چه راست Mediacom-سازگار با مودم برای شما ؟


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

باید به شما خرید و یا اجاره مودم شما? این یک سوال به عنوان قدیمی به عنوان اینترنت. Mediacom اجاره شما یک مودم برای $11.50/ماه.*, اما شما همچنین می توانید خرید خود را برای حدود همان قیمت به عنوان ارزش یک سال از پرداخت اجاره. اضافه کردن که در طول چند سال و به راحتی می توانید صدها نفر خود را در اینترنت لایحه.

این که آیا شما جدید به Mediacom اینترنتی برنامه یا دیرین مشتری خرید خود مودم می تواند یک فرایند گیج کننده. هنگامی که شما اجاره یک Mediacom تکنسین باعث می شود مطمئن شوید که شما باید سازگار تجهیزات. هنگامی که شما خرید خود تعهد است. ما به شما راه رفتن شما را از طریق همه چیز شما نیاز به دانستن را حق تصمیم گیری و پیدا کردن یک Mediacom-سازگار با مودم.

بالا Mediacom-سازگار با مودم

قبل از انتخاب صحیح مودم برای اینترنت خود را, شما نیاز به دانستن چه نوع از سرعت دانلود شما در حال گرفتن. (اگر شما مطمئن نیستید شما می توانید با استفاده از تست سرعت ما در اینجا.)

در حالی که شما می توانید خرید یک مودم قادر به دست زدن به سرعت های بالاتر از خود را طرح گرفتن آنها معمولا گران تر است. اما حتی بیشتر مهم است به مطمئن شوید که شما در حال گرفتن یک مودم که صدر در سرعت های پایین تر از اینترنت برنامه شما برای پرداخت.

در اینجا چند گزینه است که سازگار با Mediacom خدمات.

بهترین برای سرعت های بالا: اريس SB8200 مودم

بهترین برای خریداران بار اول: اريس SB6190 مودم

بهترین برای پول: زوم Telephonics MB7220

Allconnect® از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. اما Allconnect مسئول تمام مطالب این صفحه.

بهترین برای سرعت های بالا: اريس SB8200 مودم – $$$$

این استاندارد طلا از مودم و آن را نیز یکی از گران ترین در لیست ما است. که چون آن را مطابق DOCSIS 3.1 استانداردهای صنعت آخرین الزامات مورد نیاز برای اینترنت با سرعت بالا. این به این معنی آن خواهد شد نه تنها کار خود را با زمان راه اندازی, اما آن را نیز مجهز برای ارتقاء عمده به شما سرعت اینترنت در آینده است. این اريس SB8200 می توانید مسئولیت رسیدگی به سرعت به 10 گیگابیت در ثانیه و پنج بار سریع تر از سریع ترین اینترنت در حال حاضر ارائه شده (2 Gbps موجود از Xfinity در مناطق انتخاب کنید).

نیازی به گفتن نیست, این مودم به اندازه کافی سریع برای اینترنت هر برنامه که Mediacom است از جمله آن ردیف بالا فرفره گزینه است. مشتریان خریداری شده که این اريس SB8200 تا حد زیادی راضی شده اند; آن را به دست آورده نمرات چهار یا بالاتر از پنج ستاره در هر دو سایت آمازون و Best Buy.

بهترین برای خریداران بار اول: اريس SB6190 مودم – $$$

اريس را SB6190 خوب وسط زمین برای مشتریانی که پرداخت هزینه برای یکی از Mediacom بالا نظر دارد اما لزوما نیاز به بهترین در کلاس قابلیت های SB8200. این SB6190 گواهی برای DOCSIS 3.0 استانداردهای بنابراین آن را به عنوان تا به امروز به عنوان SB8200. که گفت:, آن را هنوز هم به اندازه کافی سریع برای همه Mediacom اینترنتی برنامه قادر به دست زدن به سرعت تا 1.4 گیگابیت در ثانیه.

مودم به دست آورده نمرات بالا از مشتریان برای نصب و راه اندازی آسان و ثابت, سیگنال عملکرد. اگر شما به دنبال یک مودم با سرعت بالا و, اما نمی خواهم به صرف بیش از حد SB6190 جامد است انتخاب.

بهترین برای پول: زوم Telephonics MB7220 – $$

اگر شما به دنبال برای یک قیمت مناسب مودم که نیاز نیست برای رسیدن به دنباله دار با سرعت بالا دو میدارد زوم Telephonics MB7220 گزینه خوبی است. این تبلیغ به 343 مگابیت در ثانیه سرعت دانلود اما Mediacom توصیه می کند آن را برای طرح در 60-200 مگابیت در ثانیه متغیر است.

نظرات مشتریان در آمازون توجه داشته باشید MB7220 ساده بود برای راه اندازی و بلافاصله بهبود سرعت اینترنت در بسیاری از موارد. اگر شما برنامه ریزی در ارتقاء به یک اینترنت سریع تر طرح در آینده ارزش آن ممکن است امید بستن برای یکی از گزینه های بالا. اما برای بسیاری از خانه MB7420 فقط خوب انجام دهد.

یک لیست کامل از مودم های سازگار با Mediacom

این مودم ذکر شده در بالا گزینه های عالی برای Mediacom قصد دارد, اما شما باید مقدار زیادی از گزینه اگر شما می خواهم و نه در اطراف مغازه. در اینجا یک لیست کامل از Mediacom-سازگار با مودم های که تست شده و ثابت شده قادر به ملاقات با سرعت تبلیغ آنها است.

Mediacom روتر

اگر شما تصمیم به خرید خود مودم به جای اجاره یکی از Mediacom شما هنوز هم نیاز به خرید یک روتر بی سیم برای اتصال دستگاه های خود را به شما اتصال Wi-Fi. خوشبختانه شما مغازه خیلی بیشتر روتر گزینه های. فقط مطمئن شوید که آنها هنوز هم در دیدار با حداکثر سرعت شما در حال گرفتن با خود Mediacom اینترنتی طرح.

برای اطلاعات بیشتر در مورد گرفتن بیشتر از اینترنت خود را بررسی کنید ما مرکز منابع برای راهنمایی و ترفندها.

Joe Supan Joe Supan

@allconnect

جو نظارت همه چیز بی سیم و جریان برای Allconnect از خدمات موسیقی, موسیقی به تلویزیون های hd. خود را در جریان خدمات نظرات در میان محبوب ترین مقالات در کل سایت. … بیشتر بخوانید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im