چت تصویری ابزار Houseparty ارائه می دهد میلیون دلار پاداش برای اسکواش نرم شایعات

نیاز به برخی از پول اضافی? محبوب ویدئو کنفرانس ابزار Houseparty است که ارائه پاداش از 1 میلیون دلار برای شواهد سخت است که کسی است که رهبری یک کمپین اسمیر در برابر برنامه, و آنها در حال قرار دادن eagle-eyed مشترکین به کار می کنند.

اعلام می آید بر روی پاشنه های اخیر شایعات از کاربران که آنها قفل شده بودند از های مختلف شخص ثالث برنامه های رسانه های اجتماعی مانند Facebook, Netflix و Spotify و حساب پی پال پس از دانلود برنامه.

این Houseparty برنامه شاهد بزرگترین افزایش محبوبیت و کاربران (به طور متوسط دو میلیون محبوبیت هر هفته در ماه مارس) پس از شیوع جهانی از COVID-19. در حال حاضر که هشتگ #HousepartyHacked روند پلت فرم است که شاهد خروج دسته جمعی به کاربران با عجله به اطلاعات خود را امن.

آنچه که Houseparty?

این Houseparty برنامه اجازه می دهد تا کاربران به راحتی میزبان رایگان ویدیو چت بین دوستان و بازی برای حفظ مشترکین متصل و درگیر. اگر چه این برنامه شاهد یک افزایش ناگهانی در محبوبیت با تشکر از پناهگاه در محل حرکت آن را در واقع شده است در حدود سال 2016 و خریداری شد توسط Epic Games (شرکت در پشت Fortnite) در سال 2019.

است Houseparty امن استفاده کنید ؟

پس از تحقیقات بیشتر این شرکت معتقد است که این نرم شایعات به نتیجه پرداخت تجاری کمپین اسمیر در برابر نام تجاری. در مارس 30, Houseparty همچنین اعلام کرد که 1 میلیون دلار پاداش برای اثبات این کمپین.

یک Houseparty سخنگوی ادعای این شرکت مشکوک شد از یک حمله در زمانی که نام تجاری اصلی توییتهایی و حساب كردن ادعای حذف شد پس از تحقیقات بیشتر.

“این یک مأیوس کننده وضعیت برای یک سرویس مانند ما که آوردن مردم بسیار مورد نیاز و چهره به چهره و ارتباطات اجتماعی و همدلی در یک زمان بحرانی.”

این پلت فرم تا به حال هیچ موفقیت با تحقیقات خود را به عنوان رتبهدهی نشده است. یک تعداد انگشت شماری از کاربران در پاسخ به Houseparty فضل اطلاعیه با نادرست منجر می شود و برخی از آنها فقط درخواست پول است.

و اگر چه Houseparty علنا اقدام به اسکواش شایعات در برنامه است که در ادامه به روند در توییتر در کنار شعار “هک” به عنوان کاربران در حال قرار دادن خنده دار اسپین بسیار واقعی درخواست برای اطلاعات.

به دنبال راه های بیشتری برای ارتباط با دوستان و دوستان ؟ را بررسی کنید برخی منابع اضافی که در محبوبیت رشد کرده در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

فروشگاه اینترنتی طرح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>