بازی های ویدئویی


نوشته اصلی توسط chronoaug

من می خواهم برای دریافت یک ایکس باکس 360 برای بازی های ورزشی(madden و nba2k) و Eternal Sonata که نگاه کاملا باور نکردنی است.
و Pac-Man: Championship Edition (2007 بازی سال).

عالی موضوع برایان. من همچنین بازی Zack & Wiki و در حالی که آن را بزرگ مدرسه قدیمی بازی ماجراجویی در ورید از LucasArts عناوین و من عاشق این کپکام فن-خدمات آن است که راه بیش از حد سخت است. من شده اند این عصبانی در یک بازی پس از عرضه Ninja Gaiden در X-Box. مثلا جدید ثبتشده Sam & Max بازی ها دشوار است اما شما می توانید با تکمیل پازل بدون آزمون و خطا است. من دنبال این بازی خیلی سخت, بنابراین من امیدوارم که من گرم کردن به آن را دوباره اما من لمس آن در حدود یک هفته است. همچنین بازی Virtua Fighter 5: آنلاینکه شگفت انگیز است. من یک هارد Virtua Fighter فن و قطعا متوجه تفاوت در بازی بین این و نسخه PS3. این بسیار جلا تر است. بازی جنگهای صلیبی سوزاندنالبته (من فقط ایجاد یک شخصیت جدید در Ravenholdt). من یک تیم قلعه بازیکن پس از دوره های رایگان بازی زمان گرفته شده است تا توسط Team Fortress 2است که زیبا و فوق العاده متعادل است. و اگر من به پایان رسید آن را در روز راه اندازی من رفت و برگشت به پورتال دیروز به بازی سطح جدیدی از رن Test2 طراحی شده توسط بتسدا (Elder Scrolls, Fallout 3) طراح Daryl Brigner. آن را فوق العاده دشوار است اما واقعا با ارزش است. من فکر می کنم که همه در حال حاضر (خدا را شکر). من فقط دوباره خریداری Marvel vs. Capcom 2 برای Dreamcast به عنوان کادوی تولد به خودم. من اکثر بازی تا کنون (اشباع ساعت بازی) و این سومین یا چهارمین و آخرین بار من آن را خرید. باید قبل از دستور Super Mario Galaxy (که به نظر می رسد باور نکردنی) و آتش Pro گرداند. ویرایش: من هم هستم (همیشه) بازی MLB قدرت جوانب مثبت و Winning Eleven 2007 برای Wii و پلی استیشن 2 بود. کسانی که در حال رفتن به بازی های ورزشی به عنوان ژاپنی می دانم که چگونه به آن را انجام دهد حق است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>