فوت و فن عکاسی را 2,000: Flips یک مرد گلف توپ را روی گوه به داخل بطری بریزید و دهانه

flipping-golf-tee-into-bottle-pour.jpg

چرا که با به اندازه کافی زمان صرف شده در صفحه اصلی شما می توانید انجام هر چقدر فوق العاده اهمیت این است که تصویری از یک مرد با یک تخت خواب سگ پر از كم گلف با موفقیت کوه در می رم یک به یک بطری بریزید و فواره زدن اب. من تعجب می کنم که چگونه بسیاری از تلاش می کند آن را واقعا در زمان. و صبر کنید — این است که در روغن زیتون? آن را حتی مشروب?! بنابراین اجازه دهید من این را راست — شما در حال صرف قرنطینه تلاش برای تلنگر گلف كم به یک بطری بریزید و دهانه هوشیار? خوب خدا را شکر ما نمی به دام افتاده در همان خانه که rona رسید. “چرا که GW?” شما نمی توانید مست در روغن زیتون. “جواب منفی مهم نیست که چقدر شما می نوشند.” و یا سرکه بالزامیک من سعی کردم.

نگه داشتن برای رفتن واقعی تصویری (با یک مقدار بیشتر احترام نرخ فریم) کامل با “برویم! اجازه دهید برود!” جشن اگر چه من نسبتا خاص این مرد نیست و در واقع در هر نقطه.

با تشکر از DT که موافق رویای آن را و شما می توانید آن را حتی اگر شما احتمالا باید برای انجام کار دیگری را با زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>