ببر پادشاه پادشاه است اما آنچه که نشان می دهد به دنبال به عنوان مهمترین جریان در هر دولت ؟


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

در مارس 12, 2020, NBA رسما اعلام کرد که تعلیق نامحدود از 2019-20 فصل با توجه به COVID-19 شیوع. سیل تعلیق اطلاعیه های مختلف از لیگ به دنبال کت و شلوار در حدود همان زمان که شرکت های غیر ضروری فرستاده کارکنان خانه به محل کار و مدارس انتقال به سیستم عامل آنلاین برای آینده قابل پیش بینی.

سرگرمی و صنایع غذایی با عجله به اجرا درآوردن اقدامات خود را (و بسیاری نیز در نتیجه به طور موقت خاموش شدن ناگهانی). دولت های ایالتی به محل قرار داده ایالت قرنطینه اجباری با دستورالعمل ها را به “پناهگاه در محل” و به تنها ترک به صورت کاملا اقلام ضروری.

ببر پادشاه و اوزارک به نجات

با هیچ چیز و هیچ جایی برای رفتن بسیاری از تبدیل به مورد علاقه خود را در جریان خدمات مانند Netflix و Hulu به تصویب زمان — حدود هشت ساعت در روز به طور متوسط به دقیق.

وارد Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنون, عجیب و غریب docuseries زیر جو عجیب و غریب و حرفه ای-طولانی دشمنی با همکار, big cat handler, سرود, Baskin. هشت قسمت سری محدود ساخته شده خود را Netflix اولین هفته پس از NBA خاموش کردن و فقط در زمان به اسیر ملت است.

فصل سه از محبوب Netflix, اصلی, Ozarkبرای اولین بار پس از مدت کوتاهی (مارس 27) teaming با ببر پادشاه به تسلط آمریکا و بینندگان در اوایل هفته قرنطینه. به گفته نیلسن اشتراک ویدئو در تقاضا (SVOD) محتوای رتبه بندی ببر پادشاه به طور متوسط روزانه یک دقیقه مخاطبان بیش از 1 میلیون تا سه روز و 4 میلیون نفر در روز و نه بر روی پلت فرم.

حمایت موفق اول و فصل دوم اجرا می شود فصل سه اوزارک به خود جلب کرد به طور متوسط دقیقه مخاطبان از 8.7 میلیون بیننده در طی 10 روز اول. این دو بینندگان از فصل دو اول 10-بعد از روی لئامت دادن بدون شک با تشکر از اقامت در خانه سفارشات.

گذشته از ببر پادشاه و اوزارکاین همه گیر داده جریان بینندگان یک آسانسور به طور کلی, اما چه چیز دیگری در حال تماشای مردم برای پر کردن وقت آزاد خود را? ما آن را توسط دولت و بحث در مورد چرا این عناوین بسیار موفق بوده اند در طول این زمان.

آیا متحده تماشای?

ببر پادشاه و اوزارک در زمان دو نقطه بالا تقریبا در هر دولت, اما چه چیز دیگری می مردم به تماشای? انتخاب یک کشور برای دیدن پنج محبوب ترین نشان می دهد در هر دولت است.

بیرونی بانک ها طول می کشد امریکا در یک شکار گنج

فیلم برداری در چارلستون SCخارجی, بانک سوم محبوب ترین نشان می دهد در 30 متحده و پربیننده ترین در کارولینای شمالی کارولینای جنوبی و ویرجینیا است. نوجوان ملودرام شرح زیر بابک جان و باند خود را از Pogue دوستان به عنوان آنها برای شکار 400 میلیون دلار در طلای از دست رفته.

مجموعه ای در کارولینای شمالی بیرونی بانک ها “Goonies و The O. C.” مخلوط شد نه تنها یک ضربه در مناطق اطراف آن است اما در کل شرقی ایالات متحده است.

از مثلث عشق به مخاطرات بالا نیزه مبارزه در وسط اقیانوس, بانک های خارجی است خیالبافانه تلویزیون در آن بهترین. آیا شما به دنبال برای یک روز شراب خواری و یا چیزی لذت بخش را به بازی در حالی که شما در حال تمیز کردن گنجه خود را, بانک های خارجی است و قرنطینه-تایید شده توسط بسیاری از ایالات متحده آمریکا

Rick & Morty سرمایه گذاری از طریق زمان و فضا

سری انیمیشن Rick & Morty در زمان یک نقطه بالا در آلاسکا و آن را آسان ببینید که چرا. کارتون بشود نسبت به بزرگسالان هستند بدنام برای گرفتن موقعیت های دنیای واقعی و با اضافه کردن یک کمدی چرخش. این شنا بزرگسالان سری می کند که فقط به عنوان بیننده را وادار به تماشای گریز از مرکز الکلی دانشمند ریک و ترس نوه مارتی نبرد بیگانگان, دستکاری جدول زمانی و صرفه جویی در جهان در بیش از یک مناسبت.

