چه آن را برای تبدیل شدن به خود را ارائه دهنده اینترنت… و می شود آن را ارزان تر ؟

حتی با وجود اینکه بیش از 2000 سرویس دهندگان اینترنت (Isp) در ایالات متحده به نظر می رسد گزینه برای اینترنت ارزان خدمات محدود هستند. با توجه به ارتباطات از راه دور عمل می کنند از سال 1996 به علاوه مرزهای جغرافیایی و یا محدود بودجه و منابع زیادی از آمریکایی ها دسترسی به دو و یا کمتر گزینه های مسکونی اینترنت. و گزینه های آنها می توانید دسترسی هستند گاهی اوقات به مراتب از قیمت مناسب.

اگر شما سعی کردم همه ارائه دهندگان خدمات در منطقه شما و فقط نمی تواند به نظر می رسد برای پیدا کردن یک مناسب شما ممکن است شروع به تعجب “چه چیزی به من از خود من ارائه دهنده خدمات اینترنت?” ما به شما نشان می دهد چگونه شما می توانید که رویای یک واقعیت چه درگیر است و اگر آن را به ارزش آن است.

شما می توانید خود را ارائه دهنده خدمات اینترنت?

بله, شما می توانید خود را ایجاد کنید ارائه دهنده خدمات اینترنت. بسیاری از مردم انجام این کار به ویژه در مناطق روستایی و یا مناطق دور افتاده که اینترنت با سرعت بالا است که مانند مناطق بدون کابل و خطوط تلفن یا. به طور معمول, شما را پیدا خواهد کرد این ارائه دهندگان اینترنت به عنوان برچسب های محلی یا منطقه ای مربوطه و آنها اغلب کار بر روی یک ثابت-شبکه های بی سیم و یا نزدیک-محدوده سیستم های ماهواره ای.

برخی از شهرهای کوچکتر گرفته اند در مسئولیت برای ارائه خدمات اینترنتی به شهروندان خود با ایجاد رایگان یا یارانه شهرداری اینترنت شبکه. شما می توانید این در مکان هایی مانند Longmont, CO, Highland, IL, Lafayette, LA, و, Monticello, MN.

چگونه برای شروع یک ISP

خود را بهترین گزینه برای یک ISP راه اندازی است که برای ایجاد یک منطقه بی سیم ارائه دهنده خدمات اینترنت, همچنین شناخته شده به عنوان یک جرقه. این نوع از اینترنت شبکه های آسان تر برای ایجاد زیرا آنها با استفاده از به طور عمده رادیویی برج و یک سری از نزدیک محدوده آنتن. دسته هایی هستند ایده آل برای ارائه اینترنت به جوامع روستایی در سرعت های سریع به اندازه کافی به جای بازی های آنلاين و کار از خانه.

چه جرقه?

به سادگی یک جرقه کوچک ارائه دهنده خدمات اینترنت است که با استفاده از یک سری از برج به ارائه اینترنت با سرعت بالا و خدمات Wi-Fi در یک منطقه محلی. به طور معمول سرعت ارائه شده توسط یک جرقه هستند حدود 50 مگابیت در ثانیه. WISPs تمایل به ارائه قابل اعتماد و ارزان خدمات اینترنت است که منفی تحت تاثیر شرایط آب و هوایی شدید.

شروع یک WISP

صرفنظر از هزینه های سربار و مجوز مورد نیاز برای توسعه یک WISP چه واقعی فیزیکی مورد نیاز شامل? برای ثابت-بی سیم است که با استفاده از امواج رادیویی, شما نیاز به دسترسی به یک محل با ارتفاع بالا به انتقال خدمات. این محل همچنین باید توانایی اتصال به کابل های فیبر نوری و یا شما نیاز به کابل های اینترنت نصب شده است. این است که احتمالا گران قیمت ترین بخش از راه اندازی همراه با خرید سخت افزار لازم.

همچنین شما می خواهد نیاز مربوط به مناطق بالا خود را به آنتن برج است که کمک خواهد کرد که انتقال سیگنال اینترنت در سراسر منطقه خدمات. و البته اگر شما برنامه ریزی در گرفتن بازگشت سرمایه گذاری خود را و شما می خواهید برای دریافت کلمه و تبلیغ به مردم محلی در مورد این سرویس به شما ارائه. حرکت صعودی است که نه تنها شما دریافت رضایت از آوردن خدمات اینترنت برای دوستان و همسایگان خود را, اما همچنین شما می خواهد آوردن شغل به جامعه خود را.

عمده فروشی اینترنتی

اگر شما نمی خواهید برای شروع خود را ISP از ابتدا شما همچنین می توانید نگاه به تبدیل شدن به یک عمده فروشی ارائه دهنده اینترنت. عمده فروشی اینترنت راه دیگری برای دریافت اینترنت ارزان است که متفاوت از شروع کسب و کار خود را.

عمده فروشی ارائه دهنده خرید اینترنتی خطوط از قبل موجود Isp ها مانند AT&T و یا Frontier, به, نام تجاری جدید تعریف و فروش خدمات معمولا در ارزان قیمت شروع. یکی از محبوب ترین و موفق ترین عمده فروشی ارائه دهندگان اینترنت است EarthLink.

در صورتی که نام آشنا برای تلفن های موبایل, آن ممکن است به دلیل EarthLink یکی از اوایل dial-up ارائه دهندگان اینترنت, اما آنها پس از تکامل به ارائه DSL و کابل فیبر نوری خدمات بسته به محل. اگر شما علاقه مند در گرفتن این مسیر به خود ISP داشته باشید که تبدیل شدن به یک عمده فروشی اینترنت توزیع کننده هنوز هم نیاز به قابل سرمایه گذاری در صف مقابل به علاوه اضافه شده پیچیدگی کار با بزرگتر Isp ها به خرید و فروش پهنای باند خود را.

آن را حس برای شروع یک ISP?

شما به عنوان دیده می شود می توان آن را بسیار گران قیمت و وقت گیر برای تبدیل شدن به خود را ارائه دهنده خدمات اینترنت. بسیاری از مردم — از جمله کارآفرینان کسب و کار کوچک و محلی شهرهای — آیا انجام این کار با نتایج رضایت بخش. خط پایین می توانید آن را حس برای تبدیل شدن به خود ISP یا شروع کردن یک منطقه ISP اگر شما این سه چیز:

  • محدود به هیچ اینترنت در دسترس بودن در منطقه
  • به اندازه کافی علاقه مند ساکنان این منطقه برای استفاده از خدمات
  • سرمایه راه اندازی

اگر شما جدی در مورد شروع یک ISP در منطقه خود را چک کردن فیبر پهنای باند ارتباط به دیدن آنچه که دولت کمک های مالی ممکن است در دسترس در منطقه شما. اگر چه این نرم افزار دوره ای است که برای سال 2020 این وزارتخانه اعطا کرده انواع کمک های مالی برای پهن باند روستایی از طریق ایجاد ارتباط مجدد وام و کمک مالی به برنامه در هر دو 2018 و 2019 و ممکن است تمدید دوباره برنامه ها بعد در سال 2020 است.

می خواهید به ماندن تا به تاریخ با راه های دیگر برای دریافت اینترنت معاملات و تخفیف? نشانه گذاری منابع ما مرکز و یا به دنبال کارشناسان ما در Facebook و Twitter.

فروشگاه اینترنتی طرح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>