چه پنج رایج ترین اینترنت مسائل همه ما به اشتراک بگذارید ؟

آیا تا کنون به نام برای راه اندازی یک جدید اتصال به اینترنت در خانه خود و به پایان رسید تا با سوالات بیشتر از پاسخ ؟ شما به تنهایی نیست. ما با صحبت دو Allconnect مشتری خدمات کارشناسان در مورد شایع ترین اینترنت مسائل مردم. در اینجا پنج سوال شما همیشه می خواستم به می دانم اما نمی دانم که در آن به درخواست.

چرا ارائه دهنده وب سایت نشان می دهد من می توانم اما زمانی که من تماس بگیرید در (و یا سعی کنید برای سفارش آنلاین) من گفت من نمی توانم دریافت خدمات اینترنت در آدرس من ؟

این یکی از رایج ترین اینترنت سوالات کارشناسان ما خواسته است. اکثر سرویس دهنده اینترنت (ISP) وب سایت را بی درنگ شما را به وارد کردن کد پستی خود را و یا آدرس خود را به بررسی کنید که سرویس اینترنت در دسترس است در منطقه شما. که مقدماتی آدرس را بررسی کنید به طور معمول نتایج جستجو بر اساس تنها کد پستی خود را. چرا این مورد است ؟ آن را به مطمئن شوید که شما دریافت یک سرویس پاسخ به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

Allconnect فروش حرفه ای Mauricio Cuadra مشغول به کار در صنعت برای هفت سال و می داند که فهم و outs از چند ISP در نظر دارد. “Allconnect با شرکای متعدد ارائه دهندگان اینترنت در منطقه شما تا زمانی که با شما تماس در ما قادر به انجام خدمات بررسی حق را به آستان خود را با استفاده از سیستم ما برای تعیین سرویس” با توجه به Cuadra.

تفاوت بین سرویس بررسی Cuadra کمک می کند تا شما در مقابل یک آنلاین بررسی دقیق پاسخ او گرفتن از سیستم خود را که به او بگویید که نتایج دقیق بر آنچه, اینترنت, برنامه, قیمت و سرعت در دسترس هستند به خانه خود را. به نوبه خود به او کمک می کند تا مشتریان خود را انتخاب کنید برنامه که با این نسخهها کار بهترین برای آنها بر اساس نیازهای فردی خود را.

چرا این قدر سخنان حقوقی-ادم تنومند و بدقواره زمانی که من در قرار دادن سفارش من ؟

سوال رایج دیگری Cuadra برخورد با توجه به تعداد افشا و اطلاعات حقوقی او باید به عنوان خوانده شده برای هر یک از مشتریان خود را. از اعتبار چک به داده های کلاه وجود دارد تعدادی از نکات کلیدی شما نیاز به دانستن.

Cuadra گفت: “این بخشی از فرایند می تواند خسته کننده, اما ما می خواهیم مطمئن شوید که ما به عنوان مشتری ما اطلاع شما از هر گونه اطلاعات مهم در رابطه با سفارش خود را مانند قرارداد بلند مدت, طول, ختم زودرس, هزینه ها, هزینه های دیگر و غیره.”

بر خلاف زمانی که شما آنلاین سفارش صحبت کردن با یک حرفه ای از طریق تلفن می تواند کمک به روشن کردن هر گونه سوال در مورد طرح خود را قبل از اینکه شما متعهد. “ما می خواهیم به مطمئن شوید که شما را در درک این چیزها و آدرس هر گونه نگرانی و یا سوالات قبل از ما بخواهید برای کسب اجازه برای ارسال سفارش خود گفت:” Cuadra.

من فروشنده گفت: من اختصاص داده شده اتصال, اما به چه معنا است ؟

گاهی اوقات شما ممکن است دیدن و یا شنیدن یک اینترنت مربوط اصطلاح است که شما با آن آشنا نیست. یک عبارت رایج فروش جوانب خواسته در مورد “اختصاص داده شده اتصال.” شما اغلب شنیدن این اصطلاح توصیف فیبر اینترنت از این یکی از تفاوت های اصلی فیبر نوری و کابل کواکسیال.

ما با بررسی حرفه ای فروش هکتور آبیلس مندز به دریافت خود را بر روی این مشترک اینترنت سوال. تخصص خود را در زمینه حمایت است تا با بیش از 10 سال در تلویزیون و ISP میباشد. “گرفتن یک اختصاص داده شده ارتباط معنی است که بر خلاف بسیاری از ارائه دهندگان دیگر شما در حال گرفتن خدمات خود را از طریق یک کابل که مستقیما به خانه خود است و نمی خواهید به تقسیم خود را در این راه با تمام خود را به دیگر کشورهای همسایه گفت:” مندز. این چه مفهومی برای شما دارد ؟ “در نتیجه شما می توانید خیلی بیشتر قابل اعتماد و اتصال خود را به اینترنت گفت:” مندز.

چرا این سایت نشان می دهد قیمت گذاری برای $19.99 اما فروشنده توصیه سریع تر طرح ؟

آیا با شما تماس برای سفارش سرویس اینترنت و یا سفارش اینترنتی خود را آنلاین, شما ممکن است خواسته چند سوال مانند “چگونه بسیاری از دستگاه شما به اینترنت وصل کنم ؟” و “آیا شما با استفاده از اینترنت؟” بر اساس پاسخ شما به این سوال نماینده خود را (و یا سبد خرید آنلاین) ممکن است توصیه های مختلف اینترنتی برنامه به طوری که شما می توانید دریافت کنید سرعت اینترنت شما نیاز دارید.

“نگه داشتن در ذهن $19.99 قیمت ما خدمات اینترنت شروع می شود. اما از نظر ما همه چیز شما و خانواده خود را آنلاین به طوری که ما می توانید مطمئن شوید که شما تجربه بهترین اتصال ممکن است” گفت: مندز.

برای مثال یک اینترنت خوب با سرعت برای بازی است که به طور معمول رفتن به می آیند در حق بیمه در مقابل اینترنت ارزان طرح است. فعالیت های دیگر مانند کار از خانه و یا از راه دور, یادگیری ممکن است نیاز به ارتقاء بیش از اساسی ترین آگهی اینترنتی برنامه به عنوان به خوبی.

چرا من نمی تونم همان اینترنت است که همسایه من است ؟

پاسخ به این اینترنت مشکل است کمی روی حیله و تزویر. ISP همسایه خود استفاده می کند در مقابل ISP شما دسترسی به می تواند به عوامل متعددی بستگی دارد. جسمی در فاصله بین خانه و یا گرفتن سرویس اینترنت در یک تازه ساخته شده خانه فقط یک زن و شوهر از شرایط است که می تواند گزینه های اینترنت.

برای مثال همسایه خود را ممکن است متصل به شما در یک منطقه مترو و یا بیش از یک مایل دور در یک منطقه روستایی. که فاصله باعث می شود یک تفاوت زمانی که شما در حال صحبت کردن در مورد اینترنت خطوط موجود در هر خانه است. “هر آدرس یک داستان کاملا متفاوت است. چند بار راه یک خانه خاص واقع شده است و یا ساخته شده است در حال رفتن برای تعیین نوع اتصالات خانه می شود گفت:” مندز.

باید اینترنت دیگر مسائل شما می خواهید جواب میده ؟ رسیدن به کارشناسان ما در Facebook و Twitter. و یا نشانه این مرکز را در مرورگر خود را بررسی کنید و برای اطلاعات بیشتر اینترنت و تلویزیون می پردازد و به روز رسانی.

فروشگاه اینترنتی طرح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>