می خواهید به استفاده از یک ماوس با iPad خود را ؟ در حال حاضر شما می توانید … و در اینجا چگونه!

این به روز رسانی کاربران اپل در سراسر جهان شده اند در انتظار. علاوه بر رفع تعدادی از اشکالات شناخته شده یکی از مشهورترین قطعات از جدیدترین آی پد به روز رسانی شد و علاوه بر این از حمایت های بی سیم مک و موش. در نهایت اپل طرفداران می توانید با استفاده از یک ماوس با iPads خود را!

اپل iPadOS 13.4 به روز رسانی منتشر شد و در مارس 24 سال 2020 است. اما با ویژگی های جدید می آیند سوالات جدید. نگه داشتن خواندن برای پیدا کردن:

توسط iPad خود را سازگار با 13.4 به روز رسانی ؟

مدل های زیر از اپل, اپل, نرم افزار اپل هوا و آی پد مینی سازگار با آپدیت جدید:

 • iPad Pro 12.9 اینچ (1st, 2nd, 3rd and 4th generation)
 • iPad Pro 11-inch (1st و 2nd generation)
 • iPad Pro 10.5 اینچ
 • iPad Pro 9.7-inch
 • اپل هوا (2 و نسل 3)
 • اپل, (5, 6 و 7 نسل)
 • آی پد مینی (4 و نسل 5)

چگونه می تواند شما را پیدا کردن که اپل دارید ؟

اگر شما مطمئن هستید که نسخه اپل شما خود را, شما می توانید با رفتن به تنظیمات > عمومی > در مورد.

چگونه به نصب iPadOS 13.4 به روز رسانی

هنوز هم نیاز به به روز رسانی دستگاه خود را ؟ به سادگی پلاگین در iPad خود را و رفتن به تنظیمات > عمومی > به روز رسانی نرم افزار. و مطمئن شوید که شما یک جامد Wi-Fi اتصال به اینترنت.

شما می توانید با استفاده از یک ماوس با اپل ؟

بله. اگر شما یکی از مدل های iPad ذکر شده در بالا, شما هم اکنون می توانید با استفاده از یک ماوس با iPad خود را. هنگامی که شما به روز رسانی جدید iPadOS 13.4 شما می توانید با استفاده از هر یک از موارد زیر, محصولات سازگار:

 • Apple Magic Mouse
 • Apple Magic Trackpad
 • بلوتوث ماوس
 • سیم ماوس (با USB)
 • پس از بازار ماوس (یعنی نه یک محصول اپل)

چه هستند مزایای استفاده از ماوس با اپل ؟

iPads ها مدت طولانی است که قادر به عملکرد با بلوتوث, صفحه کلید, اما عدم وجود یک موش بود که برگزاری بسیاری از مردم از به طور کامل جای خود را به کامپیوترهای رومیزی و یا لپ تاپ با دستگاه. پس چه می توانید انجام دهید زمانی که شما برای اتصال یک ماوس برای iPad خود را ؟

با توجه به یک کاربر ق: “اگر شما در حال تلاش برای فقط تایپ کردن برخی از یادداشت ها و یا استفاده از آی پد مانند یک لپ تاپ می توان آن را بی دست و پا برای رسیدن به صفحه نمایش ضربه بزنید. نگه داشتن دست خود را بر روی میز است یک راه طبیعی تر برای ارتباط برقرار کردن با برخی از برنامه های مانند واژه پردازها و صفحه گسترده.”

توانایی به استفاده از یک آی پد با یک ماوس است که پرتاب مشهور قرص را به یک لایه جدید از لپ تاپ های جایگزین. چه نوع از وظایف ممکن است در حال حاضر با استفاده از یک ماوس و یا لای شیار با اپل ؟

 • بهبود دسترسی به خصوص برای افراد با کنترل حرکتی مسائل
 • کنترل دقیق در هنگام مرور و ویرایش اسناد پیچیده مانند اکسل و پاورپوینت
 • افزایش عملکرد در هنگام استفاده از iPad خود را به عنوان یک کامپیوتر استاندارد جایگزینی, به ویژه هنگامی که با استفاده از آن علاوه بر صفحه کلید
 • هیچ اثر انگشت بر روی صفحه نمایش خود را

اگر چه پذیرش از, اپل, سیستم عامل 13.4 به روز رسانی شده است مثبت به طور کلی برخی از انتقادهای اولیه شامل دایره ای شکل مکان نما به جای استاندارد اشاره گر شکل همانطور که در تصویر زیر.

چگونه می توانم به شما برای اتصال یک ماوس برای iPad خود را ؟

اتصال بلوتوث ماوس و یا لای شیار برای iPad خود را

آن را آسان به iPad خود را با یک بلوتوث ماوس. فقط برو به تنظیمات > بلوتوث > را انتخاب کنید و خود را بلوتوث ماوس و یا لای شیار دستگاه از لیست (و مطمئن شوید دستگاه بلوتوث است و در حالت مرتبطسازی تا iPad خود را می توانید آن را تشخیص).

اتصال با سیم ماوس به iPad خود را

اگر شما با استفاده از یک ماوس با یک رعد و برق یا USB-C پورت فقط آن را در پلاگین. اگر شما با استفاده از یک موس با USB-پورت شما نیاز به خرید یک رعد و برق به آداپتور USB. بررسی کنید که کدام نوع از پورت USB ماوس خود را به زیر.

USB-C (سمت چپ) در مقابل USB-A (سمت راست)

اپل پشتیبانی از ماوس

وجود دارد یک زن و شوهر از تنظیمات دیگر شما می توانید به سفارشی کردن iPad خود را ماوس تجربه. اگر شما با استفاده از یک دستگاه بلوتوث و می خواهم اشاره گر به حرکت آهسته تر یا سریع تر بر روی صفحه نمایش اپل, رفتن به تنظیمات > عمومی > صفحه لمسی و ماوسو تنظیم سرعت ردیابی کشویی.

می خواهید به تغییر نگاه خود را بر روی صفحه نمایش اشاره گر ؟ رفتن به تنظیمات > دسترسپذیری > اشاره گر کنترلبرای تغییر رنگ و کنتراست در سطح مکان نما.

هنوز هم اشتباه است ؟ سازمان دیده بان این نرم افزار نسخه ی نمایشی برای راه اندازی و استفاده از ماوس خود را با جدید iPadOS 13.4 به روز رسانی.

دیگر اپل و یا پهنای باند مربوط به سوالات ؟ بپرسید کارشناسان ما در Facebook و Twitter. سوال شما ممکن است برجسته در پست های آینده!

فروشگاه اینترنتی طرح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>