بهترین برنامه مدیریت رمز عبور برای شما ؟


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

این روزها وجود یک رمز عبور برای همه چیز, به ویژه هنگامی که شما آنلاین هستید. و بسته به نوع اطلاعات حساس شما در حال حفاظت از رمز عبور مورد نیاز برای هر حساب تبدیل شدن به پیچیده تر از بعدی. در حال حاضر فقط سعی کنید به خاطر سپردن همه آنها را.

خوشبختانه برنامه وجود دارد برای آن است. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد بهترین مدیران رمز عبور, چرا شما قطعا می خواهید به بخواهید یک و چگونه به انتخاب یک حق برای شما.

چگونه به انتخاب یک رمز عبور مدیر

از آنجا که رمز عبور خود را مدیر مسکن خواهد شد برخی از اطلاعات بسیار مهم ضروری است شما یکی را انتخاب کنید که با چند مورد نیاز:

  • رمزگذاری – Encryption را به عنوان زره پوش در اطراف اطلاعات خود را در حالی که سفر خود را از کامپیوتر سرور به مدیر سرور. حساب شما خواهد شد برخی از داده های حساس, بنابراین مطمئن شوید که برای دریافت یک است که به درستی مجهز به محافظت از آن.
  • مناسب سازی – میزان ذخیره سازی شما را در نیاز به یک مدیر است تا به شما و چقدر شما تکیه بر آن. اگر شما برنامه ریزی در ذخیره سازی مقدار زیادی از اطلاعات پیش بروید و به دنبال یک برنامه مدیریت رمز عبور با ذخیره سازی نامحدود. اما ذخیره سازی بیشتر شما نیاز به بیشتر از شما ممکن است مجبور به پرداخت هزینه های ماهانه.
  • ابر همگام سازی – اگر شما از دستگاه های متعدد (اجازه دهید صادقانه شما احتمالا) شما در حال رفتن به می خواهید رمز عبور خود را مدیریت به کار بر روی همه آنها و نه فقط یکی. مطمئن شوید که مدیر خود را به ابر همگام سازی به طوری که شما قادر به ذخیره اطلاعات بر روی بسیاری از دستگاه ها به عنوان شما لطفا.
  • سازگاری – یک مدیر خوب باید کار بر روی دستگاه های مختلف مرورگرهای وب و سیستم عامل. در غیر این صورت شما ممکن است به خودتان پیدا کنید احساس خود را در خدمات پر از لکه. بررسی چاپ خوب قبل از اینکه شما شروع اشتراک خود را و یا استفاده از یک محاکمه رایگان و اجرای سرویس بر روی تمام دستگاه ها و سیستم های مکرر شما.

قیمت نیز به طور معمول یک اولویت بالا برای کاربران و همچنین. اکثر مدیران پرداخت می شود شروع خواهد شد در $20/yr.* و افزایش با علاوه بر این از حق بیمه خدمات یا ویژگی های. رایگان مدیران رمز عبور مانند LastPass و پسورد نیز در دسترس هستند اگر شما خوشحال با خدمات اساسی و حاضر به رها کردن برخی از ویژگی های.

بهترین پرداخت و رایگان مدیران رمز عبور

همه ما نیاز به کمی کمک به سازمان است. اتمام شش مدیران رمز عبور و به همین دلیل کاربران اعتماد آنها را با زندگی خود را. (بله واقعا….)

  • 1Password: با شروع در $2.99/mo.* زمانی که صورتحساب سالانه شامل دو فاکتور تأیید هویت نامحدود کلمه عبور و 1 گیگابایت سند سازی. برنامه های موجود برای مک, iOS, ویندوز, اندروید, لینوکس و سیستم عامل کروم
  • برنامه LastPass: شروع رایگان برای یک کاربر. حق بیمه برنامه شامل چند فاکتور تأیید هویت, 1 گیگابایت فایل رمزگذاری شده و ذخیره سازی نامحدود پوشه به اشتراک گذاشته شده به علاوه دسترسی در تمام دستگاه های
  • Dashlane: شروع رایگان برای یک کاربر از جمله ذخیره سازی تا 50 کلمه عبور دسترسی در یک دستگاه, فوری, فرم پرداخت را تکمیل خودکار
  • حافظ: با شروع در $2.49/mo.* با رمز عبور نامحدود ذخیره سازی نامحدود هویت و پرداخت اثر انگشت و چهره ID ورود نامحدود دستگاه ها و همگام سازی
  • Enpass: شروع رایگان به صورت نامحدود آیتم های تکمیل خودکار با مرورگر فرمت ابر همگام سازی و متعدد خزانه
  • Sticky Password: شروع رایگان به صورت نامحدود رمز عبور رمز شده و ذخیره سازی داده ها به صورت خودکار پر کردن فرم و خودکار, دو فاکتور تأیید هویت سازگاری با تمام دستگاه ها و مرورگر و یک ژنراتور رمز عبور

