تلاش برای پخش محتوای 4K? در اینجا که در آن شما می توانید فیلم ها را نشان می دهد و ورزش در 4K HDR

4K تلویزیون رفته اند از یک لوکس به هنجار است. در سال 2018 حدود یک سوم از خانواده های ایالات متحده تا به حال یک تلویزیون 4K یک شکل است که احتمالا تا به طور قابل توجهی در دو سال گذشته است. اما در حالی که فن آوری است که همه جا پیدا کردن محتوای 4K برای تماشای هنوز هم احساس می کند مانند یک نیست-به خصوص-سرگرم کننده شکار لاشخور.

در این راهنما ما به شما راه رفتن را از طریق تمام گزینه های خود را برای تماشای فیلم و تلویزیون را نشان می دهد و رویدادهای ورزشی زنده در 4K و HDR بنابراین شما می توانید شروع به گرفتن بیشتر از تلویزیون جدید خود.

محتوای 4K در جریان خدمات

گذشته از Netflix اشتراک تلویزیون پخش آنلاين خدمات شده اند نسبتا آهسته به اتخاذ 4K و از خدمات’ 4K کتابخانه محدود است به اصلی خود را نشان می دهد و فیلم. اگر شما به دنبال برای یک عنوان خاص در 4K که نیست در اصل تولید شده توسط یکی از این خدمات شما احتمالا باید به پوسته از چند دلار برای اجاره آن است.

Netflix 4K

قیمت: $16/mo.
4K فیلم در Netflix بکشد: 533
4K را نشان می دهد در Netflix بکشد: 470

Netflix است که تا کنون بزرگترین مجموعه 4K فیلم و نشان می دهد از هر جریان خدمات. شما باید برای ارتقا به 16 دلار/mo. طرح حق بیمه به آنها را دریافت کنید, اما در حال حاضر Netflix ساده ترین راه برای تماشای فیلم و تلویزیون را نشان می دهد در 4K برای اکثر مردم است.

آن اضافه شده House of Cards با کیفیت 4K تمام راه برگشت در سال 2014 همراه با دانش سطحی از فیلم های مستند طبیعت. از آن پس همه از محتوای اصلی آن موجود بوده است در 4K HDR. اخیرا Netflix اضافه شده یک تعداد انگشت شماری از فیلم های قدیمی تر مانند جری مگوایر, موش خرمای کوهی امریکا روز و فیلادلفیا در 4K.

چگونه برای پیدا کردن 4K در Netflix بکشد: متاسفانه Netflix باعث نمی شود آن را به خصوص آسان به واقع پیدا کردن آن محتوای 4K. 4K عنوان یک “UltraHD” آیکون وجود دارد و معمولا “4K Ultra HD” دسته بندی در صفحه اصلی اما این است که تنها کسری از Netflix 1000+ عناوین در 4K.

به سادگی جستجو “4K” یا “UHD” را تا حدود 40 از Netflix بکشد ترین و محبوب 4K عناوین, اما این است که به خوبی از یک لیست کامل بیش از حد.

به صورت HDR را ببینید آرم کنار عنوان توضیحات — HDR اگر تلویزیون خود را با استفاده از HDR10 و Dolby Vision آرم اگر تلویزیون خود را با استفاده از Dolby Vision HDR.

برای یک به روز و لیست کامل از محتوای 4K در Netflix بکشد توصیه می کنیم با استفاده از JustWatch.com. زیر قیمت فیلتر شما یک دکمه برای 4K. از آنجا شما می توانید محدود کردن جستجوی خود را بیشتر با فیلتر مانند انتشار در سال نوع و IMDb و یا گوجه فرنگی فاسد رتبه بندی.

نخست تصویری 4K

قیمت: $9/mo. نخست ویدئو $13/mo. و یا $119/سال به صورت کامل آمازون نخست عضویت
4K فیلم نخست فیلم: 97
4K نشان می دهد نخست تصویری: 88

نخست تصویری یکی دیگر از راه های آسان برای دسترسی به 4K فیلم و نشان می دهد. بر خلاف Netflix, هر چند آن را تنها 185 عنوان کتاب در کتابخانه خود را. بسیاری از این آمازون, اصل, اما شما همچنین می خواهید پیدا کردن یک تعداد انگشت شماری از جدیدتر مانند فیلم ارثی, زندگی بالا و Midsommar در 4K.

