UNI/فرم (یونیفرم لا)- رسمی وابسته به موضوع

هی بچه ها

من می خواستم به یک دقیقه به معرفی خودم و تجاری است. نام من پت. من پیوست StyleForum 10 سال پیش (در زیر نام کاربری من “wurlwyde”) به دنبال لباس بهتر است. من احساس نژند توسط مشترک تجربه خرید (مرکز خرید و فروشگاه های زنجیره ای خرده فروشان). من می خواهم به خرید اغلب اما همه چیز داشت به ارزش بیش طراحی شده بیش از حد مارک و ارزان ساخته شده است. من مردد به خرید هر چیزی و زمانی که من را از ضرورت ترک من با یک گنجه پر از لباس است که من را دوست ندارد و آن کار نمی کند به خوبی با هم.

احساس وجود دارد تا به حال به چیزی بهتر من scoured وب سایت و این فروم. در اینجا من پیدا کردم یک جامعه فوق العاده که به من کمک کرد کشف تعدادی از برندهای بزرگ و ساخت یک کمد لباس از برخی از تکه های شگفت انگیز. و در حالی که من بسیار سپاسگزار برای همه که من پیدا کردم من هرگز متزلزل احساس که یک بخش کلیدی از کمد لباس من گم شده بود. من ساخته شده یک جامد گنجه کت و کفش و شلوار جین و لباس, لباس, اما همیشه احساس می کردم که من هسته کمد لباس مورد نیاز کار می کنند.

در تلاش برای پر کردن شکاف که من خریدم تقریبا همه چیز در این بازار هرگز واقعا پیدا کردن آنچه من به دنبال. و هر چند تعدادی از شرکت ها ظهور کرده اند تا تعهد به حل این مشکل است. هر یک به نظر می رسید به سقوط کوتاه است. اصول تمایل به یکی از دو دسته هر دو (1) خوب است اما بیش از حد گران قیمت برای توجیه خرید تقسیم عددی بر مضرب و پوشیدن روزانه و یا (2) مقرون به صرفه است اما ضعیف اتصالات و ارزان ساخته شده است و شکست دادن هدف. نا امید با, جستجو, من شروع به مطالعه مشکل است.

پس از احساس من تا به حال یک درک قوی از همه چیز من در بر داشت تولیدی همکاران برای کمک به من در اجرای چشم انداز من و ایجاد UNI/فرم. نام تجاری ساخته شده در اطراف این ایده از ایجاد واقعا premium اصول اولیه قیمت در دسترس. ما تمرکز بیش از حد بر مناسب پارچه و ساخت و ساز با هدف اساسی از ایجاد یک عملکرد روزانه کمد لباس. خط نگرفته و به طور کامل ساخته شده در ایالات متحده است. ما شروع با تی شرت به عنوان آن چیزی است که من شخصا تا به حال تعداد زیادی از مشکل پیدا کردن و در حال گسترش به دیگر پایه ها با مانتو و پیراهن های آینده در ماه آینده.

ما هیجان زده می شود بخشی از StyleForum به عنوان این است که در آن همه آغاز شد و امیدواریم که شما همراه ما در این سفر است.

ما دوست دارم برای شما به ما را امتحان کنید در. ما با ارائه 15% تخفیف خرید اول خود را با ایمیل ثبت نام و ویژه 10% اکتبر StyleForum تخفیف برای کاربران با کد: OCTSF10

https://uniformla.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>