Wesco X استاندارد و عجیب و غریب, چکمه,

من بوده ام به دنبال در axebreaker در S&S سایت شد و به دنبال بازخورد از هر کسی در اینجا است که صاحب یک جفت. آیا آنها مناسب درست است ؟ به نظر می رسد مانند این می تواند تکرار توسط wesco w. پا tracings برای اطمینان از تناسب بهتر در یک برنامه به طور بالقوه نقطه قیمت پایین تر.

توجه داشته باشید جانبی; من هرگز علاقه ای به مهندسی چکمه, تا زمانی که من دیدم S&S collab با Wesco اما این خارج از بورس برای هم بودن. اما در واقع خود را در wesco رئیس بوت های مختلف گذشته/پا. من تا به حال به عنوان مثال Galways در مناظر من برای 3 ماه گذشته اما می تواند هر دو از این که قیمت پس از آن با توجه به ارزش.

من اندازه 13D برای بسیاری از آمریکایی بوت مارک که من تلاش کرده اند. اما با axebreakers اندازه/آخرین متفاوت از گزینه های سهام در اندازه های کوچکتر (جهش از 12 تا 13.5 در MP) است. اگر کسی در اینجا تجربه با هر دو در یک اندازه 12 و یا بزرگتر و یا می تواند به من اشاره در مسیر یک نقد و بررسی از این در اندازه بزرگتر من می خواهم تا حد زیادی آن را درک.

به طور معمول من نمی فکر می کنم در مورد آن تا این حد و در عین حال در اینجا من از دست دادن خواب بیش از آن در 3. FWIW من اغلب پوشیدن شلوار جین و دکمه پایین پیراهن/flannels یا فقط سفید ساده T. خود را ندارد یک دوچرخه یا یک ژاکت چرمی ،
Axebreaker:
wescoaxe.jpeg

مهندس:
wescoeng.jpeg

به عنوان مثال Galway: (عکس های اعتباری بدهکار به کسی که در بوت شدن موضوع در اینجا).

galway1.jpeg

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>