چه نوع از ساخت و ساز در این فرای چکمه ؟

این است که یک جفت از ریچارد فرای یعقوب مهندس چکمه خریدم که فرای سایت ادعا کرده است “گودیر ولت ساخت و ساز”. من سوخته جعلی چرمی و دوخت در فرای چکمه های قبل از, بنابراین من ایمیل خدمات به مشتریان برای تایید این در واقع گودیر welted. آنها پاسخ دادند که آنها را تایید کرد با تیم تولید که بله یعقوب خط گودیر welted.

در حال حاضر که من دریافت کرده ام این چکمه, من شروع به شک و تردید دوباره از کوک تراکم در welt و تراکم کوک در تنها مطابقت ندارد تا آن را 2 کوک سوراخ در بالا برای هر سوراخ در پایین در بیرونی مجموعه ای از بخیه. من هم روشن نیست چه داخلی مجموعه ای از بخیه در پایین تنها برای کسانی که نگاه مانند آنها ممکن است در جای مناسب برای بلیک بخیه.

تنها راه من می توانم فکر می کنم از این به گودیر welted است که اگر به نحوی آنها متناوب بین داخلی و خارجی مجموعه ای از سوراخ در پایین اما من فکر نمی کنم یک ماشین وجود دارد که می توانید انجام دهید ؟ و حتی پس از آن درون مجموعه ای از کوک سوراخ نمی مطابقت با سوراخ بر روی ولت یا نه.

یا شاید آنچه به نظر می رسد مانند ولت است که در واقع یک faux ولت چسب بالا سریع بخیه در یک Blake/سریع ساخته کفش? به نظر می رسد نوعی بی معنی به من اما این است که شناخته شده عمل ؟

آیا کسی که یک ایده خوب از اینکه چگونه این کفش ممکن است ساخته شده? شد, ریچارد فرای اشتباه در اطلاع رسانی من این است که یک گودیر welted کفش? من خیلی وسوسه فقط به پاره کردن همه چیز از هم جدا برای پیدا کردن دقیقا همان چیزی است که در داخل.

اجازه دهید من می دانم اگر کسی می خواهد بیشتر تصاویر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im