چگونه برای پیدا کردن 4K در نخست تصویری: فقط به دنبال ردیف با برچسب “4K UHD” یا “4K HDR.” مانند Netflix بکشد شما همچنین می توانید جستجو برای “4K” در نخست تصویری به ارمغان می آورد تا یک لیست کامل تر. اگر شما می خواهید برای دیدن همه چیز را نخست تصویری ارائه می دهد برای محتوای 4K را بررسی کنید JustWatch.com’s list.

دیزنی به علاوه 4K

قیمت: $7/mo.
4K فیلم بر روی دیزنی به علاوه: 119
4K را نشان می دهد در دیزنی به علاوه: 8

برای بسیاری از مردم دیزنی به علاوه می تواند بهترین مکان برای رفتن برای 4K فیلم. در حالی که آن ها کمتر است و در مجموع از Netflix, آنها, فیلم, است که بهره مندی از 4K را افزایش وضوح بیشتر است.

در حال حاضر شما می توانید جریان تمام جنگ ستارگان , فیلم, همه چیز از مارول سینمایی جهان و پیکسار در کل فروشگاه در 4K HDR. و مانند Netflix و نخست تصویری هر اصلی نشان می دهد و فیلم در دیزنی به علاوه در دسترس است به جریان در 4K.

چگونه برای پیدا کردن 4K در دیزنی به علاوه: از صفحه اصلی را انتخاب کنید, فیلم بخش است. سپس شما می توانید کلید را به Ultra HD HDR و دسته. این به شما نشان می دهد در هر فیلم در دیزنی Plus 4K کتابخانه.

Hulu 4K

قیمت: $6/mo. با تبلیغات $12/mo. آگهی رایگان
4K فیلم در Hulu: 16
4K را نشان می دهد در Hulu: 57

در مقایسه با Netflix و آمازون, Hulu کشیده است پای خود را هنگامی که آن را می آید به محتوای 4K. این ارائه یک تعداد انگشت شماری از اصل در 4K در سال 2016 اما ناگهان کشیده گزینه دو سال بعد. سپس در ماه ژوئیه سال 2019 آن اضافه شده و آنها را به عقب.

Hulu را پشتیبانی نمی کند HDR یا — مسلما مهم تر از افزایش وضوح و محتوای 4K در حال حاضر محدود به “ترین Hulu اصل است.” در حال حاضر Hulu ارائه محتوای 4K بیشتر از یک فنی از یک واقعیت است.

چگونه برای پیدا کردن 4K در Hulu: فقط به دنبال اصل. Hulu ندارد برچسب هر یک از مطالب خود را به عنوان “4K” اما آن را در حال حاضر محدود به این. Hulu می گوید که آن را به طور خودکار بازی در بالاترین فرمت های پشتیبانی شده توسط تلویزیون خود را.

تلویزیون اپل+ 4K

قیمت: $5/mo.
4K فیلم در تلویزیون اپل+: 0
4K را نشان می دهد در تلویزیون اپل+: 19

مانند دیگر خدمات در این لیست اپل تلویزیون+ باعث می شود همه از آن اصلی را نشان می دهد در دسترس در 4K. در حال حاضر که بسیار باریک لیست. اما اپل گزارش شده است که با اضافه کردن مجوز محتوا به آن کتابخانه در آینده نزدیک پس از آن 4K وارد زمین می تواند بهبود قابل توجهی.

چگونه برای پیدا کردن 4K در تلویزیون اپل+: این یکی خیلی ساده است. همه چیز را بر روی تلویزیون اپل+ است streamable در 4K HDR. اگر شما یک تلویزیون 4K آن را به طور خودکار بازی در بالاترین سطح ممکن با فرمت.

EPIX در حال حاضر

قیمت: $6/mo.
تعداد 4K عناوین: ناشناخته

EPIX در حال حاضر برای اولین بار بود از این کوچکتر جریان خدمات به اضافه کردن 4K به کتابخانه خود را. متاسفانه, آن را نمی کند در حال حاضر پشتیبانی از HDR بنابراین کیفیت را نمی توان به عنوان چشم ظاهر به عنوان Netflix بکشد و یا نخست ویدئو 4K محتوا.

چگونه برای پیدا کردن 4K در EPIX در حال حاضر: نگاه به صورت 4K دسته بندی در EPIX در حال حاضر نرم افزار و یا جستجو “4K.”

