تاد Shelton – رسمی وابسته به موضوع

سلام Styleforum

تیم من و من در حال حاضر رسمی حامیان و ما هیجان زده می شود در اینجا. من خواهد بود در حال اجرا این حساب تا زمانی که شما ببینید و نظر آن را از من است.

ما را به آنچه که من اسمش عملی برای من این به این معنی پایین کلید روزانه چرخشی قطعات. شما می توانید ببینید چه چیزی ما را در اینجا: www.toddshelton.com

من با نام تجاری تخصص است طیف گسترده ای از گزینه های مناسب است که می تواند کمک به حل مناسب مشکلات و یا مشتریان اجازه می دهد به بازی با ابعاد. ما خرید پارچه تنها از ژاپن و پرتغال و ایتالیا و انگلستان و ایالات متحده آمریکا من عاشق این ایده از بهبود مستمر لباس کار کامل آن است. این یک منطقه که در آن من فکر می کنم ما می توانیم اضافه کردن ارزش به این صنعت است.

ما همه چیز را در خود کارخانه در East Rutherford, New Jersey (تاسیس شده در سال 2012). ما را به منظور. در حال حاضر ما 5 full-زمان دوخت و اپراتورها بیش از 50 ماشین آلات دوخت ما نیز باید 4 اعضای تیم در استودیوی ما است.

هر Styleforum عضو خوش آمدید به ما کارخانه و نمایشگاه است. اگر شما در منطقه نیویورک ما دوست دارم برای شما به دیدن ما. شما می توانید به ما ایمیل در [email protected] یا من شخصا در [email protected]

من احساس مسئولیت به بحث در مورد مسائل در مد ها که به اعتقاد من تاثیر منفی صنعت و جامعه – عمدتا در برخورد با مصرف نیروی کار و محیط زیست است. من این کار را در توییتر اما من ممکن است در این اینجا برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه علاقه در اعضای طرف.

امید من این است که این موضوع تبدیل به یک محل شما احساس راحتی به اشتراک گذاری و ارائه بازخورد. من فکر باز. من به دنبال یادگیری از ایده هایی است که خود من و من سپاسگزار. اگر شما در ابتدا دوست دارم آنچه ما در حال انجام من می خواهم از شما درخواست برای اقامت مشغول به اشتراک گذاری ایده ها, الهام بخش ما است. در حال اجرا مستقل مد نام تجاری آسان نیست, من می دانم که ما نیاز به یک جامعه بزرگتر از حمایت ها و ایده ها برای زنده ماندن/موفقیت است.

با تشکر

تاد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>