سرمایه دار خیلی مهم رسمی بوکس موضوع

فلوید یکی از بزرگترین p.p.v ستاره ها در تمام دوران است.
و بزرگترین غیر سنگین وزن رسم همیشه !!!! علاوه بر De la hoya.

بوکس را بالا پرداخت پستها در طول نمایش جاذبه های

1. Oscar De La Hoya – $610.6 میلیون در 12.6 میلیون خرید (18 رویدادها)
2. مایک تایسون – $545 میلیون در 12.4 میلیون خرید (12 حوادث)
3. Evander Holyfield – $543 میلیون در 12.6 میلیون خرید (14 رویدادها)
4. Floyd Mayweather $355 میلیون دلار در 7.15 میلیون خرید (حوادث 6)

(قبل از 9/19/09)
Floyd Mayweather $303 میلیون دلار در 6.15 میلیون خرید (5 حوادث)

(پست 9/19/2009)
Floyd Mayweather $355 میلیون دلار در 7.15 میلیون خرید (حوادث 6)

PAY-PER-VIEW پادشاه
آسوشیتد پرس.

Floyd Mayweather Jr. پس بوکس را در پوند برای پوند قهرمان و در حال حاضر او در حال تحول به آن pay-per-view پادشاه به عنوان به خوبی.

Mayweather پیروزی بیش از خوان مانوئل مارکز آخر هفته گذشته تولید چشمگیر از 1 میلیون pay-per-view خرید HBO ورزشی جمعه اعلام کرد. قوی نتیجه تایید Mayweather یک بار قابل بحث وضعیت ستاره در یک ورزش است که رشد در نام های بزرگ در حوادث بزرگ است.

این جلسه در MGM بزرگ باغ در لاس وگاس در سپتامبر. 19 تولید قابل توجه $52 میلیون در pay-per-view درآمد در آن $49.95 قیمت پیشنهادی ساخت آن بالاترین-انجام رویداد این سال است. آن را فقط غیر پنجم-سنگین وزن رویداد برای تولید 1 میلیون خرید در یک لیست به رهبری Mayweather را تقسیم-تصمیم گیری پیروزی بیش از Oscar De La Hoya در سال 2007 بود که یک رکورد 2.44 میلیون.

بیشترین اعتبار که عملکرد De La Hoya, ورزش top pay-per-view قرعه کشی قبل از بازنشستگی او در این سال است. پس از خروج بوکس به مدت 21 ماه در بالای مهارت های خود را Mayweather به نظر می رسد آماده برای پر کردن جای خالی سمت چپ توسط De La Hoya با عشق-من-یا-متنفرم-من شخصیت که منافع حتی گاه به گاه طرفداران ورزش.

هنوز 1 میلیون خرید حتی تعجب HBO ورزشی رئیس جمهور راس Greenburg.

“من قصد دارم به آن می گویند غیر منتظره اما همیشه وجود دارد یک طرف از من که می دانستم این بود که عبور بیش از” Greenburg آسوشیتدپرس گفت. “شما باید به برخی از اعتباری به خوان مانوئل مارکز اسپانیایی فن پایه اما فراتر از آن Floyd Mayweather ایجاد کرده است خود را به عنوان یک ستاره در ورزش. همه کار خود را با “رقص با ستاره ها” و WWE و (HBO واقعیت نشان می دهد) ’24/7′ ایجاد کرده است یک تصویر است که فلوید پروژه ها و مردم علاقه مند هستند.”

HBO و جوایز پسر طلایی تلاش برای رسیدن به بازارهای جدید برای بوکس با تقلیدی از اینترنت, حوادث, بازاریابی کراوات و ظاهر عمومی. HBO نیز شاهد رتبه بندی ****e برای چهار بخش “24/7” سری منجر به مبارزه با پیشنهاد Mayweather شخصیت و مبارزه با مهارت های اصلی بودند قرعه کشی به صورت تعجب آور است که تعداد زیادی از طرفداران.

“وجود دارد هیچ سوال او کمی که محمد علی در او از ’60s” Greenburg گفت. “وجود دارد بسیاری از مردم که می خواستم برای دیدن بسته دهان او به عنوان به خوبی شما نمی تواند چشم خود را خاموش او.”

Mayweather قبلی مبارزه با ریکی هاتون در دسامبر سال 2007 تولید شده 920,000 اقدام به خرید قبل از Mayweather در زمان استراحت که در طی آن او رقصید در شبکه تلویزیونی وانمود به کشتی در کابل و در زمان تایید شده است که معاملات خود را مطرح مشخصات “” اگر چه هیچ کس نمی دانست که چقدر تا به حال.

پسر طلایی مدیر عامل ریچارد شافر پیش بینی چشمگیر تعداد برای Mayweather-مارکز روز پنجشنبه گفت: مبارزه رفت “از طریق سقف.”

“این بسیار بزرگ,” شافر گفت. “بسیاری از مردم باور نمی کند ما. شاید من به دست آورده ام کمی اعتبار با پیش بینی های من. از همه مهمتر, من امید جهان متوجه می شود زمانی که ما از انتشار این شماره که Floyd Mayweather, عشق یا نفرت او امروز است “” بدون هیچ سوال بدون ifs ands یا buts “” شماره 1 pay-per-view ستاره در جهان است.”
این pay-per-view, فروش ظاهرا حتی آسیب توسط پسر طلایی تصمیم به مبارزه در 170 فیلم در سینماهای سراسر کشور یک استراتژی است که نگران Greenburg. شافر گفت: مبارزه با بازی های برگزار شده به حدود 80 درصد ظرفیت در تئاتر بود که یک بار به طور منظم سایت برای مدار بسته بوکس را نشان می دهد.

Mayweather-مارکز نیز به ثمر رساند آنچه را به احتمال زیاد به یک پیروزی روشن بیش از این pay-per-view برنامه تلویزیونی از UFC 103 است که به فکر تولید شده اند تنها بخشی از HBO را 1 میلیون فروش. UFC 103 بود نسبتا جزئی کارت در لیگ تقویم و در عین حال دو اصطلاح “ورزش رزمی” به ندرت رفتن سر به سر در pay-per-view.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net