کار دکمه تغییرات کابوس

سلام

من یک سوال در مورد گزینه های کوتاه آستین کار دکمه. من می دانم که این یک فرآیند دشوار است (نمی خواهد اشتباه دوباره از خرید کار کافهای OTR) اما من می خواهم به می دانم که اگر چه من خیاط هم رایج است و بهترین من می تواند انتظار می رود و یا اگر او فقط خراب کت و من باید جبران شود.

من به ارمغان آورد من خیاط 2 کت با کار دکمه. من از او پرسیدم برای کوتاه کردن آستین از شانه ها از من می خواست این کار انجام شود به عنوان کامل به عنوان ممکن است. او به من گفت که آن را بیش از حد گران است و او می تواند آن را انجام دهد به طور مستقیم از آستین. من متقاعد نشده اما ترک کردم و به او اعتماد داشتم پس از او نوع از معتبر خیاط با تجربه ای که من زندگی می کنند.

در هر صورت وقتی که من رفتم به من کت بازگشت وحشت دکمه ها کار نمی کنه پس تمام پارچه اضافی در حال حاضر مسدود کردن سوراخ. من فوق العاده ناراضی و به او گفت که این قابل قبول نیست که آن را خراب کت. او بسیار افتخار از کار خود را و به نظر می رسید بسیار ناراحت است. او به نظر می رسید فکر می کنم که کار او خوب بود و تنها گزینه در دسترس است. من او را خواسته آنچه او می تواند انجام دهید تا آن را بهتر و او به من گفت که او می تواند دوباره دوختن دکمه به آن را به کار. من واقعا قادر به ببینید که چگونه آن را می تواند به بهبود آنچه که او انجام داد اما من نمی تواند آن را بدتر کند. اگر آن را یک گزینه خوب او انجام داده اند آن را در وهله اول.

من خواهد بود در چیدن تا کت بعدی ما و من می خواهم بدانم که آیا یا نه من باید از او بخواهید برای خنثیسازی کار خود را به طور کامل (در صورت امکان) و آن را به یکی دیگر از خیاط یا درخواست برای برخی از نوع بازپرداخت

با تشکر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de