توماس جفرسون بود نژادپرستانه قطعه از گه و او و همه آثار او را می سوزاند و در جهنم برای همه مراقبت از من و از جمله دسامبر…

laration از استقلال است. قطعا تلاش برای ریختن گاز روی شعله آغاز شده است که در سانتی متر WAYWRN موضوع. از TJ نامه:
“این ایده از فروش کل در یک بار به عنوان به خوبی به عنوان جوان و حفظ آنها را در اینجا از کسانی که تنها که نه راهنمای یا knolege و یا تجربه ای از این موضوع است. برای مردان احتمالا از هر رنگ اما از این رنگ ما می دانیم آورده تا از مراحل ابتدایی خود را بدون ضرورت به صورت فکر و یا پیش بینی خود را از عادات ارائه شده به عنوان ناتوان همانطور که کودکان از مراقبت از خود و خاموش بی درنگ هر جا که صنعت لازم است برای بالا بردن جوان است. در این زمان آنها آفات در جامعه توسط خود را به بطالت و غارتگری که این منجر به آنها را. خود را ادغام با دیگر رنگ تولید تخریب که هیچ عاشق کشور خود هیچ عاشق تعالی در شخصیت انسان می تواند گناه رضایت.”
اگر که نیست بیشتر racistass گه همیشه و دقیقا نگرش این کشور در ابتدا و چه در سایه افکنده امروز, من نمی دانم آنچه در آن است. و آن است. من اهمیتی نمی دهند اگر شخص نوشت: اعلامیه استقلال بود یا رئیس جمهور و یا هر چیز دیگری. او نیاز به فراموشی سپرده شود برای fucked میراث او القا. برو به جهنم شما کیسه گه.
بیهوده گویی بیش از mic کاهش یافته است. من از این bish

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de