آنچه ممکن است: Burt Reynolds Deepfaked به عنوان جیمز باند

این یک ویدیو از برت رینولدز deepfaked به عنوان Sean Connery را از جیمز باند در, Dr. No در تلاش برای دیدن آنچه که ممکن است تا به حال راهزن نه معروف تبدیل کردن این نقش به دنبال کانری باند است. کمی اطلاعات بیشتر در حالی که من آرزو می کنم من یک میخ:

در طول 60 سال فعالیت حرفه ای او ادعا کرد که تبدیل کردن چند بزرگ نقش از جمله جیمز باند و هان سولو. رینولدز بود چشم تا به عنوان جایگزینی برای شان کانری را Bond اما گفت: آمریکا در سال 2015 که او تبدیل به بخشی چرا که او فکر عمومی نمی خواهد قبول آمریکایی 007.

Dang, جیمز باند و هان سولو (و ظاهرا Michael Corleone از پدرخوانده و Travis Bickle از راننده تاکسی و جان McClane از مرگ)? گفته او را رد جورج لوکاس را برای ارائه هان سولو بخشی به دلیل رینولدز شخصا نمی مانند علمی-تخیلی نمی دانم تاثیر این فیلم را داشته باشد. “من نه به آن nerd گه” من تصور او گفت که او گوشی را گذاشت و وصل نئون ‘باز’ ثبت نام در پنجره سبیل خود را سواری فروشگاه.

رفتن نگه دارید برای این ویدئو.

با تشکر از اشلی من برای یادآوری من از آن زمان من فکر می کردم وجود دارد جاسوسی که مرا دوست داشت که معلوم شد من فقط گرفتن catfished.

بیشتر بخوانید: *مالش چشم* من با دیدن رضایت دونفره؟!, مشاهیر و شخصیت و دیوانگی آب نبات چشم, هان سولو, همجنس باز, سکس دهانی, جیمز باند, فیلم, باید خوب متزلزل هم زده نشده, star wars, تصویری, آنچه ممکن است, چه کسی می داند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>