چرا شرکت های عمدا bricking خود تکنولوژی ؟


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

شما ممکن است شنیده ام از مد سریع روش از گردونه خارج تن از کیفیت پایین لباس که ارزان تر است به جای از تعمیر. نیز وجود دارد یک فن آوری معادل آن اتفاق می افتد هر روز درست در زیر بینی ما است.

آن را به نام bricking و آن را با هزینه مصرف کننده آمریکا برخی از دیگران بزرگ. نه تنها این سیستم تولید بیشتر زباله و خوراک به سرعت تکنولوژی گردش, اما آن را نیز باعث ایجاد یک چرخه بی پایانی از بازنشستگی و خرید فن آوری در یک سرعت سریع تر از همیشه قبل از. چه شرکت هایی در پشت این عمل ؟ چه می توانید انجام دهید برای جلوگیری از جایگزینی خود را گران tech قبل از شما آماده است ؟ پیدا کردن در اینجا.

در این صفحه:

آنچه که در bricking?

به سادگی قرار داده bricking است ضمنی سیاست بسیاری از شرکت های فن آوری به تنها پشتیبانی از ارتقاء و رفع برای خود جدید ترین نسل از محصولات. “قدیمی تر” محصولات (که پیشرفته ترین تکنولوژی فقط چند سال پیش) دیگر پشتیبانی نمیشوند و در نهایت منسوخ و بی فایده است.

با ظهور اینترنت اشیا (IOT) این موضوع نه تنها تاثیر می گذارد پیر تلفن های همراه دیگر است. Bricking می تواند اتفاق می افتد به تقریبا هر دستگاه است که اتصال به اینترنت با استفاده از Wi-Fi و یا می شود به طور منظم به روز رسانی سیستم عامل.

چه اتفاقی می افتد هنگامی که دستگاه هوشمند شما در جاده به آجر? وجود دارد بسیاری از عوارض جانبی مانند:

 • دیگر دریافت به روز رسانی سیستم عامل
 • دیگر به روز رسانی و رفع اشکال
 • دستگاه تبدیل خواهد شد کمتر امن (به دلیل عدم دریافت به روز رسانی)
 • دستگاه متوقف خواهد شد قادر به پشتیبانی از برنامه های جدید
 • در طول زمان این دستگاه خواهد شد از دست دادن همه اثربخشی در نتیجه تبدیل شدن به مانند یک آجر

اگر این برای تلفن های موبایل ترسناک شبیه به طرح WALL-E, پیکسار, انیمیشن های انتقاد از مصرف گرایی و انسان اثرات زیست محیطی آن به دلیل آن است. حتی با صرفه ترین تکنولوژی کاربر خواهد شد در نهایت تحت تاثیر این استراتژی کسب و کار زیرا شما نمی توانید استفاده کنید که کامپیوتر از سال 2002 برای همیشه لطفا برای ، ما به شما نشان می دهد چند راه برای کاهش تاثیر و دریافت بیشتر از دستگاه های خود را.

چگونه این کار شما تاثیر می گذارد ؟

به یک رشته خاص هر شرکت درگیر در bricking در بعضی از فرم. اگر آنها نمی, ما همه می خواهم هنوز هم می تواند حمل در اطراف ما آی پاد shuffles در یک جیب و گوشی های هوشمند دیگر. برای تکنولوژی به پیشرفت یک تعداد معینی از محصولات را معمولا تبدیل به منسوخ شده در طول زمان.

البته نه همه دستگاه های منسوخ شده در حال مجموع “آجر” اگر آنها هنوز هم عملکرد به برخی از درجه است. به عنوان مثال در حدود سال 2005 آی پاد شافل هنوز هم ممکن است موسیقی بازی اما شما به احتمال زیاد باید یک زمان سخت در به روز رسانی آن را با موسیقی های جدید و یا گرفتن آن را ثابت در فروشگاه اپل اگر آن را به شکستن.

مثال دیگر در این فن آوری افق آینده 5G انقلاب و نهایی نیاز به ارتقاء به 5G گوشی های هوشمند است. در حالی که 4G و LTE 4G گوشی کاملا کار خوب در حال حاضر خواهد شد که به احتمال زیاد نگه واقعی در 10 سال دیگر.

