که در جریان خدمات اصلی را نشان می دهد و فیلم ؟ ما خراشیده داده ها برای پیدا کردن

زمانی که Netflix بکشد برای اولین بار راه اندازی جریان آن طرح در سال 2007 آن را کمی بیشتر از تازگی.

این شرکت هنوز بصورتی پایدار و محکم در حمل و نقل-دی وی دی-به-مشترکین, کسب و کار, شعار جدید خود را “جریان” گزینه به عنوان یک برش لبه جوشیدن به عضویت Netflix.

این امر می تواند یکی دیگر از شش سال تا Netflix تولید اولین سری اصلی خانه از کارت. نشان می دهد رفتن به دریافت 56 امی نامزد بیش از شش فصل اما تغییر چشم انداز حتی بیشتر به طور چشمگیری از این تعداد را نشان می دهد.

در سال 2020 Netflix است که هنوز هم حمل و نقل و دی وی دی و صدور مجوز محتوا اما اصلی نشان می دهد و فیلم ها به وضوح آینده در جریان است. Netflix است که انتظار می رود به صرف $17 میلیارد دلار در محتوای این سال با 85% رفتن به اصل است.

حتی اگر مجوز نشان می دهد که تا حد زیادی محبوب ترین عناوین در خدمات — به گفته نیلسن اطلاعات آنها ساخته شده 72% از مشاهده ساعت در سال 2018 — Netflix است که از دست دادن آنها را در یک نمایشی هستند.

به عنوان شرکت هایی مانند دیزنی, NBC و WarnerMedia کشیدن جریان آسایش مواد غذایی مانند دوستان و دفتر خود را در جریان خدمات Netflix خواهد بود مجبور به تکیه خود را در آن محتوای اصلی برای حفظ مشترکین.

(Netflix اولیه رقبای آمازون نخست تصویری و Hulu بیشتر عایق از این روند است. نخست تصویری یکی از بسیاری از قدرت پردازش از آمازون نخست عضويت در حالی که Hulu کنترل دیزنی.)

به طوری که در سمت چپ ما تعجب: که خدمات جریان در واقع بهترین محتوای اصلی ؟

ما چگونه ارزیابی اصلی نشان می دهد و فیلم در هر جریان خدمات

ما تمرکز ما بر روی بزرگترین نامها در جریان هر دو قدیمی و جدید: Netflix نخست تصویری از Hulu, HBO در حال حاضر پی اس, STARZ, Disney+ اپل تلویزیون+ CBS همه دسترسی و Quibi.

از آنجا که ما بررسی هر یک از خدمات جریان در سه معیار دادن وزن برابر برای هر یک.

مخاطبان رتبه بندی

ما در نگاه کلی چگونه مخاطبان دریافت هر یک از خدمات جریان اصلی نشان می دهد و فیلم. برای انجام این کار ما با استفاده از هر دو IMDb کاربر رتبه بندی و گوجه فرنگی فاسد’ مخاطبان نمره نشان می دهد که در صد از تمام کاربرانی که دارای یک عنوان 3.5 یا بالاتر از پنج. ما جمع آوری شده در هر دو رتبه بندی برای هر قطعه از محتوای اصلی با یک نکته: ما مجموعه ای از یک پایه نیاز 100 رتبه بندی را شامل می شود ما در نمرات.

مهم پذیرش

برای ارزیابی چگونه منتقدان بازدید هر یک از خدمات اصلی مطالب ما استفاده از گوجه فرنگی فاسد’ Tomatometer® نمره. متریک نمرات تلویزیون فصول و فیلم یک بار حداقل پنج منتقدان حرفه ای باید وزن در. اگر یک عنوان اصلی تا به حال به اندازه کافی منتقد بررسی برای یک نمره ما شامل آن است.

جوایز شناخت

در نهایت ما در نظر گرفته که چگونه بسیاری از امی, اسکار و گلدن گلوب و برنده هر یک از خدمات به دست آورد تا پس 2013, سال اول یک جریان خدمات نامزد یک جایزه بزرگ. (Netflix چهار جایزه امی نامزد برای خانه ای از کارت های که در آن سال و یکی برای Arrested Development.)

اما ما را شامل نمی شود هر جایزه در ما حساب کند. هر رویداد می شود فوق العاده خاص با جوایز خود را و ما نمی خواهم به همان وزن به “برجسته طراحی و تولید برای یک روایت دوره یا فانتزی برنامه (یک ساعت یا بیشتر)” به عنوان “فوق العاده سری درام.”

در اینجا لیست کامل جوایز که ما شامل ما حساب کند.

چرا ما نمی عامل جلد به ما نمره

هر کسی که تا کنون میگردین از طریق Netflix بکشد برای یک ساعت بدون چیدن چیزی به تماشا می داند که بیشتر لزوما بهتر نیست. اما آن را نشانی از توجه به برخی از درجه است.

برای مثال Netflix بکشد تا حدود 1200 عناوین اصلی در کتابخانه خود را در حالی که Hulu کمتر از 80. بیشتر اصلی نشان می دهد و فیلم یک سرویس بیشتر احتمال دارد آن است که شما پیدا کردن چیزی است که شما می خواهید به تماشای.

گفت: هدف ما این بود که برای تعیین چقدر خوب هر سرویس محتوای اصلی است نه چقدر از آن است. Netflix به وضوح دارای یک پرتاب-همه چیز-در-روی-دیوار-و-دیدن-چه-چوب رویکرد و ما نمی خواهید به پاداش آن برای حجم خالص به تنهایی.

