TOFANI قرار دادی خیاط ناپولی

در اینجا یک کمی ‘مصاحبه’ من با Davide Tofani.

یک برش در بالا و فراتر از آن

فقط پشت پیازا Plebsicito در ناپل است که در آن شما را پیدا خواهد کرد یک ‘sartoria’ توسط Davide Tofani. Davide Tofani (49) همراه با بیست سال پیر پسر Aristide Tofani (Davide نام پسر خود را بعد از پدرش) و برادرش صنایع دستی برخی از بهترین و زیبا ترین دست ساز قرار دادی پوشاک در ناپل. Davide Tofani آموخته این هنر از خود را در حال حاضر بازنشسته شده است ،

ملاقات من با او در طول اقامت من در ناپل به chitchat در مورد ناپل خود sartoria و به سبک ایتالیایی.

– به من بگویید در مورد پس زمینه Sartoria Tofani.

Sartoria Tofani تاسیس شد پدر من Aristide Tofani در قلب تاریخی شهر ناپل در سال 1954.
Aristide آموخته این هنر به عنوان یک دانش آموز یا شاگرد در وینچنتزو Attolini است که البته به خوبی شناخته شده به عنوان پدرخوانده ناپلی ژاکت. او به عنوان یک تضمین و نیز بسیار مهم رقم در پدر من را در مسیر تبدیل شدن به یک اطمینان و انجام دادی خیاط. هر چند پدرم اصلی انجام شد انتقال شور و شوق خود را از قرار دادی کت و شلوار-ساخت من و برادرم Enea.

– هنگامی که شما شروع به کار به عنوان یک قرار دادی خیاط?

من یاد گرفتم این هنر در سن بسیار جوان است. من استفاده می شود برای کمک به پدرم در sartoria بعد از مدرسه وقتی که من 10 سالم بود اما من شروع به کار تمام وقت و زمانی که 15 ساله بودم. من مجذوب شد و من هنوز مجذوب هنر قرار دادی خیاطی.

– در مورد هنر و یا تجارت از صنایع مناسب چه پدر خود را به شما یاد می دهد ؟

پدر من به من آموخت همه چیز در مورد خیاطی, اما مهم ترین چیزی که او به من آموخت که به عشق این فوق العاده “کار”. من یکی از معدود صنعتگران در ناپل که در هر لباس برای خودش. پدرم همیشه می گوید: “شما نمی نیاز به یک بزرگ sartoria برای تبدیل شدن به یک خیاط خوب; آن مهم تر به یک خیاط در sartoria.” من می خواهم به نگه داشتن provoding بهترین صنایع قرار دادی پوشاک و باز کردن یک فروشگاه بزرگ خواهد بود یک کابوس برای من. من فکر نمی کنم ساخت یک مقدار زیادی از پول را با باز کردن یک فروشگاه بزرگ. من یک هنرمند هستم.

– توصیف معمولی خود مشتری می باشد.

ما معمولی مشتری است که اولین و مهمترین, یک جنتلمن واقعی. او یک مرد با یک طعم فهیم به خوبی ساخته شده قرار دادی پوشاک. اما البته بسیاری از مشتریان ما مشتاق دوستداران واقعی ناپلی ‘نور’ خیاطی که از طریق نسل و زمان حفظ شده است و هرگز تغییر.

– ناپل یک شهر زیبا است.

ناپل است که در واقع یک شهر زیبا با تاریخ غنی آثار, فرهنگ, مناظر شگفت انگیز و گرم و دل مردم است. آن را نیز کامل از صنعتگران است.

– آیا شما و تجارت ناپل برای هر شهرستان در جهان است ؟

نه هرگز. ناپل شهر است که در آن به دنیا آمدم و در این شهر همه چیز به من داد. من هرگز ترک “او” برای بیش از 1 هفته.

– چرا از آن است که وقتی که می آید به قرار دادی ناپل در نظر گرفته شده است به یکی از بهترین مکان ؟

چون ناپل پر از هنروران و صنعتگران که نه تنها شور و حرارت اجرا کار خود را, اما همچنین نوآورانه به عنوان به خوبی. نگاهی به عنوان مثال وینچنتزو Attolini – پدر من استاد. او ایجاد شده معروف ناپلی قنتد, ژاکت, ما می دانیم و امروز. او واسازی سفت و سخت انگلیسی, ژاکت بود که در آن زمان به خوبی شناخته شده است; او کت سبک تر و راحت تر به پوشیدن.

– چگونه معمولی Tofani قرار دادی با توجه به نگاه مانند?

ما کت یا لباس به دنبال سنت واقعی ناپلی-مدل لباس. همه ما لباس ما را به حق در اینجا در این sartoria’ و با دست; هیچ چیز برون سپاری است.

