دندانه دار توماس: سگ دزد جعلی دندان

این یک فیلم کوتاه بسیار خوش تیپ, یورکشایر تریر و توماس پس از اتهام سرقت یک مجموعه ای از دندان های جعلی خود سرپرست بن کمپبل خریداری کرده بود برای برخی از “قرنطینه امداد طنز” و در سمت چپ بر روی میز قهوه. هنوز هم به عنوان خنده دار به عنوان توماس نگاه می کند در آن دندان من واقعا فکر کردم این بن laughing so hard او snorts که به سرقت برده نشان می دهد. Dammit بن راه به فکر سگ خود را. این قرار بود lil’ توماس زمان به درخشش.

رفتن نگه دارید برای این ویدئو در حالی که من تظاهر هر زمان توماس دارای دندان های جعلی در او می تواند صحبت و بن می تواند او را درک, اما هیچ کس دیگری می تواند.

با تشکر از ژاکلین P که موافق در حال حاضر او فقط نیاز به کمی تدی روزولت عینک به نگاه کامل.

ادامه مطلب: awwww, dangit در حال حاضر شما بوی بد تنفس my fake دندان!, سگ داشتن یک زمان بزرگ من می توانم خوردن مواد غذایی انسان در حال حاضر?, در حال حاضر این معدن در حال حاضر آنها به من کمک جویدن, حیوانات خانگی, به طوری که آنچه که به نظر می رسد مانند سرقت چیز دندان, تصویری, آنچه یک فرشته کوچک!, شما lil goofball!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>