به بی نهایت و فراتر از آن!: مرد به طور تصادفی به خارج از جت جنگنده در طول پرداخت پرواز تجربه

man-accidentally-ejects-from-jet.jpg

64 ساله فرانسوی به تازگی به طور تصادفی خارج شده خود را از یک هواپیمای جت در 2500-فوت در طول یک جت جنگنده پرواز تجربه برای پرداخت توسط همکاران خود به عنوان یک بازنشستگی هدیه با وجود داشتن هرگز از ابراز هر گونه علاقه در یک جت جنگنده پرواز را تجربه کنند. راستش من فکر می کنم کسی در اتاق او را دوست ندارم که زیاد است. برخی از جزئیات در مورد این حادثه:

هنگامی که انسان وارد سن دیزیه پایگاه هوایی در شمال شرقی فرانسه در ماه مارس 2019 و متوجه آنچه او همکاران و مرتب کرده بود او شروع به احساس بسیار تاکید کرد با توجه به نسبتا قابل توجه حمل و نقل هوایی حادثه گزارش توسط یک سازمان دولتی.

و با تشکر از دیده بان او با پوشیدن آن می تواند خود را اندازه گیری ضربان قلب محققان متوجه شده است که “قلب خود را در کامل تاکی کاردی” قبل از پرواز با ثبت ضربان قلب اعم از 136 تا 142 ضربان در هر دقیقه است.

اما مرد از طریق رفت و با سوار شدن به یک هواپیما آموزش ورزش به عنوان یک مسافر. این هواپيمايی B مورد استفاده توسط نیروی هوایی فرانسه و دارای حداکثر سرعت نزدیک به 1400 کیلومتر در ساعت (870 کیلومتر در ساعت).

زمانی که جت شد از 2500 فوت بالاتر از زمین و خلبان شروع به صعود مسافر وحشتزده و به چیزی برای نگه داشتن بر روی.

متاسفانه این چیزی است که به لحاظ قطر داخلی صندلی را فشار دهید-و 64 سال از پرواز جت جنگنده.

خوشبختانه مرد اجتناب به طور جدی آسیب پس از parachuting به زمین در یک میدان در نزدیکی مرز آلمان.

مرد شما باید بدانید که برای گفتن ندارد. اگر شما احساس نمی جت جنگنده تجربه به شما می گویند شما نمی احساس جت جنگنده تجربه — شما لازم نیست فقط همراه با آن در حالی که شما با داشتن یک حمله قلبی. هیچ شرم در آن. منظورم شما 64-شما احتمالا نباید مصرف بزرگراه به منطقه خطر به هر حال فقط یک روروک مخصوص بچه ها تحرک به داروخانه را انتخاب کنید تا خود را به عقب و فشار خون قرص.

با تشکر به روی J که موافق این مرد هرگز آن را در بالا تفنگ.

ادامه مطلب: ahahahhahahaha, dangit چرا نیست کسی فیلمبرداری تمام چیزی که من واقعا نیاز به دیدن این جنگنده جت, من, پرواز, جک, جت, وحشت, به بی نهایت و فراتر از آن!, خوب است که باید هیجان انگیز whee!, woopsie آره شما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>