اگر شما عاشق داستان های علمی تخیلی مخلوط با بحران وجودی Rick & Morty دارای چهار فصل موجود در شنا بزرگسالان Hulu و آمازون نخست تصویری.

دفتر حاکم عالی

زمانی که آنها نمی ابتلا در اوزارک و یا تلاش برای کشف کردن اگر کارول Baskin واقعا قتل شوهرش غرب و شمال غرب متحده شد تماشای قسمت های تکراری از دفتر. این رتبه بندی می آید به عنوان جای تعجب نیست که این گروه کمدی به دست آورده بیشتر به تماشای نشان می دهد در Netflix بکشد در سال 2018 و 2019 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Nielsen.

محترم اشاره

بموقع پخش مورد علاقه های شما با نام تجاری جدید فصل نیز در صدر فهرست در کشورهای مختلف. نا امنیکه پیچیده فصل چهارم آن در HBO در اوایل ماه ژوئن بود که یک مورد علاقه در می سی سی پی مریلند و گرجستان است. Schitt نهربازیگران دانیل و یوجین لوی پخش آن سری آخر در اوایل ماه آوریل در پاپ! تلویزیون و گرفتار بینندگان در یوتا ماساچوست و مین.

سری به این نتیجه رسیدند که قبل از سال 2020 مانند Parks & Rec, دوستان و , بازی تاج و تخت نیز به دست آورده نقاط به عنوان محبوب ترین و جریان در ایالات متحده در COVID-19 بیماری همه گیر.

مزایای روانی تماشای قسمت های تکراری

به عنوان جریان همچنان یکی از محبوب ترین فعالیت های در طول قرنطینه ما انتظار جدید نشان می دهد برای تسلط بر ما لیستی از محبوب ترین گزینه های مشاهده. اما در مورد علاقه های قدیمی مانند دفتر, دوستان, و پارک و تفریح برگزاری چهار از 13 بالا لکه های, اگر چه آنها را متوقف کرده ایم, پخش قسمت جدید. در واقع یک مدعی, دوستان, پخش آخرین قسمت جدید در سال 2004!

2012 مطالعه توسط انتشارات دانشگاه شیکاگو به بررسی این “reconsumption” الگوها و توضیح می دهد که چگونه تماشای قسمت های تکراری از تلویزیون نشان می دهد می تواند مثبت بر مغز با افزایش شادی و ارائه راحتی.

“آیا عقب مترقی ترمیمی ، رابطهای و یا منعکس کننده reconsumption است درخواست یک قالب به طور فعال به دنبال یک راه برای درخواست چیزی از گذشته در راه تبدیل شدن به جای بازگشت” گفت: مطالعه, نویسندگان, ژاپنی Antonia راسل و Sidney J. لوی.

یک مطالعه مشابه با تحقیقات دانشمند جای جرثقیل و تیم در دانشگاه بوفالو پژوهش در اعتیاد پیدا کردم که بینندگان تبدیل به شادابی زمانی که غرقه شدن در “آشنا داستانی جهان است.”

“تلویزیون و فیلم ها و کتاب ها می توان به بیش از فعالیت های اوقات فراغت; در برخی موارد آنها را به انجام برسانند نیاز مانند بازگرداندن کنترل خود” Derrick به این نتیجه رسیدند.

اشتیاق برای کنترل خود و آشنایی احساسات است که طنین انداز با بسیاری از کشور هدایت COVID-19 بیماری همه گیر. با بسیاری از رستوران ها و فعالیت های بسته برای کسب و کار به طور نامحدود مصرف کنندگان به دنبال راه هایی برای پر کردن اوقات فراغت خود را در ظاهر بی پایان کتابخانه ها از خدمات جریان.

آن را فقط اتفاق می افتد که مناطق غربی و شمال غربی مناطق ایالات متحده آمریکا به دنبال هیچ بیشتر از خود “در ادامه به تماشای” و “فهرست پیگیریهای من” دسته بندی.

به دنبال به روز رسانی های بیشتر در راه های کاربران ماندن متصل است ؟ Follow us on Facebook و توییتر و یا نشانه های ما مرکز منابع.

Taylor Gadsden Taylor Gadsden

@allconnect

تیلور جانباز عضو Allconnect مطالب تیم و رهبری تعدادی از پروژه های, مهمترین تعطیلات ما tech راهنمای هدیه. در میان دیگر بالای قاچاق قطعات است بهترین… ادامه مطلب

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>