وجود دارد تعدادی از شرکت های که در حال حاضر برای به روز رسانی و پشتیبانی از رایانه های قرص و دستگاه های مشابه که فقط سه تا چهار سال است. و از آنجا که شما هرگز نمی دانید اگر که با نام تجاری جدید لپ تاپ شما خرید امروز در حال رفتن به یک است که “قطع” چند سال از هم اکنون حتی یک خریدار هوشمند می توانید طناب را در به روز رسانی زودتر از آنها برنامه ریزی شده است.

که شرکت های فن آوری در حال انجام این کار ؟

Sonos, لانه, مدلهای macbook اپل HomePods و صفحه 3 گوشی های هوشمند برخی از محصولات محبوب شده اند که به تازگی آجر, فقط به نام چند.

مصرف کنندگان در حال شروع به گرفتن چند, و تعجب ما را خوشحال نمی کند.

در چند مورد خشم مشتریان حتی موفق به عقب برخی از bricking سیاست با توانایی خود را برای رالی با هم آنلاین و به چالش کشیدن این سیاست ها. نگاهی به این نمونه اخیر از bricking و نتایج.

 • Sonos “بازیافت حالت” در سال 2019 “high-end بلندگو تولید کننده Sonos اعلام کرد که دیگر نمی خواهد در ارائه به روز رسانی نرم افزار به سخت افزار هر که شد قبل از 2011” با توجه به محبوب مکانیک. مشتریان گفته شد آنها می تواند قرار داده دستگاه خود را به “بازیافت حالت” ارائه محصول غیر قابل استفاده (به عنوان آن می توانید حتی نمی تواند بالا بفروشید) و آن را در تجارت به دریافت 30 درصد تخفیف جدید Sonos محصولات.

  البته با قیمت های اطراف شروع $200 در هر سخنران و به راحتی اضافه کردن به بیش از یک هزار دلار برای یک خانه کامل سیستم صوتی که به اصطلاح مقابله مالیده برخی از Sonos خریداران راه اشتباه است. شش ماه بعد پس از مشتری داد و بیداد شد غیر ممکن است به چشم پوشی از Sonos تغییر البته تا حدودی. این شرکت هنوز هم به پایان خواهد رسید و برای حمایت از خود “میراث” دستگاه در نهایت اما مشتریان نمی خواهد که به آجر های قدیمی خود را در بلندگو. آنها می توانند آنها را دوباره به آنها هدیه یا هر چیز دیگری آنها را انتخاب کنید.

 • MacBook Pro با ویژگی های امنیتی — به طور معمول ما می گویند امنیت بیشتر چیز خوبی است اما زمانی که اپل نورد اختصاصی خود را با نرم افزار تشخیصی در سال 2018 از آن باعث زیادی از سردرد به صورت مستقل مغازه تعمیر. مشتریان که فکر میکنند چیزی که مسئول بازیافت مک بوک های قدیمی خود را که با اصلی برچسب قیمت حدود $3,000 فقط چند سال قبل نشان داد که اپل T2 امنیت تراشه مانع استفاده مجدد.

  با توجه به معاون یکی تحت تاثیر قرار مک بوک refurbisher اشاره کرد: “شما نمی توانید به حالت ریکاوری و پاک کردن دستگاه بدون رمز عبور کاربر و شما نمی توانید بوت به یک درایو خارجی و پاک کردن راه است که به دلیل آن ممنوع است به طور پیش فرض” اساسا کاهش ارزش فروش مجدد از لپ تاپ به هزینه قطعات خود را به عنوان قراضه.

