توالت ماژول که برای شناسایی کاربران از طریق Analprint جمع آوری داده های سلامت برای کمک به شناسایی بیماری

smart-toilet-disease-detection.jpg

محققان در دانشگاه استنفورد ساخته شده است ~$300 – $600 هوشمند-توالت ماژول است که می تواند شناسایی کاربران از طریق خود analprint (دفعات بازدید: butthole منحصر به فرد) و استفاده از آن دوربین ها و حسگرهای خود به جمع آوری اطلاعات سلامت از زباله های خود را و کمک به شناسایی بیماری های بالقوه. برخی از اطلاعات بیشتر در حالی که من لاف زدن در Facebook لب به لب من یکی-در-یک-میلیون:

این ایده برای یک analprint برانگیخته شد توسط Salvador Dalí, که کشف کرد که “مقعد 35 یا 37 چین که به عنوان منحصر به فرد اثر انگشت” پارک نوشت: در یک پست وبلاگ. نمونه اولیه دستگاه — آن واحدی است و می تواند متصل به استاندارد ترین توالت — با استفاده از Raspberry Pi زوج با یک دوربین برای ضبط هر فرد منحصر به فرد analprint به عنوان آنها را به استفاده از توالت حصول اطمینان از داده های این قطاری است که در ارتباط با شخص درست.

این عمل اتفاق می افتد و پس از شخص نشسته با توجه به پارک. داخل توالت وجود دارد دوربین های دیجیتال برای ضبط تصاویر از فرد و زباله های خود را حرکت, سنسور برای تشخیص جریان ادرار و سنسورهای پزشکی به تجزیه و تحلیل آنچه در داخل مدفوع. بیشتر به تشخیص یک فرد هوشمند توالت همچنین شامل یک اسکنر اثر انگشت در اهرم.

هاها آن را به یک اسکنر اثر انگشت در خیط و پیت کردن رسیدگی بیش از حد فقط به مطمئن شوید که آن را شناسایی صحیح کاربر. مثل من فکر می کردم که بود در ته قنداق تفنگ خود را, اما من فقط می خواستم مطمئن شوید. چرا حتی زحمت ؟ چرا که نه فقط با استفاده از تشخیص صدا و نام خود را به دولت? آن را مانند من می خواهم دروغ و شناسایی خودم را به عنوان برخی دیگر از اعضای خانواده مگر اینکه من فقط به حال تاکو بل و احساس گناه برای توالت و نمی خواهید آن را به عمد پنهان بالقوه بیماری از من برای آنچه که من در مورد به انجام آن است.

با تشکر از Thaylor ثانیه که موافقت خود را تنها یک ماده از زمان تا زمانی که محرمانه دولت پایگاه نیاز به یک خوب قدیمی از مد افتاده mooning به منظور به دست آوردن دسترسی.

ادامه مطلب: حمام و بیماری و رفتن به حمام, سلامت, پزشکی, oh gw من می خواهم به تشخیص ویدئو در هر نقطه که چگونه شما انجام می دهند؟!, اقدامات پیشگیرانه واقعی چیزهایی وجود دارد که, ایمنی, اولین بار, مطمئن, چرا که نه, در آینده نزدیک, توالت, زباله, سلامتی, هر آنچه با این نسخهها کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>