آینده سان فرانسیسکو تنه را نشان می دهد

بنابراین در طول این چند سال سعی کردم تا بیشتر سفارشی clothiers و بوتیک برای بازدید از سان فرانسیسکو. این پروژه صرفا از تمایل به دیدن یک جامعه پر رونق در اینجا از سفر خیاط کفاشان و در زمان بوتیک/ مارک. من اصلا چیزی از این ترتیبات — پول, تخفیف, رایگان, محصولات, و یا در غیر این صورت. اما من می خواهم این فرصت را از دیدن مردم محلی در حالی که آنها در غیر این صورت تنها بازدید از شهر نیویورک (اگر آنها دیدار ما در تمام).

بنابراین من فکر کردم من می خواهم شروع یک موضوع برای آینده سان فرانسیسکو تنه را نشان می دهد. و در زمان بیشتر منطقه خلیج. توانایی مردم در اینجا بستگی دارد که آیا مردم در واقع حضور در این رویدادها (و رک و پوست کنده در نهایت سفارش چیزی). بنابراین من امیدوار هستم برای کمک به گسترش این کلمه در اطراف.

من با استفاده از این موضوع به ترویج آینده تنه را نشان می دهد و حوادث در این منطقه اما من هر کسی را تشویق به کمک. تنها درخواست من: اگر شما یک رابطه با نام تجاری/ فروشگاه/ یا craftsperson, لطفا دولت است که در صف مقابل.

برخی از رویدادهای فوری افق:

ادوارد سکستون (Feb 11 و 12)

من فکر می کنم هر کس حق دارد آشنا با ادوارد خادم. او ویژگی های نابغه پشت تامی Nutter و امروز حمل است که نوع نگاه دراماتیک-البته در بیشتر باب روز پایین فرم — از طریق خود خیاطی خانه. خیلی ساخت یافته تر از آنچه که ما معمولا در مورد بحث در این فروم اما من فکر می کنم آن را بزرگ می رسد. کمی هنر دکو-ish. فوق العاده به دنبال دو breasteds و یکی از چند خیاطی خانه که من فکر می کنم به طور مداوم اجرا single-breasted اوج برگردان هست.

آنها دو خط یکی از اصلی بودن ارائه دادی و دیگری که یک نوع “کمرنگ” قرار دادی خدمات ارائه شده در نیمی از قیمت. الگوی تهیه پیش نویس انجام شده است خاموش بلوک را انجام داده است در چین. وجود دارد یکی از اتصالات به جای آن از حد معمول سه اما تنظیمات نهایی در حال انجام در خانه. کامل سرویس قرار دادی از سوی دیگر است معمول خود را کامل قرار دادی با همه چیز در خانه انجام می شود.

جزئیات این رویداد:

  • تاریخ: سان فرانسیسکو در فوریه 11 و 12 و سپس در لس آنجلس از فوریه 14 تا 16
  • مکان: قرمز مایل به زرد هانتینگتون در سان فرانسیسکو; W هتل در لس آنجلس
  • تماس با ما: http://www.edwardsexton.co.uk/

Pomella ناپولی (Feb 18 تا 20)

لینو Pommella سابق شلوار برش در Rubinacci به سمت چپ Rubi و شروع شرکت خود را. شریک زندگی خود را است جیانلوکا Migliarotti مدیر پشت O’Mast. به عنوان من درک می کنم آن جیانلوکا همیشه سفر با لینو و خدمت خود را به عنوان مترجم.

من هرگز از خرید هر چیزی از Pomella اما من دیده ام این کار او در زمانی که او در Rubinacci. من نمی دانم اگر خیاط یکسان هستند اما این کاهش در حداقل بود واقعا خوب است. تر و تمیز و ایتالیایی اما نه به تر و تمیز به عنوان Ambrosi خانه برش (یا حداقل چیزی که من از Ambrosi). بدیهی است که آن را قرار دادی بنابراین شما احتمالا می توانید هر آنچه شما می خواهید, اما سبک کلی است که به احتمال زیاد رفتن به trimmer از یک SR شرکت است. مهارت های فنی پشت کاهش من دیده ام بسیار خوب بودند-حتی اگر شلوار به آنها کاهش یافت و پاک.

جزئیات این رویداد:

Marol (مارس 6 و 7)

شمال ایتالیا پیراهن کارخانه که در حال حاضر انجام می دهند خود را در خانه خط. قبلا آنها تنها به عنوان یک عمل برچسب های خصوصی تولید کننده. دوباره من هرگز دستور داد هر چیزی از آنها اما کار خوب به نظر می رسد. بیشتر ماشین دوخته تی شرت, اما دقیقا اجرا شده و به خوبی انجام می شود. آنها به تازگی با همکاری بروس بویر اگر چه قیمت آن پیراهن بسیار بالا است.

اصلی, پیراهن شروع در حدود 300 یورو برای MTO. هنوز هم گران قیمت اما بی دلیل با توجه به آنچه در بازار امروز. آنها همچنین پیشنهاد MTM و قرار دادی. بهترین چیزهایی که من دیده ام از آنها یک قطعه تعطیلات قلاده در @Andy57. رک و پوست کنده, آنها فقط نگاه بزرگ. آنها ایستاده تا بدون یک کراوات خوب رول بدون اینکه دکمه پایین و فقط به طور کلی نگاه بهتر از بسیاری از استاندارد خود را گسترش قلاده که سقوط تحت یک ژاکت را lapels.

جزئیات این رویداد:

Nackymade (15th مارس)

هر کس در اینجا است که احتمالا با آن آشنا Nackymade از همکاری خود را با زره. ژاپنی عینک سازنده با هر دو MTO و به طور کامل سفارشی گزینه های در دسترس است. به من گفته شد قرار دادی شروع می شود در $600. اگر که شامل لنز (من نمی بپرسید) که در واقع به نظر می رسد مانند یک معامله خوب.

خانه سبک به نظر می رسد کمی دمدمی و سرگرم کننده, اما من آنها را بیشتر انجام دهید متین سبک. آنها ارائه فریم در استات cherrywood و تیتانیوم. من دوست دارم شرکت حس طراحی.

جزئیات این رویداد:

  • تاریخ: مارس 15th,
  • مکان: سوزان فروشگاه در 3685 خیابان ساکرامنتو
  • تماس با ما: من فرض یا Nackymade یا سوزان. (nackymade.com یا 415-922-3685)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im