وندا خوب لباس رسمی وابسته به موضوع

عزیز

من پیوست Styleforum در سال 2007 در ابتدا نگرانی در مورد جین و peacoats در SW&D جانبی و در نهایت ساخت یک حرفه ای از, مردانه لباس. من مدیون بسیاری از آنچه من می دانم در مورد menswear به این فروم و دوستان خوب من در طول راه تا آن را واقعا احساس می کند مانند که همه چیز را در دایره کامل در نهایت تبدیل شدن به یک وابسته در Styleforum.

در اینجا سابقه کمی در مورد چگونه وندا لباس خوب به دست می آمد:

در اوایل سال 2010 آغاز شده و فروش خانه جیب مربع از پیر کیمونو ابریشم در B&S, انجمن در حالی که من در کالج بود – این بود ساخته شده توسط دیانا من در آن دختر و در حال حاضر ، یک سال بعد ما خودمان را به چالش کشیده تدریس شده توسط خودمان tiemaking – چقدر سخت می تواند از آن حق است ؟ (آن زمان ما بخش زیادی از یک سال برای به دست آوردن چیزهایی که تا حدودی حق با شماست!)

ما کمی سرمایه گذاری ساخته شده ما را متوجه چقدر ما لذت می برد گر چه چیزهای زیبا با دست خود ما نیست و باید بتن قصد دارد برای رفتن به menswear تمام وقت. حداقل نه تا زمانی که ما در زمان تعطیلات به سان فرانسیسکو و پورتلند, اورگان که در آن محیط پر رونق مستقل فروشگاه واقعا الهام بخش ما برای شروع کسب و کار خود ما. به جای شروع یک حرفه ای در امور مالی که من قرار بود به ما شیرجه راست به کسب و کار و وندا خوب لباس متولد شد و در سال 2011.

هدف ما با وندا خوب لباس همواره ساده – به سادگی ما محصولات خود را به بهترین است که می توان آنها را و به مشتریان ما لذت بردن از پوشیدن محصولات ما به همان اندازه که ما لذت بردن از تهیه آنها. ما منبع پارچه ها و مواد باغچه خانهها به طور مستقیم از بهترین مردمی در صنعت از handprinted ابریشم در مککلسفیلد به شاتل بافندگی بافته شده گرنادینها در کومو.

ما به خصوص با افتخار از این واقعیت است که همه ما neckties جیب مربع و تعظیم روابط ساخته شده از آغاز تا پایان در خود ما کارگاه در سنگاپور که در آن من و همسرم به علاوه ما یک کارمند برش و دوختن همه چیز را با دست از یک قطعه در یک زمان. آن را به ما طول می کشد حدود 3 ساعت به دوختن کراوات از ابتدا اما شما تماشای دیدن نسخه فشرده ما کراوات روند ساخت در این ویدیو:

[تصویری][/VIDEO]

بر اساس بازخورد است که ما دریافت بیش از چهار سال گذشته, ما به تازگی به روز رسانی وب سایت ما و به اجرا در یک برنامه پاداش. بنابراین شما می توانید مطمئن باشید ما به طور مداوم به فکر راه هایی برای بهتر انجام دهید. اگر شما هر گونه پیشنهادات خود را برای ما در همه, لطفا در صورت احساس رایگان به من ایمیل در [email protected] یا یک ساعت اینجا.

لطفا احساس رایگان به ما بپرسید هر گونه سوال و یا درخواست های اضافی عکس – این چیزی است که ما در اینجا برای!

به سلامتی
جرالد و دیانا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>