماد برای شروع.
 • انتخاب VPN در منوی کشویی و سپس پر کردن وی پی ان, نوع سرویس و نام.
 • بر ایجاد و اضافه کردن آدرس سرور از راه دور شناسایی و محلی ID.
 • را انتخاب کنید تنظیمات احراز هویتs و با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور شما مجموعه ای برای گوشی های اندروید.
 • کلیک کنید OK و سپس اتصال را به پایان برساند.

راه اندازی VPN در ویندوز

اضافه کردن یک VPN به دستگاه شما ویندوز بدون برنامه اول ایجاد یک پروفایل برای سرویس جدید خود است.

 • باز کردن منوی اصلی با استفاده از ویندوز را فشار دهید و سپس را انتخاب کنید تنظیمات.
 • انتخاب شبکه و اینترنت را انتخاب کنید و سپس VPN.
 • را انتخاب کنید اضافه کردن یک اتصال VPN و مشخصات خود را ساخت با یک اتصال VPN خود را از نام انتخاب, آدرس سرور VPN, نوع و اطلاعات ورود به سیستم.
 • را انتخاب کنید ذخیره به نصب این سرویس جدید است. بازگشت به VPN منوی اصلی برای اتصال.

انتخاب کردن برای دستگاه خود را برای ذخیره اطلاعات ورود به سیستم بنابراین شما می توانید اقامت متصل به وی پی ان شما بدون تنظیم دستی بعد.

راه اندازی VPN در iOS

به صورت دستی اضافه کردن یک VPN به یک دستگاه iOS بدون برنامه:

 • باز کردن تنظیمات منو, را انتخاب کنید و به طور کلی.
 • انتخاب VPN و سپس Add VPN Configuration برای نصب این سرویس جدید است.
 • انتخاب نوع برای انتخاب یک پروتکل امنیتی است که باید ارائه توسط VPN.
 • حرکت به عقب به اضافه کردن VPN پیکربندی صفحه نمایش و سپس اضافه کردن این VPN, آدرس سرور از راه دور شناسایی و محلی ID.
 • را وارد کنید و یا ایجاد یک نام کاربری و رمز عبور دستگاه خود را اگر شما انجام داده اند بنابراین در حال حاضر.
 • انتخاب انجام می شود برای رفتن به VPN روی صفحه نمایش و تغییر وضعیت سوئیچ را به فعال.

راه اندازی VPN در اندروید

برخی از خدمات VPN ممکن است متفاوت باشد وقتی که می آید به آندروید راه اندازی این پیکربندی دستی باید نسبتا ساده بدون توجه به آنچه:

 • باز کردن منوی تنظیمات را انتخاب کنید و شبکه و اینترنت و سپس پیشرفته.
 • را انتخاب کنید VPN و دکمه اضافه کردن به نصب این سرویس جدید است.
 • ایجاد یک صفحه نمایش قفل یا رمز عبور اگر شما تا به حال برای انجام این کار از طریق گوگل.
 • پر کردن در جزئیات خود را نمایه VPN با استفاده از نام و آدرس سرور و سپس کلیک کنید ذخیره.
 • اصلی VPN و صفحه نمایش و پیدا کردن نام از VPN جدید کلیک کنید و برای قرار دادن نام خود و رمز عبور. را انتخاب کنید اتصال.

شما همچنین باید این گزینه برای تنظیم VPN برای ذخیره اطلاعات حساب خود را و همیشه در ارتباط ماندن.

برای راهنمایی و ترفندها در مورد چگونگی امن اتصال به اینترنت خود را در حالی که اجتماعی فاصله follow us on Facebook و توییتر و یا نشانه گذاری منابع ما مرکز در نگاه اول به روز رسانی از کارشناسان ما.

فروشگاه اینترنتی طرح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>