فهرست Ray Ban متخصص

@ Laniceman,
تا به حال به یوتیوب است که صحنه هرگز به تماشای فیلم قبل از. آنها به نظر نمی آید مانند B&L ری ممنوعیت Wayfares و یا هر دیگر, قدیمی, مدل, از طرف نشانه گذاری آن را سخت به طوری که من ممکن است اشتباه باشد اما آنها شبیه برخی از نوع از عینک آفتابی Persol. مدرن و روز Luxottica لنز ساخته شده از شیشه و پلاستیک نمی اما از تجربه شخصی من این لنز با کیفیت است و نه فقط به عنوان خوب به عنوان کلاسیک Bausch و Lomb Ray Ban. B&L بیشتر لنز انتخاب و تخصصی تر لنز فن آوری های مانند Changeables با نام مستعار عکس رنگی, Chromax (رانندگی سری) الماس سخت (ناسا الماس پوشش فناوری) و بسیاری دیگر.

@از حد
با تشکر برای خوش آمدید. آن را ممکن است برای آنها را به اندازه در یک محلی Lenscrafters (آنها آن را انجام دهد به صورت رایگان) و یا هر محلی دیگر مراکز بینایی سنجی (توجه داشته باشید: برخی از شارژ حدود 10-15$) من به اندازه همه ی ری ممنوعیت, اگر چه من فقط به پوشیدن هوانوردان و آنها راه ساده تر برای خود تنظیم کنید, بنابراین من آن را انجام دهد خودم عطش و ماهیگران من می خواهم کسانی که حرفه ای اندازه در بالا ذکر مکان آنها را ضخیم تر به پایان می رسد به طوری که آنها به احتمال زیاد با استفاده از یک منبع حرارتی (نگران نباشید آن را بی خطر) آنها را نرم و قابل انعطاف.

@ballmouse
من هنوز برای پیدا کردن یکی دیگر از نام تجاری است که در مقایسه با Bausch و Lomb ری ممنوعیت. مدرن و روز ری ممنوعیت فقط همان نیست به این دلیل است که B&L فقط به فروش می رسد نام “ری بان کی مون” به Luxottica و نه خود لنز تکنولوژی, من می خواهم بگویم Oakley است که احتمالا تنها کسی که می آید نزدیک آنها را برخی خیلی باحال عینک آفتابی, اما آنها نه تنها سبک من, بنابراین من همیشه به پایان رسید تا رفتن به B&L ری ممنوعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im