CuriosityStream

قیمت: $70/سال
تعداد 4K عناوین: 48

CuriosityStream است outlier در این گروه است. در کلمات خود این متخصص در “geekumentaries” و آن محتوای 4K محدود است به طور کامل به غیرداستانی.

چگونه برای پیدا کردن 4K در CuriosityStream: به دنبال دسته به نام “جهان در 4K.” این همه از CuriosityStream به محتوای 4K.

HBO در حال حاضر و HBO GO پشتیبانی نمی کند 4K

HBO گذشته عمده خدمات جریان بدون 4K محتوا اجتناب از آن در هر دو HBO در حال حاضر و HBO GO نرم افزار. که ناامید کننده با توجه به این که بزرگ بودجه و جلوه های ویژه سنگین را نشان می دهد مانند بازی تاج و تخت و Westworld برخی از محبوب ترین در تلویزیون و آنها را به نفع یک تن از 4K و تکنولوژی HDR.

خواهد HBO تا به حال اضافه کردن 4K پخش آنلاين? احتمالا تنها با آن HBO حداکثر جریان, خدمات, اما به احتمال زیاد نه زمانی که آن را راه اندازی در مه سال 2020 است. “4K HDR بخشی از HBO حداکثر محصول نقشه راه اما ما نمی هر گونه اطلاعات اضافی برای به اشتراک گذاشتن در این زمان” گفت: HBO سخنگو در ماه نوامبر.

محتوای 4K در اجاره خدمات

در حال حاضر اجاره جریان خدمات ارائه برخی از بزرگترین انتخاب از 4K فیلم. اگر شما یک خاص فیلم در ذهن است که شما می خواهید به تماشای در 4K — به خصوص اگر آن را به یک نسخه جدید — این بهترین شرط بندی شما است. شما معمولا پرداخت حدود 6 دلار برای اجاره کردن یک فیلم 4K و 20 دلار برای خرید یک کپی دیجیتال. در اینجا این است که هر جریان است که در حال حاضر اجاره فیلم های 4K.

آیتونز 4K

قیمت: 3 دلار به 6 دلار در هر اجاره
تعداد 4K فیلم: 1,103

احتمالا بهترین راه برای تماشای فیلم های 4K, iTunes است که متاسفانه فقط در دسترس بینندگان که جریان از طریق یک Apple TV 4K ($179). اما اگر شما سقوط به آن اردوگاه نگاه هیچ بیشتر: آیتونز بزرگترین مجموعه 4K عناوین هر یک از اجاره خدمات به همراه پشتیبانی از هر دو فرمت های HDR و Dolby Atmos صوتی.

چگونه برای پیدا کردن 4K در iTunes: هیچ بخش خاص برای محتوای 4K در آیتونز, اما, همه, 4K, فیلم, روشن “, HDR, 4K” برچسب بر روی آنها. اگر شما می خواهید به فهرست منحصرا 4K فقط جستجو “4K.” اما اگر از آن منتشر شده است در چند سال گذشته آن را احتمالا در دسترس 4K HDR در iTunes.

FandangoNOW 4K

قیمت: $3 به 8 دلار در هر اجاره
تعداد 4K عناوین: 1,158

از FandangoNOW 15000+ فیلم و تلویزیون را نشان می دهد کمی بیش از یک هزار نفر از آنها در دسترس هستند در 4K از جمله تقریبا همه جدید آن منتشر شده است. و بر خلاف آیتونز آن را با این نسخهها کار فقط در مورد هر جریان دستگاه کنسول و تلویزیون های هوشمند.

چگونه برای پیدا کردن 4K در FandangoNOW: مانند بسیاری از خدمات جریان وجود دارد هیچ راه عالی برای تنها محتوای 4K در FandangoNOW. شما به سادگی می توانید جستجو “4K” و یا کلیک بر روی یک عنوان برای دیدن آن گزینه ها. اما به عنوان یک قاعده کلی اگر آن جدید و احتمالا در دسترس 4K.

Vudu 4K

قیمت: 3 دلار به 6 دلار
تعداد 4K عناوین: 981

Vudu ارائه می دهد یک جامد مجموعه ای از 4K فیلم با تقریبا در هر نسخه جدید در دسترس است. همچنین با این نسخهها کار با هر دو فرمت های HDR, Dolby Vision و HDR10 به علاوه دالبی Atmos صوتی. متاسفانه شما نمی توانید اجاره فیلم از Vudu در تلویزیون اپل یا آمازون آتش تلویزیون استیک.

