Wi-Fi extender 101: آنچه در آن است و چرا شما ممکن است نیاز به آن را

بچه ها در نهایت نشسته به انجام برخی از مدرسه و شما در حال حاضر تمرکز کافی برای بررسی ایمیل های خود را و عبور از برخی از کار خود را به انجام لیست. سپس آن اتفاق می افتد — وب سایت شروع می شود بافر و بافر و … و بافر.

اگر مسائل مربوط به اتصال همه بیش از حد معمول در مناطق مختلف از خانه خود را, شما ممکن است یک اینترنت بی سیم مشکل است. و همه ما می دانیم که در حال حاضر زمان برای اینترنت مشکلات. خبر خوب این است شما می توانید این ملال انگیز اتصال به سطوح مطلوب با یک دستگاه کوچک به نام Wi-Fi extender.

چه چیزی است که یک شبکه Wi-Fi extender?

Wi-Fi extender متصل خود را با روتر (یا به صورت بی سیم و یا از طریق یک اتصال سیمی) به کمک خود را گسترش اینترنت سیگنال به اتاق که Wi-Fi مرده مناطق با توجه به دیوارها و مبلمان انسداد و یا به طور کلی فاصله. آن را به یک دستگاه جداگانه است که نشسته است در بین روتر بی سیم خود را و مناطق که در آن شما می خواهید قوی تر پوشش Wi-Fi.

چگونه Wi-Fi توسعه دهنده ی کار است ؟

هنگامی که یک ارتباط بین اینترنت خود را متصل به دستگاه و روتر Wi-Fi extender (گاهی اوقات به عنوان یک شبکه Wi-Fi range extender) منازعه موجود سیگنال و سپس دوباره پخش آن را بر روی کانال های مختلف از موقعیت خود اقدام به عنوان یک مرد متوسط به رله اتصال. این به شما یک طیف وسیع تری از سیگنال های بی سیم در سراسر کل خانواده است.

بزرگترین چالش این است که پیدا کردن محل مناسب برای خود را از Wi-Fi extender. برای این کار باید به اندازه کافی نزدیک به روتر خود را که آن را می توانید سیگنال, اما به اندازه کافی دور است که می توانید آن را دوباره پخش کنید که سیگنال به اتاق یا منطقه که در آن شما نیاز به قوی تر از Wi-Fi.

چه تفاوت بین یک شبکه Wi-Fi extender, Wi-Fi تکرار و Wi-Fi تقویت کننده?

شما ممکن است دیدن دستگاه به بازار عرضه شده به عنوان “Wi-Fi تکرار” و یا “Wi-Fi” تقویت کننده نیز هست. در اصل آنها هستند — آنها همه کار برای تقویت و افزایش طیف وسیعی از سیگنال های بی سیم خود را. اما آنها کار کمی در راه های مختلف.

  • Wi-Fi extender – این دستگاه با این نسخهها کار با گرفتن سیگنال های بی سیم موجود و سپس دوباره پخش آن را بر روی کانال های مختلف. پس از آن می توانید اتصال خود را به مودم و روتر از طریق یک کابل کواکسیال و یا اترنت بند ناف وجود دارد کمتر احتمال تداخل. این به این معنی شما باید قوی Wi-Fi در مناطق دیگر از خانه خود را.
  • Wi-Fi تکرار این نسل اول توسعه دهنده ی همان شیوه کار می کنند با گرفتن سیگنال موجود و rebroadcasting آن است. اما پس از آن متصل به روتر خود را به صورت بی سیم بر روی همان فرکانس شما تنها نیمی از پهنای باند موجود و در نتیجه بالاتر و زمان تاخیر.
  • Wi-Fi تقویت کننده – این فقط یک نام برای همه Wi-Fi توسعه دهنده و Wi-Fi تکرار.

یکی دیگر از گزینه این است که یک مش شبکه Wi-Fi است که با استفاده از چند کوچکتر روتر برای ایجاد شبکه ای از سیگنال های بی سیم در اطراف خانه خود را.