نمونه Tofani ژاکت واقعا نرم و سبک و آن را “میپیچد” در اطراف خطوط بدن مانند یک پیراهن و یا ژاکت کش باف پشمی. این شهر همچنین دارای عناصر معمولی از ناپلی ژاکت مانند “manica یک camicia” است که بناست در آستین ، این یک سبک منحصر به فرد است که در نتیجه تعداد زیادی از دانش و تجربه و راز گذشت از وینچنتزو Attolini به پدر من و در حال حاضر به من. و به زودی به پسر من. (می خندد)

– چند ساعت آن را به طور کامل دست ساز قرار دادی کت و شلوار ؟

من نمی خواهم به محاسبات از چه مدت پوشاک طول می کشد تا…من فقط دوست دارم به تمرکز بر روی چیزی و استفاده از تمام زمان من نیاز به آن را کاملا با دست خود من است.
اما اگر من باید به برآورد من فکر می کنم آن معمولا طول می کشد حدود 74 دقیقه برای تکمیل یک قرار دادی متناسب با کت و برادر من حدود 48 ساعت به پایان یک شلوار.

– به من بگویید در مورد پارچه استفاده می کنید.

ما با استفاده از پارچه های مختلف از Caccioppoli حیاتی Barberis, Carnet, Loro Piana هلند & شری و Drapers. اگر چه مشتریان ما اساسا برای پارچه از Caccioppoli با توجه به غنای خود پارچه. Caccioppoli واقعا تبدیل شدن به معروف در میان دوستداران قرار دادی خیاطی.

– یک Tofani قرار دادی کت و شلوار ساخته شده به آخرین یک عمر ؟

با کیفیت بالا از پارچه استفاده می کنیم و غیر انتفایی توجه به هر جزئیات از لباس من را اجازه می دهد تا یک لباس من آخرین برای مدت زمان طولانی واقعا. آنها حتی آخرین دیگر اگر مشتری طول می کشد مراقبت خوب از آنها.

این یک ژاکت من 15 سال پیش برای خودم. پارچه Loro Piana… (من نشان می دهد, خوب, پیر, ژاکت.)

– هنگامی که ساخت یک دست کت و شلوار آیا شما به دنبال روند فعلی و یا مد ؟

من احترام طعم خوب از مشتریان و همچنین سنت قرار دادی خیاطی; من دوست دارم برای ایجاد یک رابطه قابل اعتماد با مشتریان من پس از آن بستگی دارد به آنچه که مشتری می خواهد در آن لحظه خاص. البته من همیشه سعی کنید برای هدایت مشتریان من در مسیر درست زمانی که آنها در حال انتخاب یک پارچه یا یک سبک خاص است که ممکن است یا ممکن است مناسب برای آنها. من برای مشتریان خوشحال.

– آنچه که در سخت ترین بخشی از بودن یک قرار دادی خیاط?

به نظر من این کار ارائه می دهد فرصت های بزرگ اما خفیف بخشی از مشکل این است که شما باید به ماندن متمرکز در تمام طول روز به این دلیل که کوچکترین حواس پرتی می تواند شما را حتی به عنوان یک تجربه قرار دادی خیاط به اشتباه. گذشته از آن هیچ مشکلی وجود دارد. این دوست داشتنی است ،

– بنابراین شما در حال حاضر بازنشسته پدرش آموخت و شما این هنر است. آیا شما امیدی به تصویب این دانش قرار دادی کت و شلوار-ساخت پایین به پسر خود را ؟

بله البته. این است تنها زمانی که یک شاگرد می آموزد از استاد خود و بهبود خود استاد کار که استاد واقعا احساس می کند راضی است.

– اجازه دهید بحث در مورد سبک ایتالیایی یا sprezzatura. نظر شما چیست ؟

سبک ایتالیایی بسیار مهم است. آن را درک کنند و به دنبال آن معنی است که باید یاد بگیرند و درک قوانین نانوشته و یاد بگیرند که چگونه به آنها را شکستن. به سبک ایتالیایی است که در مورد پانسمان را با توجه به شخصیت خود را. که به من sprezzatura.

– شما یک قرار دادی خیاط. چه عجیب و غریب و یا درخواست عجیب و غریب شما تا به حال از یک مشتری ؟

من نمی آمد در سراسر یک مشتری است که به یک درخواست عجیب و غریب. قرار دادی است که در مورد تغییرات سلیقه ای است و من خوش شانس به مشتریان که اعتماد و پایبند به من مشاوره و آنها همیشه خوشحال زمانی که آنها دریافت لباس من را برای آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>