چه آمریکایی بودند که گوگل در مه ؟


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

هر ماه گوگل انتشار اطلاعات در روند جستجو در ایالات متحده منجر سالانه lookback در موضوعات روند. موضوعات داغ به طور معمول شامل ورزش, رویدادهای شدید آب و هوا و مشهور و شایعات بی اساس. اما آیا این درست باشد آخرین ماه ؟ بیایید نگاهی به گوگل روند جستجوهای است.

چرا در جستجوی گوگل داده ؟

چرا این اطلاعات مهم است ؟ با 2020 بودن مطلقا بر خلاف هر سال در تاریخ معاصر ما می خواستم برای دیدن آنچه که مردم در سراسر ایالات متحده در حال فکر کردن در خواندن و صحبت کردن در مورد به صورت ماهانه. با زندگی ورزشی زدم از معادله توسط COVID-19 همه گیر و مشهور اخبار به ظاهر در نظر گرفتن یک حد مرگ به صفحه اول, عناوین نژادی و بی عدالتی ها و ناآرامی های اجتماعی خواهد جستجو در گوگل اطلاعات آینه ملت ما پر سر و صدا اودیسه?

ما به بررسی 20 بالا روند جستجوها در روز ممکن است برای دیدن آنچه که مردم واقعا علاقه مند در ماه گذشته. نتایج ممکن است شما را متعجب. در اینجا چیزی است که ما یافت می شود.

آنچه که باعث می شود گوگل اقتدار در روند موضوعات?

با استفاده از گوگل به دنبال اطلاعات آنلاین تبدیل شده است به طوری که همه جا اصطلاح “گوگل کردن” مترادف است با “در جستجوی.” به عنوان از آوریل سال 2020 گوگل تا به حال بیش از 92 درصد از بازار موتور جستجو به اشتراک گذاری در سراسر جهان با توجه به StatCounter با بالاترین مدعی بودن بینگ clocking نسبتا محقر 2.61% از سهم بازار است.

به عبارت دیگر به دنبال چه روند در گوگل یکی از دموکراتیک ترین روش برای جمع آوری اطلاعات در مورد آنچه نگرانی ها و منافع مردم در هر زمان داده شده است.

در واقع گوگل اجرا می شود “حداقل 63,000 جستجوها در هر ثانیه” با توجه به موتور جستجو زمین. که برابر با بیش از 5.5 میلیارد جستجو در هر روز است. گوگل بیش از هر خبر و یا سرگرمی خروجی است انگشت خود را بر روی نبض از این ملت است.

سرگرمی و فرهنگ پاپ در صدر نمودار در آغاز ماه مه

به عنوان نشان داده شده در این منطقه انباشته نمودار فوق این دسته از سرگرمی و فرهنگ پاپ ساخته شده تا اکثر جستجوها در آغاز ماه است.

فرهنگ پاپ و منافع ممکن است شامل افراد مشهور و نیمه مشهور اخبار اعم از ایلان نام کودک به مرگ و میر. عبور از روی شاخ لیتل ریچارد و جری استیلر دست آورد مقدار زیادی از علاقه به عنوان مرگ کشتی گیر حرفه ای Shad Gaspard و YouTuber کوری لا باری. بی اعتبار دانشمند جودی Mikovits نیز تا به حال سوسو زدن از ویروسی در رسانه های اجتماعی شهرت در نتیجه رتبه بندی تحت فرهنگ پاپ/celebrity دسته به جای علم رده.

تعطیلات نمایش داده شد در مورد Cinco de Mayo و روز مادر که به سقوط “سایر دسته بندی ها” بر ما نمودار شد قابل پیش بینی به عنوان محبوب هر دو از کسانی که تعطیلات صورت گرفت در اوایل ممکن است.

سرگرمی را پوشش می دهد که موضوعاتی مانند بازی, تلویزیون, موسیقی و جریان نیز طبعا نقطه مشترک مورد علاقه در آغاز هنوز یک ماه دیگر از قرنطینه.