فراموش Wi-Fi توسعه دهنده ی کار است ؟

کارایی خود را از Wi-Fi extender بستگی به قرار دادن دستگاه و اطمینان از اتصال به اینترنت خود را. برخی از ارائه دهندگان عمده ای مانند Cox Communications حتی توصیه یک توسعه دهنده به عنوان یک راه سریع و آسان به گسترش طیف وسیعی از سیگنال خود را.

بسیاری از کاربران اینترنت پیدا کرده اند Wi-Fi توسعه دهنده ی یک راه حل عالی برای اینکه ارتباط خود را بیشتر قابل اعتماد و کمک به آنها را تغییر مناظر در هنگام کار از خانه یکنواخت می شود.

3 دلیل برای در نظر گرفتن یک Wi-Fi extender برای خانه شما

شاید اگر یک شبکه Wi-Fi extender ممکن است مناسب برای خانه خود را ؟ در اینجا چند دلیل آن ممکن است کار خوبی برای شما:

1. طبقه دوم فاقد اینترنت

شما برداشت کامل کم رنگ محل برای نصب یک روتر بی سیم: طبقه پایین در اتاق خانواده در مرکز سرگرمی. اما به عنوان کسی در طبقه بالا اتاق خواب کشف دیوارها و فاصله فیزیکی بین روتر و مردم با استفاده از آن بیش از حد است.

فکر می کنم به صورت عمودی وقتی که می آید به فضای که در آن شما به دنبال برای اضافه کردن پوشش. نصب یک شبکه Wi-Fi extender در طبقه بالا اتاق که نزدیک به حال به طور مستقیم در بالا که در آن روتر واقع شده است.

برای مثال اگر دختر شما در اتاق خواب است که به طور مستقیم در بالای اتاق خانواده که در آن روتر واقع شده است و پلاگین های بی سیم توسعه دهنده به یکی از رسانه ها که در اتاق و نه در اتاق خواب استاد پایین راهرو. این سیگنال قوی دریافت نزدیک به روتر را به راحتی جستن پوشش به دیگر طبقه بالا Wi-Fi کاربران است.

2. کاربران متعدد ميانگين سرعت بارگذاری بار

اگر شما پیدا کردن خانه خود را اتصال به اینترنت کاهش می یابد همانطور که بیشتر مردم به خانه و ورود به شبکه یک توسعه دهنده می تواند کمک به آنها برای دسترسی به این شبکه بدون توجه به جایی که آنها در خانه هستند. فقط مطمئن شوید که شما با استفاده از ترین زمان تکرار Wi-Fi توسعه دهنده محدوده فن آوری است.

این کلید است که شما با استفاده از یک dual-band, Wi-Fi extender به عنوان مسن, تک-گروه توسعه دهنده ی در واقع می تواند کم کردن سرعت سرعت اینترنت آنها به عنوان تلاش برای ارائه یک سیگنال در سراسر فواصل بزرگ.

3. Wi-Fi نیست رسیدن به خارج

در تابستان ما عشق به صرف زمان به همان اندازه که ممکن است در خارج از منزل حتی در صورتی که زمان را صرف کرده است به گرفتن برخی از کار. اگر شما ارائه دهنده اینترنت قابل اعتماد است و ماهانه خود را طرح نمی باشد محدود پهنای باند کلاه, شما باید قادر به حرکت فاصله کوچک از روتر مانند پشت ایوان و یا عرشه و هنوز هم لذت بردن از اتصال.

هر زمان که شما نصب یک روتر بی سیم در خانه بهتر است به جای آن در یک محل با عنوان چند موانع فیزیکی به عنوان امکان پذیر است. محدود کردن تعدادی از دیوارها و موانع سیگنال به صلیب.

وقتی که می آید به گسترش است که سیگنال را به یک نزدیک, هوای آزاد, نقطه, محل Wi-Fi extender در یک اتاق با یک نقطه دسترسی است. دنبال تمام قوانین همان نگه داشتن سیگنال به عنوان آزاد به عنوان امکان پذیر است.

بدون توجه به دلیل شما نیاز به یک Wi-Fi extender — تنبل اینترنت در طبقه دوم و یا ناتوانی خود را به نوشیدنی قهوه و گشت و گذار در وب در خارج — به یاد داشته باشید که محل دستگاه خود را همه چیز می آید به یک قوی اتصال به اینترنت.

فروشگاه اینترنتی طرح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>