آنچه که یک آدرس IP و چرا مهم است ؟


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

معمولا به نام کد پستی از اینترنت استفاده می شود برای شناسایی هر دستگاه آنلاین, پروتکل اینترنت یا IP آدرس های ما را احاطه کرده. اینترنت هر دستگاه متصل به دو نفر از آنها — یک آدرس IP عمومی و خصوصی آدرس IP است.

هر دو در خدمت مقاصد مختلف که ممکن است توضیح دهید که چه چیزی اتفاق می افتد زمانی که شما از Wi-Fi و دستگاه نمی توانید به نظر می رسد به گرفتن همراه است. شما ممکن است تعجب برای پیدا کردن وجود دارد خیلی بیشتر به یک آدرس IP از یک سری از اعداد است.

ما شکستن اصول اولیه از آدرس IP و به همین دلیل شما باید بدانید شماست.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد آدرس های IP.

آنچه که یک آدرس IP?

آدرس IP اشاره به منحصر به فرد رشته ای از اعداد که برای شناسایی دستگاه های خود را — مانند یک کامپیوتر قرص, گوشی های هوشمند یا smart TV — به عنوان آنها در سراسر شبکه در اینترنت است. در آدرس های IP حیاتی در گرفتن آنلاین و انتقال داده.

با کاملا منحصر به فرد و شماره آدرس IP شما ممکن است یک چیزی کمی شبیه به این: 216.3.128.12

چگونه می توانم آدرس IP کار می کند ؟

به طور معمول از Wi-Fi نیست, بررسی دستگاه های در جزئیات. به جای آنها نگاه در آدرس IP برای شناسایی یک دستگاه. هر دو Wi-Fi و در نزدیکی دستگاه های در حال برقراری ارتباط و آدرس IP اطمینان حاصل شود تمام اتصالات دانستن دیگران است.

از آدرس IP به شبکه Wi-Fi می داند که در آن برای ارسال و دریافت اطلاعات در هر زمان. هر اتصال می شود اختصاص دو آدرس IP و یک شبکه Wi-Fi چفت بر روی آنها. هنگامی که راه اندازی Wi-Fi و یا عیب یابی مسائل مربوط به آدرس IP انتگرال با توجه به نمایندگی از تمام اتصالات.

به گفته گوگل آدرس IP “با این نسخهها کار مانند یک آدرس بازگشت را بر روی یک تکه از پست الکترونیکی است.” به جای قرار دادن تنها یک نام شما نوشتن هر پستی و آدرس بازگشت پس از یک قطعه الکترونیکی می داند که به کجا بروید و در آن به بازگشت در صورت خطا. آدرس IP مشابه آنها به عنوان راهنمای اطلاعات بین شبکه های سرور و دستگاه های. بدون آدرس IP داده نمی دانید که در آن به سفر.

وجود دارد دو نسخه از IP آدرس: IPv4 اجازه نمی دهد که بسیاری از دستگاه های به اختصاص آدرس های IP. نسخه جدید IPv6 را قادر می سازد تعداد زیادی از دستگاه ها اختصاص داده می شود آدرس IP و اتصال به طور همزمان. شما سود بیشتر از خرید یک روتر بی سیم و دستگاه های IPv6.

چه نوع مختلف از آدرس های IP?

آدرس های IP نیز در انواع مختلف. به احتمال زیاد شما در ترکیبی از یک آدرس IP عمومی است که با استفاده از یک اتصال از یک ارائه دهنده خدمات اینترنت و خصوصی آدرس IP برای اتصال به شبکه بر روی دستگاه های خود را. در واقع یک آدرس IP عمومی شما را لینک به جهان خارج در حالی که یک آدرس IP خصوصی دسته فعالیت های محلی.

دو نوع به طور مستقیم مربوط به عنوان یکی می شود شما به صورت آنلاین در حالی که دیگر قادر می سازد ارتباط بین دستگاه. کامپیوتر با استفاده از آدرس های IP عمومی از آنجایی که آنها در حال ضربه زدن به منابع خارج. اما یک چاپگر بی سیم را اهرم یک آدرس IP خصوصی به قبول درخواست از دستگاه های خارجی. این همه در مورد گرفتن دستگاه ارتباط برقرار کند.

شما همچنین می توانید فکر می کنم از آدرس های IP در شرایط پویا و استاتیک. پویا آدرس IP به طور خودکار تغییر برای هر اتصال. آدرس را تغییر داده خواهد شد برای هر کامپیوتر و گوشی های هوشمند و قرص است که می پیوندد شبکه Wi-Fi. Static IP آدرس یکسان باقی می ماند برای شناسایی آسان تر و مدیریت.

How do I check my IP آدرس ؟

از هر مرورگر وب با استفاده از گوگل برای جستجو “what is my IP address” یا به سادگی “آدرس IP.” موتورهای جستجو خواهد شد بازگشت یک جواب جعبه در بالای صفحه است که شامل آدرس IP خود را.

علاوه بر این شما می توانید آدرس IP خود را به طور مستقیم از دستگاه خود را در تنظیمات شبکه. نیز وجود دارد انواع مختلفی از منابع آنلاین — IP Location Finder IP Lookup و WhatIsMyIP.com به نام چند که این کار انجام می شود فقط به عنوان به سرعت.

چرا باید من می دانم که من آدرس IP?

دانستن آدرس IP شما خواهد شد کمک به شما در راه اندازی مدیریت و عیب یابی شبکه Wi-Fi. این فوق العاده که همه چیز را انجام می دهد کاملا وجود دارد اما قطعا لحظات زمانی که شما ممکن است نیاز به بازی تکنسین. قبل از اینکه شما عجله به پرداخت کسی که برای رفع حق دور نگاه خود را از Wi-Fi تنظیمات برای دیدن اگر وجود دارد یک آدرس IP مربوط به مشکل.

برای اطلاعات بیشتر راهنماهای آموزشی در خانه خود را از Wi-Fi, نشانه, منابع ما مرکز و یا دنبال ما را در Facebook و یا توییتر.

Taylor Gadsden Taylor Gadsden

@allconnect

تیلور جانباز عضو Allconnect مطالب تیم و رهبری تعدادی از پروژه های, مهمترین تعطیلات ما tech راهنمای هدیه. در میان دیگر بالای قاچاق قطعات است بهترین… ادامه مطلب