تورنتو Cobblers

فقط در مورد هر کسی که با یک جستجو در اخبار کفش من یک تجربه ناخوشایند برای به اشتراک گذاشتن.

من در رفت و در آنجا بود واقعا پر حرف مرد سیاه و سفید است که به نظر می رسید خود را به فروشگاه من پرسید که آیا آنها تا به حال قهوه ای تیره کیوی کفش لهستانی. او گفت که او نمی, اما او تا به چیزی که می تواند معجزه کند و همه را راضی با آن است. من شخصا دوست ندارم افرادی که در انجام یک کل بسیاری از صحبت کردن و نه بسیاری از گوش دادن, من احساس می کنم آنها فقط در تلاش برای شما فروش یک محصول و برآوردن نیازهای خود.

او به من Collonil محصول که در واقع نوعی از تهویه که من فقط متوجه شدم زمانی که من به خانه. من در حال حاضر AE, کفش, لهستانی است که تهویه و من می خواستم برخی از لهستانی برای قرار دادن یک کمی از درخشش در کفش من, بنابراین این محصول برای من.

من چک دریافت و آن را به حال چیزی در مورد سیاست بازگشت, بنابراین من به نام. مرد اول گفت که او نمی تصمیم گیری و قرار دادن من به پسر همان کسی است که من آن را خریدم از. او گفت که هیچ آنها را قبول نمی کند هر محصول و بازده باز نشده محصولات و هیچ کس تا به حال شکایت است که سخت به این باور.

من می گویند که احتمالا تنها فروشگاه من در سراسر آمده در تورنتو است که قبول نمی کند می گرداند و من هرگز از رفتن به خرید هر چیزی از وجود دارد دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im