چگونه برای پیدا کردن 4K در Vudu: به دنبال 4K HDR و Dolby Vision مدالها در صفحات فیلم است.

یوتیوب و Google Play 4K

قیمت: 4 دلار به 8 دلار در هر اجاره
تعداد 4K عناوین: 569

بازی گوگل و یوتیوب به اشتراک گذاری همان دقیق انتخاب 4K فیلم. آنها شبیه به دیگر خدمات در این لیست اما فیلم اغلب گران تر است. قیمت به تمام راه را به 8 دلار به صورت 4K فیلم — $2 بیش از حداکثر در iTunes و Vudu.

فارست گامپبرای مثال هزینه $8 برای اجاره در 4K در یوتیوب و Google Play, اما تنها 4 دلار از آیتونز و 6 دلار از Vudu و FandangoNOW. در حال حاضر شما قادر به اجاره فیلم در Google Play و یا از یوتیوب با استفاده از تلویزیون اپل یا آمازون آتش تلویزیون استیک.

چگونه برای پیدا کردن 4K در یوتیوب/گوگل بازی: جستجو “4K” و یا به دنبال عناوین با کیفیت 4K نشان. شما همچنین می توانید یک لیست کامل در اینجا.

Amazon Instant Video 4K

قیمت: 4 دلار به 8 دلار در هر اجاره
تعداد 4K عناوین: 340

در حالی که Amazon Instant Video مراتب کمتر 4K فیلم از دیگر خدمات اجاره در این فهرست انتخاب خود را از نسخه های جدید است که به عنوان قوی به عنوان هر یک از آنها. تنها عمده جریان دستگاه در آن کار نمی کند با تلویزیون اپل.

چگونه برای پیدا کردن 4K در Amazon Instant Video: بیش از هر دیگر خدمات 4K عناوین بسیار آسان برای پیدا کردن. وجود یک دسته بندی کامل اختصاص داده شده به 4K فیلم را نشان می دهد و با ژانرهای خاص و خرید گزینه های درون آن است. متاسفانه شما نمی توانید جستجو توسط HDR به طور خاص. اگر شما می خواهید بدانید که چه چیزی در دسترس دالبی چشم انداز و HDR10 شما در واقع با کلیک بر روی عنوان و به دنبال نشان.

4K, کانال های تلویزیونی و ورزشی

زنده تلویزیون بوده است آهسته تر برای انطباق با 4K از خدمات جریان. که گفت: تعداد انگشت شماری از ارائه دهندگان تلویزیون شده اند افزایش عرضه خود را در سال گذشته است.

یک نقطه تاکید شده است 4K ورزشی — دیرین جام مقدس برای طرفداران. افزایش وضوح و محدوده دینامیکی بالا خواهد انجام شگفتی برای چیدن جزئیات کوچک در بازی.

“این فقط می افزاید: به این بزرگی از بازی” FOX Sports SVP از زمینه & ویژگی های عملیات مایکل دیویس گفت: ما در راه اندازی پنج شنبه شب فوتبال در 4K. “برای دیدن speculars در کلاه و جزئیات بر روی مخاطب می دهد بسیار پر جنب و جوش تر تجربه … هنگامی که ما برای کسانی که واقعا تنگ عکس از احساسات شما می توانید خیلی بیشتر از چهره های پنهان در سایه”.

آن را هنوز هم نسبتا نادر به گرفتن زندگی ورزشی در 4K اما این لیست طولانی تر می شود در هر ماه است. در اینجا این است که هر گزینه برای 4K ورزشی در حال حاضر.

DIRECTV کانال های 4K

کانال: 104, 105, 106
ورزشی تحت پوشش: NFL, NCAA football

در گذشته DIRECTV به پخش NFL را پنج شنبه شب فوتبال, دانشکده فوتبال, NBA, MLB, لیگ برتر و PGA حوادث در 4K. چیزی است که در حال حاضر ذکر شده, اما شما می توانید آن 4K برنامه برای آخرین به روز رسانی. به سازمان دیده بان ورزش در 4K از طریق DIRECTV فقط نگه داشتن یک چشم بر روی کانال 106.

