پنج شنبه بوت Co. قدردانی موضوع اخبار, تصاویر, و غیره.

بررسی پنج شنبه طلایه دار (قهوه ای) و کاپیتان (طبیعی)

هر دو بسته بندی بسیار خوبی در یک جعبه محکم به خوبی پیچیده و جفت جدا شده است.

اول من می خواهم توجه داشته باشید که هر دو خریداری شد به عنوان کارخانه ثانیه است.

افکار اولیه در خارج از جعبه هر دو جفت نگاه بسیار خوب است و به نظر می رسد به خوبی ساخته شده است.

پس از این هر دو ثانیه من می خواستم ببینم چرا.

در دیده بانی تنها مسئله من می تواند پیدا کردن یک دندانه کوچک در چرم (نگاه کنید به جلو)

کاپیتان مسئله تنها من می توانم پیدا کردن برخی از کمی چندپاره و فاقد تأثیرگذاری دوخت و بسیار کوچک در ابتدا علامت گذاری (همچنین نزدیک).

به طور کلی برای دوم بسیار جزئی مسائل من برای اولین بار با کیفیت کفش و چکمه در 3 برابر هزینه بیشتر با مسائل خارج از جعبه.

مشاهده از خارج:

رنگ
در قهوه ای طلایه دار و تاریک حتی با این حال یک چیز من را به همه جدید کفش و چکمه وضعیت آنها. زمانی که من مشروط به دیده بانی دستمال گرفت و در بسیاری از رنگ من انجام داده اند این در بی شماری کفش و بوت از همه رنگ و این برای اولین بار است که در آن کهنه کردم خیلی تیره با رنگ از بوت. کاپیتان در هیچ رنگ آمد و برای cromexial چرم رنگ در کل جفت چکمه بود حتی. به طور کلی هر دو می تواند امتیاز بسیار عالی برای رنگ.

دوخت
شما می توانید از عکس ها کلی دوخت شسته و رفته و دقیق است. داده یک دوم و آن را دوخت خطاهای اما آه از آن است که یک دوم به طوری که قابل قبول است. دوخت شکاف بالا است به طور کلی.

تنها
شما می توانید Dainite مانند به نظر می رسد تنها به عنوان خوب به عنوان هر روز گران تر ، با قدم زدن در آن احساس می کند کمی نرمتر و دارای کشش بیشتر بر طبقه و سپس Dainite تنها از آلن ادموندز.

ولت
هر دو جفت از چکمه های چرمی خط, دقیق, بسیار, تنگ, حتی, و چرمی درز عملا محسوس. من در زمان یک عکس از تنها کسی که قابل توجه بود و حتی نگاهی به عکس و مقایسه آن را به من آلن ادموندز Higgins آسیاب چکمه, شما قضاوت کنید. در دیگر بوت و سایر جفت ارزها شما حتی نمی توانید ببینید درز در همه.

چرم
مثل من گفت: به طور کلی بسیار حتی رنگ exspecially برای cromexial جامد نگاه فقط به عنوان اذوقه و نوشابه صاف به عنوان گران تر ، بنابراین در مقایسه با بسیاری از کفش و چکمه که من که هزینه 2 تا 3 بار چه پنج شنبه, چکمه, هزینه, بله, من احساس می کنم روی چرم در چهار شنبه چکمه تقریبا مشابه.

این دیدگاه از داخل:

پوشش
این همه سیاه و سفید و من احساس کردم که این نگاه مصنوعی و جیر در واقع من تا به حال برای رفتن به وب سایت برای بررسی و آن را می گوید full دستکش چرم پوشش. من ارسال یک ایمیل به دوشنبه را برای تایید در صورتی که این واقعیت است و اگر آن را شامل زبان و نرمی footbed بیش از حد.

نرمی Footbed
زمان خواهد شد بگویید اما آن را به برخی از بالشتک و به نظر می رسد کاملا خوب بود و به من گفت: تنها زمان خواهد گفت که چگونه راحت آن است.

چکمه به عنوان یک کل:
به یاد داشته باشید در اینجا ما در حال صحبت کردن در مورد چکمه که خرده فروشی $149 تا 199 دلار روانه بازار را به خانه شما. تا که در آن نقطه قیمت من نمی فکر می کنم شما را پیدا خواهد کرد بهتر و با کیفیت بالاتر بوت.

Comp
Ok دوست من گفت: من مقدار زیادی از کفش و چکمه هزینه 2 و 3 برابر آنچه در دوشنبه چکمه های فروش برای پس چگونه آنها پشته ؟

چرم
اگر ما نگاهی به کیفیت چرم زمانی که من می توانم در یک طرف توسط طرف را cromexial چرم طبیعی از آلن ادموندز Higgins آسیاب های cromexial از کاپیتان. باید بگویم تقریبا یکسان است. من حتی به اشاره به کاپیتان پس از رنگ است و حتی بیشتر.