COVID فاز 1 بازگشایی تقدم اواسط ماه مه

میدوی را از طریق مه, فرهنگ پاپ جستجوهای قوی باقی مانده اما مباحث برخورد با علم همه گیر و سیاست شروع به دست آوردن شتاب. این سه دسته رفت از 14.29% به 21.02 درصد از حجم جستجو در مجموع در طول هفته از 5/4 به 5/11.

آنچه موجب علاقه به این مناطق ؟ اکثر ایالت بود که در stay-at-home سفارشات آغاز شد محدودیت های بلند و ورود به فاز 1 از بازگشایی دفاتر و رستوران ها و دیگر مکان های تجمع در حول و حوش هفته سوم در ماه مه.

اغلب جستجو نظر از این زمان شامل “هیدروکسی کلروکین,” “IRS محرک چک” و “Midland, Michigan” که در آن فاجعه بار جاری شدن سیل مجبور ساکنان از خانه های خود در میان همه گیر.

تراژدی تظاهرات و خواستار گسترده اجتماعی تغییر پایان ماه

به عنوان ممکن است به یک نزدیک سنبله بزرگ رخ داده است در یک دسته بندی خاص. وقایع کنونی گریبانگیر ملت ما جمعی علاقه و در انجام این کار لحظه ای تحت الشعاع تقریبا هر دیگر جستجو دسته از جمله این بیماری همه گیر, سیاست, سرگرمی, ورزش, علم و کسب و کار. حتی فراگیر فرهنگ پاپ دسته منقبض شده از ماهانه خود از برگزاری 39% از جستجو در اینترنت و حجم کم از 20٪.

قتل جورج فلوید در 25 مه سال 2020 نیروی محرکه برای این تغییر در منافع عمومی است. “تظاهرات” “جورج فلوید” و “مینیاپولیس” همه یک جستجو روزانه حجم بیش از یک میلیون بین 5/26 و 5/30.

“Derek چوین” مشخصی به عنوان یک عبارت جستجو در مه 29, زمانی که او دستگیر شد و به اتهام درجه دوم قتل نفس و سوم-قتل درجه یک اتهام بود که بعد از به روز رسانی به قتل درجه دوم.

چیزی که ما یاد بگیرند که از Google Trends در مه ؟

حتی در میان تظاهرات انقلابی در حال وقوع در تمام 50 ایالت فرهنگ پاپ به پایان رسید ماه با تقریبا 30 درصد از کل ممکن است حجم جستجو به دنبال رویدادهای جاری در حدود 18% و سرگرمی در 13٪.

اما بیشتر آمریکایی ها شروع به تقاضا با توجه به کشور و نژادی و اجتماعی و بی عدالتی. Ahmaud Arbery. Breonna تیلور. Sean نی. نام و داستان از این قربانیان در میان بسیاری دیگر در حال فریبنده آگاهی عمومی و گالوانیزه تاثیر اجتماعی در مقیاس بزرگ است.

حتی هنوز هم در سراسر بسیاری مهم و بی سابقه ای وقایع که در فرهنگ پاپ هرگز کمتر از 20% از گوگل جستجو مجموع حجم. آیا مردم به دنبال افراد مشهور فرهنگ برای یک تعطیلات روانی و یا آن را فقط یک شیفتگی غیر قابل اجتناب جامعه ما برای بحث است.

بررسی بیشتر برای اینترنت, اخبار و روند در مرکز منابع و یا به دنبال کارشناسان ما در Facebook و Twitter.

Lisa Iscrupe Lisa Iscrupe

@allconnect

لیزا با استفاده از سالها تجربه در فروش و خدمات مشتری برای اینترنت-ارائه دهندگان تلویزیون به اطلاع او نوشتن در پهنای باند. کار او شده است اشاره شده توسط سی ان ان و دیگر منابع ملی. … بیشتر بخوانید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de