در علاوه بر این به DIRECTV صف از رویدادهای ورزشی در 4K, شما همچنین می توانید اجاره تعدادی از 4K, فیلم, و آنها به طور معمول به خوبی از قیمت به عنوان شما پیدا کردن هر نقطه دیگری است.

ظرف شبکه کانال های 4K

کانال: 540 بر روی تقاضا محتوا
ورزشی تحت پوشش: بازی های المپیک, FIFA

ظرف را 4K ورزشی وارد زمین بسیار محدود تر از DIRECTV است. در گذشته, آن را به طور منظم بازی NCAA football و بازی MLB اما هیچ چیز در این برنامه در حال حاضر.

گذشته از رویدادهای ورزشی ظرف یک دسته از بر روی تقاضا محتوا موجود در 4K از جمله EPIX کل کاتالوگ. برای دسترسی به غذا محتوای 4K شما می توانید یا استفاده از یک قیف 3 یا 4K جوی جعبه, اما اگر شما می خواهید HDR, بیش از حد, شما نیاز به یک قیف 3. اگر شما تا به حال ظرف در حالی که که ممکن است نیاز به تعویض برخی از تجهیزات است که می تواند اضافه کردن به صورتحساب ماهانه خود را.

بهینه کانال های 4K

کانال: 200
ورزشی تحت پوشش: NFL فوتبال NCAA

مطلوب است یکی از بهترین 4K ورزشی ترکیب تیم در اطراف. شما می توانید گرفتن هر پنج شنبه شب فوتبال بازی یکی از مشخصات بالا بازی فوتبال کالج در هر هفته و تمام MLB لیگ آمریکا بازی مسابقات قهرمانی. شما همچنین می توانید دسترسی به محتوای 4K بر روی تقاضا از اسمیتسونیان کانال تلویزیون و زمین (هر چند آن باقی مانده است دیده شود که آیا ما نیاز به بردی دسته در 4K).

شما نیاز به یک Altice یک جعبه کابل برای دسترسی به محتوای 4K از مطلوب است که هزینه $20/mo.

Xfinity کانال های 4K

کانال: FOX FS1 NBC NBC Sports
ورزشی تحت پوشش: NFL, NCAA فوتبال, لیگ برتر

مانند تمام از ارائه دهندگان این کار, شما نیاز به یک جعبه خاص تنظیم برای دسترسی به Xfinity را 4K محتوا: X1 تلویزیون جعبه. هنگامی که شما که شما می توانید تعدادی از رویدادهای ورزشی در 4K از جمله پنج شنبه شب فوتبال یک بازی فوتبال کالج در هر هفته و به طور منظم لیگ برتر مسابقات (اگر چه اینها در پخش HDR).

fuboTV کانال های 4K

کانال: FOX FS1
ورزشی تحت پوشش: NFL فوتبال NCAA

در حال حاضر تنها زنده تلویزیون جریان خدمات با کیفیت 4K کانال های fuboTV قوی انتخاب زندگی ورزشی از جمله پنج شنبه شب فوتبالیک فوتبال کالج matchup هر هفته و خیلی از MLB برگشتی. در گذشته, آن را نیز انجام شده لیگ برتر فوتبال مسابقات. شما نمی خواهد نیاز به پرداخت هزینه اضافی برای تجهیزات اضافه و یا هزینه یا 4K کانال های گنجانده شده در fuboTV را $55/mo. قیمت پذیرش.

فاکس 4K نرم افزار

یکی از بزرگترین جهش رو به جلو برای 4K ورزشی در حافظه اخیر هر کسی که می شود فاکس از طریق ارائه دهنده تلویزیون خود را هم اکنون می توانید تماشای NFL و کالج فوتبال و بسکتبال در 4K. همه شما نیاز است برای دانلود FOX Sports یا روباه در حال حاضر برنامه در یک 4K سازگار با جریان دستگاه و ورود به سیستم با یک شرکت تلویزیون یا پخش آنلاين ارائه دهنده خدمات. برای دستورالعمل های دقیق تر چک کردن راهنمای ما برای دسترسی به فاکس 4K ارائه شده در اینجا.

منابع دیگر برای محتوای 4K

در حالی که جریان های ماهواره ای و کابلی ارائه دهندگان به سرعت در حال تبدیل شدن به محبوب ترین راه برای دسترسی به محتوای 4K وجود دارد یک زن و شوهر از standbys شده اند که آوردن 4K HDR به تلویزیون برای سال.

