فهرست Belstaff مومی قنتد, ژاکت — است آن را به ارزش آن ؟

سلام به همه

من شده فکر کردن در مورد خرید یک با دوام مومی, ژاکت, برای برخی از زمان در حال حاضر. چه متوقف شد من از خرید یکی از جدید بود و گران قیمت, اما وجود دارد و دلایل دیگر درگیر است. به طور کلی من نیست که چقدر شانس پیدا کردن یک استفاده می شود در گردن من از جنگل (صربستان) اما دیروز من در بر داشت یک فروشنده آنلاین که ارائه شد استفاده Belstaff مومی ژاکت برای $100. دیدن که ژاکت S است که نه تنها به اندازه مناسب برای من بلکه اندازه آن نادر است برای پیدا کردن در اینجا من شروع به پریدن کرد در این فرصت و با او تماس بلافاصله. نه تنبل بودن من تصمیم به ملاقات با او را برای خودم آنچه که او ارائه شده است. بزرگترین ترس من این بود که قنتد, ژاکت تقلبی است که من نمی قادر خواهد بود برای تعیین عدم دانش در مورد Belstaff محصولات. در حال حاضر پس از دیدن آن برای خودم گمان می کنم که سوال کردن جدول از ژاکت قدیمی است که من فکر نمی کنم هر محصول تقلبی را آخرین حد. ژاکت در سوال این است که یک Trialmaster حرفه ای است که من به عنوان یک 70s مدل بر اساس مختصری را در گوگل جستجو کنید. همچنین به نظر می رسد به عنوان اگر آن را به طور مداوم فرسوده و از آن به بعد اگر چه من نمی توانم بگویم برای اطمینان از فروشنده خریداری آن را از شخص دیگری. اگرچه هیچ اشک در نه بوم و نه پوشش پوسته جزئی scuffs بیش از همه وجود دارد و چیز ساییده شده اندکی در برخی از درزها ، این مخمل نخی راه راه یقه و به خصوص پوشش را کمی محو شدن به آنها با این پوشش همچنین aquiring رنگ زرد. نیز وجود دارد یک کهنه بوی در حال حاضر.

سوال من این است که باید مانند یک ژاکت تواند در شرایط بهتر به مستحق چنین قیمت ؟ من فکر تمیز کردن آن خودم اما صادقانه صحبت من خودم اعتماد ندارند که خیلی به این می آید. بزرگتر سوال: چقدر می پوشند می تواند من انتظار می رود از آن پس آن را در حال حاضر فرسوده برای چندین دهه ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>