هر یک از این خدمات ارائه می دهد یک محاکمه رایگان برای کاربران به دنبال تست کردن محصول قبل از آنها مرتکب. امکان استفاده از آن و رسیدن به می دانم از خدمات و ویژگی های آن است. اگر شما نیاز نیست که ملاقات وجود دارد رقابت خدمات وجود دارد که ممکن است آنچه شما نیاز دارید.

چرا شما نیاز به یک رمز عبور مدیر

بهترین برنامه مدیریت رمز عبور می تواند یک نجات دهنده زندگانی و انجام چند چیز به شما در حفظ و امن آنلاین. بله, شما باید برای ایجاد یک حساب کاربری با رمز عبور مدیر را انتخاب … و به یاد داشته باشید رمز عبور به آن است. اما هنگامی که به شما اجازه مدیریت را بیش از شما می توانید خداحافظی به “بازیابی رمز عبور” را فشار دهید برای خوب است.

بهترین برنامه مدیریت رمز عبور نمی کند و فقط در فروشگاه کلمه عبور خود را. آن را نیز تولید می کند و نشان می دهد آنهایی که قوی تر در هنگام ایجاد یک حساب جدید و یا اگر شما فقط به دنبال دو برابر کردن در امنیت است. شما همچنین می توانید تعداد دفعات مشاهده بر مدیر خود را به یاد داشته باشید دیگر اطلاعات حساس از جمله شماره کارت اعتباری, صدور صورت حساب و آدرس ها و حساب های بانکی.

پرسش و پاسخهای متداول در مورد, مدیران رمز عبور

چیست, بهترین رمز عبور مدیر ؟

بهترین برنامه مدیریت رمز عبور برای شما بستگی به نیاز شما از نظر ذخیره سازی سازگاری و خدمات است. انجام برخی از خود ارزیابی از قبل برای تعیین چه مقدار اطلاعات شما نیاز به ذخیره و چه ویژگی برای شما مهم هستند.

نمی تواند تنها با استفاده از مرورگر وب برای ذخیره کلمه عبور من?

مرورگرها مانند کروم و سافاری نیز ذخیره اطلاعات مالی خود را و کلمه عبور در صورت درخواست. با این حال مدیران رمز عبور ارائه ویژگی های اضافی از جمله به عنوان رمز عبور استفاده مجدد هشدار و رمز های میان کاربران متعدد است. اگر شما احساس نمی خدمات اضافی را از یک سرور اختصاصی مدیریت رمز عبور لازم است یک مرورگر وب ممکن است کافی است.

چه شده است بهترین کروم, رمز عبور مدیر ؟

چون گوگل کروم محبوب است وجود دارد بسیاری از مدیران رمز عبور است که سازگار و بهبود مرورگر. بررسي فايلهاي مهم رمز عبور LastPass, حافظ, Enpass و 1Password برای دیدن که خدمات بهترین جا برای نیازهای شما.

دریافت راهنمایی و ترفندها شما می توانید استفاده کنید برای تضمین حضور خود را آنلاین. Follow us on Facebook یا Twitter و نشانه های ما مرکز منابع برای به روز رسانی روزانه.

Taylor Gadsden Taylor Gadsden

@allconnect

تیلور جانباز عضو Allconnect مطالب تیم و رهبری تعدادی از پروژه های, مهمترین تعطیلات ما tech راهنمای هدیه. در میان دیگر بالای قاچاق قطعات است بهترین… ادامه مطلب

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de