چه Altice یکی و من چگونه می توانم ؟

نه فقط خود را استاندارد set-top box Altice یک سیستم عامل پیشرفته با تلویزیون و اینترنت پخش آنلاين ویژگی های است که می تواند اخبار شبانه و فیلم بعدی خود شب را به سطح بعدی.

چه Altice ؟

این Altice یکی از اولین دروازه 2-in-1 router با ساخته شده است در جعبه تلویزیون برای خود Suddenlink یا بهینه تلویزیون و اینترنت.

در براق صفحه اصلی رابط شما می خواهید پیدا کردن تمام مطالب خود را از طریق یکپارچه جریان برنامه هایی مانند Netflix و یوتیوب بر روی تقاضا عناوین خود را به DVR ضبط و پخش زنده تلویزیون های صف. راست پرش به چیزهای خوب با استفاده از شامل صدای فعال از راه دور.

جدیدترین دستگاه همچنین شامل موسیقی و برنامه های, بنابراین شما باید دسترسی به 25000 رایگان فیلم و 2000 ad-free music کانال. انتخاب عناوین نیز در دسترس هستند در 4K Ultra HD. 4K-برنامه خاص در دسترس هستند در کانال 200. دانلود Altice یک برنامه بر روی هر اینترنت متصل دستگاه خود را Suddenlink یا مطلوب محتوا برای هر گوشی های هوشمند, قرص, و یا لپ تاپ شما را.

جریان بازی و مرور بدون بافر برای اولین بار. برای بهترین اتصال بی سیم (40% بهتر می شود دقیق) این Altice یک سیستم عامل 3.1 سیستم عامل ویژگی های پیشرفته تکنولوژی و قابل اعتماد تمام صفحه, فای, که گسترش خود را مطلوب اینترنت به هر گوشه ای از خانواده خود است.

چگونه می توانم دریافت Altice ؟

برای دریافت Altice یکی از شما نیاز به واجد شرایط برای بهینه یا Suddenlink اینترنت و یا تلویزیون سرویس در یک سرویس منطقه است. Altice یکی است فقط در دسترس را انتخاب کنید Suddenlink مناطق.

یک دستگاه مورد نیاز است برای هر تلویزیون در خانواده خود و قرار دادن تجهیزات باید متمرکز در اطراف Wi-Fi دستگاه های متصل. Altice یک مینی کامپیوترها در دسترس برای اجاره برای کسانی که سخت برای رسیدن به یک نقطه در خانه خود را.

چقدر Altice یک هزینه ؟

هر Altice یک جعبه را متحمل هزینه اجاره از $11/mo.* همراه با هر گونه اتهامات عنوان شده برای خدمات add-ons و مینی دستگاه های مورد نیاز است. برای یک ایده بهتر از صورتحساب ماهانه خود را با Altice یک تکنولوژی فروشگاه Suddenlink یا بهینه تلویزیون امروز است. و یا تماس با یکی از کارشناسان ما امروز. ما مطمئن شوید که شما در واقع در یک سرویس در منطقه شما راه اندازی خود را با تلویزیون جدید طرح و برنامه خود را نصب و راه اندازی در یک زمان است که مناسب برای شما.

برای آخرین در همه چیز پهنای باند و جریان اقامت متصل به ما مرکز منابع.

فروشگاه اینترنتی طرح

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>