کیفیت ساخت
باید بگویم حداقل 2 چکمه است که من ساخته شده بسیار خوب برش چرم و دوخت, فقط عالی است. در واقع من می خواهم تا آنجا که می گویند ساخت از پنج شنبه چکمه نه تنها به عنوان خوب است اما شاید بهتر از این گران تر ، نگاهی که ولت خط به طوری که حتی این مرده با دو جفت چکمه. واقعا برای این نقطه قیمت کیفیت ساخت است فقط عالی است.

من تنها سوال باقی مانده این است که اگر کل پوشش از جمله نرمی footbed و زبان واقعی است ، اگر پس از آن است اما شما می دانید چیزی به غیر از سیاه و سفید خواهد فقط به ظاهر با کیفیت بالاتر. اجازه دهید آن صورت, تمام مارک های گران تر با استفاده از رنگ طبیعی پوشش به نوعی سیاه و سفید فقط به نظر می رسد جعلی.

به طور کلی
این احساس اولیه من برای این قیمت وجود دارد فقط این است که هیچ راهی برای بهتر کیفیت بهتر ساخته شده بوت این پنج شنبه, چکمه, فراموش تحویل همه چیز و بیشتر برای قیمت.

به طوری که در بالا نوشته شده بود شب گذشته و امروز در poring باران من پوشیدن کاپیتان. اوه من این کفش بسیار راحت و واقعا خوب و مناسب است. داخل چکمه بسیار نرم و چرم از کل بوت نرم و قابل انعطاف آنها احساس شکسته در حال حاضر. به نرمی footbed مقدار کمی بالشتک خوش است و از آنجایی که آنها چوب پنبه لایه که به معنی این خواهد فقط با گذشت زمان بهتر.

بنابراین چکمه شده اند روی پای من برای 4 ساعت در حال حاضر, و من نمی خواهم به آنها را خاموش آنها بسیار راحت است. وای چه جای تعجب این پنج شنبه, چکمه, که خرده فروشی برای کمتر از نیمی از آنچه که من بالای خط آلن ادموندز هزینه در واقع راحت تر خارج از جعبه.

همچنین من می دانم که وجود دارد این است که بحث از به ساق پا یا به ساق پا. من می گویم به Shank, من همیشه احساس کردند که من Fitzpatrick کفش و چکمه بودند راحت تر و فرسوده در تمام طول روز و آنها را Shanks. آلن ادموندز کفش و چکمه ندارد Shanks و در حال حاضر من فکر می کنم که در واقع یک اشتباه و منفی بر روی آنها. پنج شنبه مانند Fitzpatrick یک ساق پا و به نظر می رسد که حمایت است که واقعا کمک به من ،

صحبت کردن در مورد دیگر تولید و پس از روز شنبه را ندارد کفش اگر شما به دنبال فوق العاده با کیفیت بالا, کفش, نگاهی به Fitzpatrick فقط برتر است.

من برخی از منفی:
هیچ کشش بند در پشت. من خودم دوست دارم که کمی تب کار کردن با یک شاخ آن را فقط باعث می شود آن را بسیار easer به بوت بر روی پای خود

هیچ در خانه recrafting. شما ممکن است فکر می کنم این یک معامله بزرگ است اما من می خواهم این گزینه باید یک کفش یا بوت فرستاده شده به تولید برای کارخانه recrafting فقط بهتر است و باید یک گزینه است. همچنین اگر شما به گارانتی موضوع آن است که به راحتی درست در این مورد با من آلن ادموندز. من واقعا نمی توانید آن را حتی Fitzpatrick که همچنین کوچکتر کفش ساز ارائه می دهد به ارسال کفش خود را بازگشت به کارخانه اصلی برای recrafting بنابراین من می دانم پنج شنبه می تواند ارائه آن آنها فقط انتخاب کنند.

در نتیجه گیری نهایی در کنار دلار برای دلار پنجشنبه چکمه برنده هستند.


خوب دوخت


ببینید که چگونه تنگ و شسته و رفته.


بزرگ کاهش و دوخت


دوخت شسته و رفته تنگ


خوب به نظر می رسد تمام راه را در اطراف


در اینجا چندپاره و فاقد تأثیرگذاری کوک که بد نیست


این علامت کوچک


این دندانه در طلایه دار


آیا شما ببینید که چگونه شسته و رفته این welt درز مقایسه آن با AE زیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>