 • اپل HomePods iOS به روز رسانی — در سال 2019 اپل iOS 13.2 به روز رسانی به آن خط هوشمند بلندگو که اساسا تعطیل تمام قابلیت ها برای تعداد زیادی از HomePods. اپل بعد به یاد می آورد به روز رسانی با توجه به شکایات مشتری.
 • Samsung Galaxy Note7 خطر ایمنی — Bricking یک ضرورت برای بد بخت Note7 سامسونگ گوشی های هوشمند است که شناخته شده برای ترکیدن به شعله های آتش شد و پس از آن به یاد می آورد در سال 2016. از آنجا که همه مصرف کنندگان بازگشت خود را تحت تاثیر دستگاه های سامسونگ با ارسال یک به روز رسانی به آجر دستگاه که به طور دائم خاموش کردن گوشی و اتصال داده و مانع این دستگاه از شارژ.

آنچه که شما می توانید در مورد آن انجام?

پس چه می توانید انجام دهید برای جلوگیری از bricking و محافظت از فن آوری خود را سرمایه گذاری کنم ؟ وجود دارد چند اقدامات پیشگیرانه شما می توانید برای دریافت بیشتر از دستگاه های با تکنولوژی.

 • صحبت کردن — استفاده از رسانه های اجتماعی به نفع خود استفاده کنید. رسانه ها مانند Twitter و Reddit برای تماس با خارج ناعادلانه bricking شیوه و اتصال با دیگر مصرف کنندگان تحت تاثیر قرار. و فراموش نکنید که ساده ol’ خدمات به مشتریان هنوز هم می تواند کمک کند در بسیاری از موارد.
 • انجام تحقیقات خود را — اگر یک شرکت دارای سابقه bricking دستگاه در سریع مد فکر می کنم دو بار قبل از سرمایه گذاری به شدت در خطوط محصول خود را. جستجوی سریع آنلاین می تواند شما را در مسیر از مقالات مثل این یکی, بنابراین شما می توانند یاد بگیرند که شرکت شما ممکن است بخواهید به تماشای.
 • مراقب باشید به طور تصادفی bricking دستگاه های خود را — Bricking دستگاه خود اشتباه می تواند رخ دهد هنگامی که در تلاش برای به روز رسانی سیستم عامل و یا دیگر سیستم عامل است که بیش از حد پیشرفته برای این نسل از دستگاه شما در حال استفاده است. آن را نیز می تواند رخ دهد اگر وجود دارد یک وقفه در فرایند به روز رسانی مانند دستگاه قدرت از دست می دهد و یا باتری آن می میرد اواسط روز رسانی.

  اگر شما دستگاه خود را تنظیم به طور خودکار به روز رسانی آن را یک ایده خوب برای تغییر این تنظیمات به صورت دستی به روز رسانی. که راه شما می توانید صبر کنید چند روز قبل از نصب هر گونه به روز رسانی برای دیدن اگر کاربران دیگر گزارش هر گونه مسائل. داستان کوتاه اگر شما گمان می برند قدیمی تر خود را به دستگاه ممکن است قادر به پشتیبانی از a به تازگی منتشر شده به روز رسانی را بررسی کنید با سازنده آن و یا با بخش خدمات مشتریان قبل از اقدام به دانلود.

 • آگاهی از منفعل bricking — در یک نقطه خاص دستگاه های قدیمی تر خواهد بود و آجر شاید نه به طور کامل بر روی هدف, اما به سادگی زیرا آنها عمر خود را tech عمر است که ما را به ما نقطه بعدی…
 • بازیافت قدیمی خود را tech — هنگامی که دستگاه خود را دارد و آجر و یا شما تصمیم می گیرید آن گذشته نقطه سودمندی مطمئن شوید که برای بازیافت آن است. شما حتی ممکن است قادر به پیدا کردن چند راه به repurpose دستگاه های قدیمی. و البته مطمئن شوید که برای پاک کردن هر گونه اطلاعات شخصی از قبل.

پیدا کردن راه های دیگر برای دریافت بیشتر از پهنای باند خود را با پیروی از این مرکز و ثبت نام به صورت هفتگی ما Allconnect عضویت در خبرنامه.

Lisa Iscrupe Lisa Iscrupe

@allconnect

لیزا با استفاده از سالها تجربه در فروش و خدمات مشتری برای اینترنت-ارائه دهندگان تلویزیون به اطلاع او نوشتن در پهنای باند. کار او شده است اشاره شده توسط سی ان ان و دیگر منابع ملی. … بیشتر بخوانید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de