چه داده های تلفن همراه?


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

داده های تلفن همراه چیزی است که تلفن همراه خود را با استفاده از اتصال به اینترنت. چقدر شما نیاز دارید بستگی به آنچه شما خواهد شد با استفاده از تلفن خود را و چگونه اغلب شما با استفاده از آن. از آنجا, شما باید قادر به تعیین اینکه آیا شما می توانید با یک برنامه داده محدود و یا اگر شما نیاز به یک فضای مجاز: نامحدود گزینه داده ها.

در این صفحه:

چه داده های تلفن همراه?

داده های تلفن همراه چیزی است که تلفن همراه خود را با استفاده از اتصال به اینترنت هنگامی که شما دور از یک اتصال Wi-Fi. بی سیم شرکت های ارائه داده تلفن همراه بنابراین شما می توانید ایجاد و دریافت تماس های تلفنی ارسال و دریافت پیام های متنی, جریان, ویدئوها, بررسی رسانه های اجتماعی و مرور وب است. اما ساخت و دریافت تماس های تلفنی و ارسال و دریافت پیام های متنی به حساب نمی در برابر اطلاعات تلفن همراه خود را.

استفاده از داده های اندازه گیری شده توسط مگابایت (MB) و گیگابایت (GB). وجود دارد از 1000 MB در یکی GB. هنگامی که شما نیاز به ارسال یا دریافت داده های خود را با تلفن همراه, همچنین شناخته شده به عنوان آپلود و دانلود اطلاعات شما با استفاده از اطلاعات تلفن همراه خود را.

چه با استفاده از داده ها بر روی تلفن همراه?

تقریبا همه چیز شما را با تلفن همراه خود را با استفاده از داده ها. تلفن مشترک فعالیت ها و مقدار داده استفاده می کنند در هر ساعت:

  • برنامه های رسانه های اجتماعی (Facebook, Instagram, Snapchat, توییتر, و غیره.) استفاده از حدود 90 MB
  • برنامه های موسیقی (Pandora و Spotify) با استفاده از حدود 43 MB
  • جریان ویدئو برنامه های YouTube, تلویزیون, Hulu, Netflix) استفاده از 600 MB و 1.2 GB
  • بازی نرم افزار با استفاده از حدود 40 MB و 300 MB

این برآورد از ایالات متحده استفاده از داده تلفن همراه ماشین حساب و ممکن است کمی متفاوت باشد بر اساس عوامل مختلف است. اما این یک نقطه شروع عالی برای کمک به شما تصمیم گیری بهتر در مورد آنچه شما نیاز دارید.

بسیاری از حامل های ارائه 2GB 3GB یا بالاتر برنامه به عنوان به خوبی به عنوان فضای مجاز: نامحدود گزینه های داده ها. اگر شما تنها با استفاده از تلفن خود را برای تماس و پیام کوتاه رسانه های اجتماعی و موسیقی 2GB طرح ممکن است بهترین گزینه برای شما است. اگر شما در حال رفتن به تماشای نشان می دهد و فیلم و یا بازی کردن بازی ها بر روی تلفن خود را, شما نیاز به رفتن با یک طرح نامحدود.

آیا شما استفاده از داده های تلفن همراه در حالی که Wi-Fi?

شما با استفاده از داده های تلفن همراه در حالی که بر روی Wi-Fi. بنابراین زمانی که شما در خانه هستید و متصل به Wi-Fi سیگنال شما نمی تواند خود را با استفاده از داده های تلفن همراه. این هم درست است زمانی که شما دور — این که آیا در خانه یکی از دوستان و یا استارباکس — تا زمانی که شما به Wi-Fi متصل. خط پایین: اقامت متصل به Wi-Fi را هر زمان که شما می توانید برای صرفه جویی در داده های خود را. اما به یاد داشته باشید که یک اتصال Wi-Fi است که به عنوان امن, پس از تجدید نظر با ورود به بانک خود برنامه در حالی که در کافی شاپ های محلی..

پس چگونه شما می دانید زمانی که شما در حال استفاده از Wi-Fi و یا داده ؟ که بستگی به نوع گوشی شما. گوشی های آندروید نشان می دهد یک سیگنال Wi-Fi آیکون در سمت راست بالای صفحه نمایش خود را. اپل نشان می دهد آن را در بالا سمت چپ.

چرا شما باید مراقبت در مورد استفاده از داده?

شرکت های تلفن همراه به طور فزاینده ای در ارائه برنامه داده نامحدود در نرخ پایین تر از حتی فقط چند سال پیش. این بسیار معمول است برای پیدا کردن مقرون به صرفه برنامه داده نامحدود اما اگر شما تنها با استفاده از تلفن خود را برای موسیقی و یا رسانه های اجتماعی شما می توانید صرفه جویی در برخی از پول نقد با انتخاب طرح داده های محدود.

مطمئن شوید که برای پیگیری داده های خود را, بنابراین شما لازم نیست به بیش از حد خود را اگر شما انتخاب می کنید یک برنامه داده محدود. شما را متحمل خواهد شد بطور متوسط هزینه, که اغلب می تواند بسیار تند است.

چه مقدار اطلاعات نیاز دارید ؟

چقدر اطلاعات شما نیاز به پایین می آید به چقدر شما استفاده از تلفن خود را.. شما می توانید شروع با محدود برنامه اگر شما می دانید شما نمی خواهد با استفاده از آن برای بسیاری. اما اگر شما در حال رفتن به بازی بسیاری از بازی ها و یا غالبا جریان فیلم شما در حال رفتن به می خواهید برای رفتن با یک طرح نامحدود برای جلوگیری از کسانی که بطور متوسط هزینه. خود را بپرسید همراه شرکت برای راه اندازی یک هشدار اگر شما در مورد به بیش از طرح داده های خود را استفاده است. یکی دیگر از راه برای صرفه جویی در استفاده از داده ها است که با قرار دادن گوشی خود را در حالت هواپیما هنگامی که شما با استفاده از آن برای کمک به صرفه جویی در استفاده از داده ها.

چگونه برای پیگیری استفاده از داده های شما

تلفن همراه خود را شرکت باید یک راه را برای شما برای پیگیری استفاده خود را. در اینجا برخی از شرکت های بالا در ردیابی استفاده از داده ها:

اگر شما نمی دیدن طرح های خود را در اینجا بپرسید ارائه دهنده خود را برای گزینه های خود را ردیابی استفاده از داده ها. هر یک جامد بی سیم طرح باید به شما یک راه برای پیگیری استفاده از داده های شما بنابراین شما می توانید ببینید که چقدر شما در حال استفاده است.

برای اطلاعات بیشتر نکات مفید در همه چیز بی سیم می باشد که به نشانه های ما مرکز منابع.

توسط نیکی LaMarco

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de