آینده آنلاین کنسرت و هنرمند جریانهای شما می توانید لذت بردن از خانه


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

این هیچ راز آن است که COVID-19 همه گیر قرار داده شده است به توقف در بسیاری از مجامع عمومی برنامه ریزی شده برای سال 2020 است. عمده رویدادهای موسیقی مانند Coachella, معجزه, SXSW و چند هنرمند تورهای مجموعه به ظهور در سال 2021 در اولین. ما آن را دریافت کنید. هیچ چیز وجود دارد کاملا مانند موسیقی زندگی می کنند اما در این میان گروه های موسیقی و هنرمندان شما را دوست دارم در حال قرار دادن در رویدادهای زندگی می کنند با استفاده از یک اتصال به اینترنت. در اینجا برخی از آینده آنلاین کنسرت است که سزاوار توجه شما.

.

Mimir مجلسی جشنواره موسیقی – جولای 5-11, 2020

این هفته مجازی جشنواره جشن 23rd سالگرد Mimir مجلسی جشنواره موسیقی و ویژگی های اجرای برنامه از “جهان پیشرو ارکسترهای موسیقی در مدارس و سالن های کنسرت” را به عنوان به خوبی به عنوان Mimir فارغ التحصیلان. چهار جداگانه کنسرت برگزار خواهد شد: ظهور هنرمندان کنسرت و سه Mimir هنرمندان در کنسرت. لحن در یکشنبه ویژه قبل از کنسرت “chat.”

“زندگی می کنند از رانندگی در” سری – جولای 10-12, 2020

کشور موسیقی مورد علاقه, Brad Paisley, قرار است به عنوان اولین درایو در سری کنسرت اسپانسر شده از طرف زندگی ملت است. تور برگزار خواهد شد بیش از دو روز در نه شهرستانها عمده ایالات متحده از جمله Nashville, TN; میزوری, MO; و نبلسویلل در. شرکت کنندگان می توانند تا چهار کنسرت را برانگیخت در هر خودرو خواهد شد و اشغال دو فضای پارکینگ به حمایت اجتماعی فاصله دستورالعمل. Tailgating با غذا و نوشیدنی و صندلی تاشو تشویق می شوند در حالی که بینندگان را به تماشای نوازندگان مانند Darius Rucker و جان Pardi زنده در صفحه نمایش LED.

دیجیتال کشف جشنواره ارائه شده توسط ملی خاک اره – 14 ژوئیه سال 2020

برای طرفداران ملی خاک اره در بروکلین نیویورک دیجیتال کشف جشنواره را از ویژگی های اجرای زنده از هنرمندان مانند Dayramir گونزالس و دن Tepfer به “مبارزه با آسیب پذیری اجرای هنرمندان احساس در طول COVID-19 شیوع.” کوبا متولد هنرمند Gonzalez تنظیم شده است به انجام 30 دقیقه مجموعه ای از danzón شخصی ترکیب شامل La Teresita, Transicion یک روز جدید Danzón و کوبا رقاصه.

Tomorrowland در سراسر جهان – جولای 25-26, 2020

برای حضور در این دو روز دیجیتال جایگزین برای بخش اصلی جشنواره شما نمی خواهد نیاز به یک ارتباط در داخل و یا حتی یک جفت از عینک VR. برای حضور در Tomorrowland در سراسر جهان همه شما نیاز به یک اتصال به اینترنت و تبلت و کامپیوتر و یا گوشی های هوشمند… و پاک کردن برنامه. دیجیتال رویداد خواهد شد از ویژگی های هشت امضای Tomorrowland مرحله با اجرای برنامه از هنرمندان از تمامی ژانرها از جمله David Guetta, Steve Aoki و شارلوت de Witte.

هنرمند به تماشای جریان

گاهی اوقات همه شما نیاز به روشن روز خود را به شنیدن عملکرد بداهتا از هنرمند مورد علاقه خود را. خوشبختانه بسیاری از آنها در خانه درست مثل شما و آنها در حال گذراندن زمان با قرار دادن در کنسرت زنده از طریق رسانه های اجتماعی رایگان است. بررسی برخی از هنرمندان ما به دنبال آن هستید و زمانی که شما می توانید گرفتن یک جریان زندگی می کنند.

  • Diplo – هر یکشنبه در ساعت 4 بعد از ظهر سه شنبه و پنج شنبه ساعت 10 شب جمعه و شنبه در 11 p. m. (EST) در یوتیوب
  • H. E. R. (با گیتار) – هر پنج شنبه در 8 p. m. on Instagram (EST)
  • Metallica – هر دوشنبه در YouTube و Facebook در 8 p. m. (EST)
  • مایلی سایرس (روشن فکر) – دوشنبه-جمعه on Instagram at 2:30 p. m. (EST)
  • Norah Jones – هر پنج شنبه در Facebook در 10 p. m. (BST)

به دنبال راه های بیشتری برای عبور زمان آنلاین ؟ Follow us on Facebook و توییتر و یا نشانه های ما مرکز منابع برای یک نگاه برای اولین بار در به روز رسانی.

Taylor Gadsden Taylor Gadsden

@allconnect

تیلور جانباز عضو Allconnect مطالب تیم و رهبری تعدادی از پروژه های, مهمترین تعطیلات ما tech راهنمای هدیه. در میان دیگر بالای قاچاق قطعات است بهترین… ادامه مطلب

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de