4K ضبط و پخش اشعه

یکی از بهترین راه برای تضمین شما در حال تماشای در بالاترین سطح ممکن با فرمت 4K ضبط و پخش اشعه در حال سعی و روش درست برای تماشای 4K فیلم. چون bitrate است به اندازه 10 بار است که از جریان شما بسیار نرم و صاف و واضح و تصویری است.

شما نیاز به یک 4K پخش Blu-ray به تماشای آنها (حدود 100 دلار) و جدید 4K دیسک معمولا در شروع $30 به طوری که آن را نه ارزان ترین تلاش است. اما اگر شما واقعا به دنبال دریافت بیشتر از تلویزیون 4K جدید خود را, آن را یک گزینه با توجه به ارزش.

YouTube

اگر شما فقط می خواهید برای نشان دادن آنچه در تلویزیون جدید خود می توانید انجام دهید یوتیوب است که یک محل عالی برای پیدا کردن رایگان 4K HDR آب نبات چشم. حساب مانند HDR کانال و یعقوب + کتی شوارتس شناخته شده برای خود را در ذهن باد طبیعت ویدئوها اما به سادگی جستجو “4K” یا “HDR” را به ارمغان خواهد آورد تا مقدار زیادی از قابل توجه فیلم است.

4K پرسش و پاسخ

هنگامی که ایستگاه های تلویزیونی پخش 4K?

در حالی که کابل و ماهواره ای ارائه دهندگان شده اند فرو بردن انگشتان خود را به 4K آبهای ما احتمالا هنوز یک راه طولانی به دور از اکثر ایستگاه های تلویزیونی در حال پخش با کیفیت 4K. در حالی که بیشتر شرکت های کابل مانند بهینه و Xfinity در حال ساخت 4K سازگاری را در جعبه مجموعه, مشکل این است که هنوز هم که شبکه در حال تولید محتوای 4K. برای اکثر تجهیزات آماده است; محتوا نیست.

در مارس 2019 FCC آغاز شد تصویب برنامه های کاربردی از ایستگاه های تلویزیونی شروع به تعویض به ATSC 3.0 آخرین مجموعه ای از استانداردها به صورت over-the-air پخش که می توانید از ویدئوهای 4K پشتیبانی. که گفت: هیچ تلویزیون در حال حاضر پشتیبانی ATSC 3.0 و به احتمال زیاد نمی خواهد حداقل تا سال 2020 است. و هنگامی که آنها انجام رسانههای هنوز هم نیاز به شروع به تولید تلویزیون های 4K — موانع عمده.

چه سرعت اینترنت نیاز دارم برای 4K پخش آنلاين?

شما نیاز به حدود 25 مگابیت در ثانیه از سرعت دانلود به جریان در 4K HDR. هر جریان خدمات توصیه می کند کمی سرعت های مختلف اما 25 مگابیت در ثانیه را ترک خواهد کرد شما مقدار زیادی از اتاق تکان دادن.

برای اکثر افراد این کار را باید بدون مشکل: با توجه به Speedtest.net آمریکایی ها دریافت 120 مگابیت در ثانیه به طور متوسط. هنوز مطمئن شوید که چه شما در حال گرفتن ؟ استفاده از ما تست سرعت زیر برای پیدا کردن. اگر آن را نزدیک به 25 مگابیت در ثانیه علامت گذاری به عنوان آن را ممکن است زمان به روز رسانی قبل از اینکه شما شروع به جریان در 4K.

آیا 4K جریان خوردن تا داده های خود را ؟

اگر شما یک کلاه داده در خانه خود را, اینترنت, برنامه, 4K جریان می تواند یک تکه بزرگتر از خود را از داده های ماهانه از شما ممکن است انتظار. شما می توانید در اطراف 89 ساعت 4K video streaming برای هر 1 ترابایت از اطلاعات اما برای بسیاری از خانه های 4K جریان نیست تنها چیزی که با استفاده از یک اتصال به اینترنت. اتمام راهنمای کامل ما را برای کسب اطلاعات بیشتر در 4K جریان در زیر یک درپوش.

به نگه دارید تا با آخرین 4K اخبار بررسی در منابع ما مرکز و یا دنبال همراه در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im