آنچه در مورد نشان می دهد که نقل مکان کرد و بیش به جریان خدمات ؟

نشان می دهد مانند Arrested Development یا ورونیکا مریخ آغاز شده است که اولیه خود اجرا بر روی کابل یا شبکه تلویزیون و نقل مکان کرد به یک جریان خدمات ما تنها منتقد و کاربر اعتبار از فصول است که در آن آنها تولید شده توسط جریان خدمات.

در اینجا این است که چگونه هر یک از خدمات جریان اصلی نشان می دهد و فیلم مقایسه

HBO در حال حاضر در بالا آمد در تجزیه و تحلیل ما با اختلاف قابل توجهی به ویژه هنگامی که آن را به پاسخ از منتقدان. در حالی که آن را در حدود نیمی به عنوان بسیاری از عناوین اصلی در کتابخانه خود را به عنوان Netflix آنها به طور قابل توجهی با کیفیت بالاتر.

آن را به طور کامل غیر منتظره — HBO می یابد راه را برای تسلط بر تلویزیون گفتگو در هر سال را نشان می دهد مانند بازی تاج و تخت و کمی بزرگ نهفته است — اما آن منجر شود از سوی دیگر جریان خدمات هنوز استارک.

HBO در حال حاضر: بهترین های اصلی نشان می دهد و فیلم

HBO در حال حاضر دوم بالاترین رتبه بندی مخاطبان از IMDb آن را بهترین بررسی از منتقدان و همچنین برنده بیشترین جوایز تا کنون. آن را سرآمد در هر متریک ما استفاده می شود.

HBO در حال حاضر 521 اصلی را نشان می دهد تلویزیون و فیلم به دست آمده به طور میانگین امتیاز 7.3 از IMDb کاربران (پشت تنها STARZ) و آن را 2 درصد بالاتر از دوم-محل دیزنی+ در آن میانگین Tomatometer® نمرات.

که موفقیت های ترجمه شده به جوایز بزرگ بیش از حد. پس 2013, HBO واز بیشتر امی نامزد و برنده تر از هر جریان و آن را به خصوص نزدیک است.

در حالی که Netflix, Hulu و نخست تصویری یک یا دو جایزه بازدید هر سال HBO غالب Emmys همواره با نشان می دهد مانند بری, Veep, آخرین هفته امشب و بازی تاج و تخت. اگر شما می خواهید به نگه دارید تا با بیشترین ستایش را نشان می دهد در تلویزیون HBO در حال حاضر بهترین شرط بندی شما است تا کنون.

Netflix: بیشترین اسکار

Netflix رتبه در وسط بسته در تمام دسته بندی های ما اما آن را به ایستادگی کردن در یک منطقه خاص: بسیار تمجید اصلی فیلم است.

بسیاری از آن است که حجم — Netflix بکشد در واقع پایین تر میانگین نمره از HBO در حال حاضر نخست تصویری از Hulu و دیزنی+ از مخاطبان و منتقدان به طور یکسان در آن اصلی فیلم — اما این تنها خدمات جریان به نشان می دهد تا در یک راه قابل توجهی در اسکار. در سال 2020 به عنوان مثال Netflix دریافت 24 نامزد در دسته عمده و حتی در زمان خانه دو مجسمه.

این به نظر می رسد Netflix بکشد برنامه بازی جلو می رویم. این تنها جریان خدمات سرمایه گذاری قابل توجهی پول در اصلی فیلم — 257 از HBO در حال حاضر 343 فیلم مستند — و تنها جذب نام اصلی مانند مارتین اسکورسیزی, ویل اسمیت و ساندرا بولاک به فیلم.

اگر هر چیزی, این معیارها ممکن است underrate کیفیت Netflix فیلم کتابخانه — چرا که آنها به طور معمول نشان می دهد و آنها را در تئاتر بیشتر از Netflix اصلی فیلم نمی واجد شرایط برای اسکار.

دیزنی+: بهترین تازه وارد

از سه جریان خدمات است که باید راه اندازی بیش از سال گذشته دیزنی+ به وضوح بدست کردن به قوی ترین شروع. آن 20 اصلی نشان می دهد که به طور متوسط گوجه فرنگی فاسد منتقد نمره 87% — بالاتر حتی HBO در حال حاضر 83 درصد.

هر کس می داند در مورد آمار جنگ ستارگان spinoff از Mandalorianاما دیزنی+ نیز بدست یک واکنش مثبت از خود نشان می دهد مانند این Imagineering داستان و فیلم هایی مانند توگو. البته این خدمات را تولید کرده اند تنها بخشی از محتوای اصلی این است که خدمات مانند Netflix و نخست تصویری اند اما زود بازده نگاه امیدوار کننده برای دیزنی+.

خط پایین

هر یک از خدمات جریان اصلی مطالب دارای نقاط قوت خود و نقاط ضعف اما HBO در حال حاضر روشن است برنده هنگامی که می آید به هر دو نشان می دهد و فیلم. آن را در رتبه بالاترین در Emmys جمع آوری انتقادی پاسخ و دوم نزدیک در مخاطبان نمرات. در حالی که Netflix شکاف در سال های اخیر, آن را هنوز هم تولید نمی کند به عنوان بسیاری از قابل اعتماد بازدید به عنوان HBO.

تنها سرویس است که مدرج کردن نسبتا ضعیف در تجزیه و تحلیل ما بود Hulu و که در مجموع تعجب آور است. گذشته از این کنیز داستانآن نکرده عمده سرمایه گذاری در محتوای اصلی. آنها با تمرکز بر مجوز نشان می دهد که از شبکه تلویزیون.

به عنوان NBC طاووس و HBO MAX اولین بار در طول چند ماه آینده ادامه خواهیم داد برای به روز رسانی ما کارت امتیازی. تا پس از اتمام منابع ما Center, Facebook و توییتر برای همه آخرین جریان اخبار.

مقایسه جریان خدمات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>