که حداقل متصل سن ؟ ؟ ؟ آن را ممکن است که شما فکر می کنم


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

اگر چه آن را سخت به تصور کنید که همه ما می دانیم کسی که حاضر نیست و استفاده از یک اتصال به اینترنت در یک روز به صورت روز. هنگامی که شما فکر می کنم که آفلاین فرد ذهن خود را ممکن است به طور خودکار پرش به یک نسل های قدیمی تر.

اما یک مطالعه جدید توسط Capgemini موسسه تحقیقات نشان می دهد که حداقل متصل گروه سنی و به طور کلی آفلاین جمعیت ممکن است متنوع تر از انتظار می رود. و در میان COVID-19 همه گیر آن زمان برای سازمان های خصوصی و دولتی به کار به آنها متصل می شوند و یا در معرض خطر به حاشیه راندن یک گروه بزرگی از کار-سنی بزرگسالان است.

که آنلاین است ؟

این Capgemini مطالعه بررسی 5000 نفر — در سراسر ایالات متحده, انگلستان, فرانسه, آلمان, هند, و, سوئد — و نشان داد که 43 درصد از کاربران بدون دسترسی به اینترنت هستند که 36 سال پیر یا جوان. 35% آفلاین جمعیت گروه سنی فقط ترک پدر و مادر خود را از جمله سنین 22-36. شکاف بین کسانی که با دسترسی به اینترنت و کامپیوتر و کسانی که نمی است که اغلب به عنوان “شکاف دیجیتال.”

معایب شکاف دیجیتال

عمومی اقدامات ایمنی در پاسخ به COVID-19 همه گیر را تغییر راه مردم در حال کار و یادگیری و مرور در زندگی روزمره است. در حال حاضر بیش از همیشه مردم با تکیه بر قابلیت اتصال به اینترنت به منظور استفاده از حیاتی بسیاری از منابع آنلاین در دسترس به جهان است.

یافته های حاصل از Capgemini گزارش نشان می دهد که افراد آفلاین رنج می برند می تواند از عدم دسترسی در بسیاری از راه های:

  • 46 درصد از پاسخ دهندگان احساس می کنید بیشتر در ارتباط با دوستان و خانواده در صورتی که تا به حال دسترسی به اینترنت
  • 34 درصد از پاسخ دهندگان علاقه مند به استفاده از اینترنت به درخواست برای منافع عمومی مانند مسکن و غذا و بهداشت و درمان پس از انتقال دیجیتال از خدمات عمومی و افزایش مشکلات خود را آنلاین مدیریت
  • 44 درصد از پاسخ دهندگان بر این باورند که آنها قادر خواهد بود برای پیدا کردن بهتر و پردرآمد شغل و آموزش خود را اگر آنها به حال دسترسی به اینترنت
  • 41 درصد از پاسخ دهندگان با سن 22 تا 36 بخواهند می توانند جستجو و درخواست شغل آنلاین (29 درصد از پاسخ دهندگان به طور کلی)

دلایل آفلاین بودن طیف وسیعی از عدم دسترسی و سواد دیجیتالی به یک درک عدم علاقه ناشی از ترس است.

که باید شکاف?

Capgemini معتقد است آن را به مسئولیت سازمان های خصوصی به فکر می کنم در مورد چگونه آنها می تواند ترکیب دیجیتال ورود و برابری را در استراتژی کسب و کار. کسانی که مشغول به کار برای سازمان های عمومی می تواند بیشتر انجام دهید به بازی نقش پیشرو به فعال کردن دسترسی به اینترنت در مناطق به حاشیه رانده شده.

Capgemini خود را تمرکز بر چهار حوزه کلیدی به انجام بخشی خود را در کاهش شکاف دیجیتال:

  • سواد دیجیتالی – کار برای ارائه پشتیبانی به صورت دیجیتالی حذف گروه به استقلال بیشتر در دسترسی عمومی و خصوصی خدمات آنلاین
  • دیجیتال آکادمی – کار برای فعال کردن اشتغال برای جمعیت محروم و کسانی که دور از بازار کار از طریق آموزش مهارت های دیجیتال
  • تکنولوژی و تاثیر مثبت – کار به ترکیب فن آوری کسب و کار و جامعه به کلید حل مسائل اجتماعی
  • فکر رهبری – کار با فکر می کنم مخازن و فکری بدن در حالی که پیوستن به نیروهای با مشتریان و نهادهای عمومی و آکادمی رانندگی تاثیر طریق دیجیتال گنجاندن طرح

اگر چه من نیاز به فروشگاه پهنای باند?

کارشناسان ما در حال ایستاده برای کمک به شما فروشگاه ارائه دهندگان خدمات در منطقه خود و برنامه خود را نصب و راه اندازی قرار ملاقات (یا خود-نصب و راه اندازی) برای شما جدید خدمات اینترنت. هم اکنون تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر در مورد آنچه در دسترس در نزدیکی شما.

به دنبال بیشتر در ایالات متحده پهنای باند ابتکارات? ما نگه داشتن آمریکایی ها متصل تفکیک در چه ارائه دهندگان خدمات در حال انجام برای اتصال مشترکان بالقوه و حفظ مشترکین فعلی حاضر در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

Taylor Gadsden Taylor Gadsden

@AllconnectTG

تیلور جانباز عضو Allconnect مطالب تیم و رهبری تعدادی از پروژه های, مهمترین تعطیلات ما tech راهنمای هدیه. در میان دیگر بالای قاچاق قطعات است بهترین… ادامه مطلب

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im